Auto łowy do 40lv

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Auto łowy do 40lv

Cześć!
    Już od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie na zbroje na Szamana na 34 poziom +9 z kd i bonami, ale na razie bez skutecznie i dlatego postanowiłem zrobić ją sobie samemu. Jednak nie chce wydawać pieniędzy na IS, a chciałbym, żeby postacie same sobie wbijały 40 na darmowych auto łowach dla bodzi i bonów.
    Do 1 do 30 lvla już w miarę sobie moja postać radzi. Mam następujący ekwipunek na wojownika tygrysia+8, żelazny +9, srebrna +9 5% lub 10% (mam obie wersje) do pż, tarcza bojowa +9, oczywiście mnisia+6 na sam początek i miecz z misji co 10 poziomów.

Mam do Was kilka pytań.
    1. Gdzie ustawić postać do 21lv? Na zaprzysiężonych czasami zdarza się, że postać oddali się od spota i padnie na silniejszych przeciwnikach.
    2. Jakie królestwo, żeby spoty były jak najwydajniejsze i postać nie oddalała się od nich za bardzo?
    3. Ekwipunek i spoty na poziom 30+? Chodzi mi tutaj o minimalny ekwipunek do puszczenia postaci na danym spocie i maksymalną wydajność na danym eq i spocie, żeby nie było wymagane leczenie ze względu na darmową wersję auto łowów. Zależy mi też, żeby postać wyrabiała na mieczu z misji.

tl;dr
    W jakim eq i gdzie postawić postać od 30 do 40 na darmowych auto łowach?

Jeśli chcesz napisać coś w stylu "podexp sobie", albo "kup sm" to odpuść sobie, nie takich odpowiedzi oczekuje. Po pierwsze nie mam postaci, którą mógłbym sobie podexpić, po drugie, jak już wcześniej wspomniałem, nie chcę wydawać złotówek.
    W innym przypadku zapraszam do dyskusji ;)

Jeśli powieliłem jakiś wątek to z góry przepraszam.
  • 1.Zaprzysiężone chyba najlepiej. Stawiasz blisko teleportu do m1, ustawiasz fokus i nie powinien ucieć. Tylko też trzeba kontrolować, bo dość często wywala, przynajmniej w moim przypadku tak było. Z odpałem powinno szybko pójść, a skoro to postacie tylko do 40 po zmianki, to nie będzie go szkoda.
    2. Jinno chyba najlepiej, w m2 są fajne spoty (za mostem koło staruszka) i masz w dolinie też fajny spot na zwykłych orkach (druga wyspa w drodze na BO). Na BO może być ciężko na zwykłych autołowach, chyba że ogarniesz defa 400+ i jakieś 10-12k hp.
    3. Def 290+ i postać nie padnie ani w m2 na generałach, ani w dolinie na zwykłych orkach (jeśli nie wiesz o jaki spot chodzi to napisz, postaram się wyjaśnić) + jakieś 8k+ hp. Szarfa może być pomocna, by zwiększyć atak, ale chyba da radę bez niej. Ja robiłem tak wojami, nie expiąc ich do 40 tylko dropiąc odłamki (autołowy i co jakiś czas zaglądałem i podnosiłem) na 35lvl i w m2 i na orkach leciały. Exp z tego co pamiętam jakoś leciał, bo musiałem też co jakiś czas oddawać by nie wbić lvl.

Ja miałem postacie 10-11k hp, 290/310 defa w zależności jak staty rozdałem (dużo w siłę i troche w wita) 35lvl i mogłem ich tak na cały dzień zostawiać bez obawy, że padną.
    Coś z eq: śmierta+9 2k hp, 10 do hp, kd defa+4 i speeda; fms +9 35śr kd+4, ebo nasior +2 2k hp, butki bambusowe+7 1k hp; ebo+9 15strzały 10 orki; żelak+9 czysty; bojowa tarcza+7 czysta i szarfa 18 śr 6% i stały na luzie bez tracenia praktycznie hp, z tego co pamietam nawet bez szarfy.

Postać od 30 do 40 albo generały w m2, albo orki zwykłe na drugiej wysepce.
  • Wiem że zbytnio mogę nie pomóc i mój post będzie swojego rodzaju reklamą ale oferuję podexpienie od lvl 18- 40 w v2 ( średni czas w zależności od respu big spota szponów to niecała 1h chyba, że osoba expiona jeździ za mną wtedy czyszcze all komnaty. Co do ceny można się dogadać- nie będę zdrzierać z low lvl-owych graczy ale jakaś zapłata za stracone pelki czy poświecony czas te parenaście minut by się przydała. Jeżeli będziesz zainteresowany Ty lub ktoś inny to piszcie na gg 61788228 ustalimy odpowiedni termin i wsio z lvl na zmianki. Dodam tylko, że "usługę" wykonuję w shinsoo na serwerze etolin.
  • VermellioN wrote:

1.Zaprzysiężone chyba najlepiej. Stawiasz blisko teleportu do m1, ustawiasz fokus i nie powinien ucieć. Tylko też trzeba kontrolować, bo dość często wywala, przynajmniej w moim przypadku tak było. Z odpałem powinno szybko pójść, a skoro to postacie tylko do 40 po zmianki, to nie będzie go szkoda.
    2. Jinno chyba najlepiej, w m2 są fajne spoty (za mostem koło staruszka) i masz w dolinie też fajny spot na zwykłych orkach (druga wyspa w drodze na BO). Na BO może być ciężko na zwykłych autołowach, chyba że ogarniesz defa 400+ i jakieś 10-12k hp.
    3. Def 290+ i postać nie padnie ani w m2 na generałach, ani w dolinie na zwykłych orkach (jeśli nie wiesz o jaki spot chodzi to napisz, postaram się wyjaśnić) + jakieś 8k+ hp. Szarfa może być pomocna, by zwiększyć atak, ale chyba da radę bez niej. Ja robiłem tak wojami, nie expiąc ich do 40 tylko dropiąc odłamki (autołowy i co jakiś czas zaglądałem i podnosiłem) na 35lvl i w m2 i na orkach leciały. Exp z tego co pamiętam jakoś leciał, bo musiałem też co jakiś czas oddawać by nie wbić lvl.

Ja miałem postacie 10-11k hp, 290/310 defa w zależności jak staty rozdałem (dużo w siłę i troche w wita) 35lvl i mogłem ich tak na cały dzień zostawiać bez obawy, że padną.
    Coś z eq: śmierta+9 2k hp, 10 do hp, kd defa+4 i speeda; fms +9 35śr kd+4, ebo nasior +2 2k hp, butki bambusowe+7 1k hp; ebo+9 15strzały 10 orki; żelak+9 czysty; bojowa tarcza+7 czysta i szarfa 18 śr 6% i stały na luzie bez tracenia praktycznie hp, z tego co pamietam nawet bez szarfy.

Postać od 30 do 40 albo generały w m2, albo orki zwykłe na drugiej wysepce.
    Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź ;)
    Temat uważam za zamknięty.