Smok

• Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sam osobiscie uwazam ze wejscie powinno byc tak jak ktos up napisal co 3h lub nawet wiecej i aby sie respil tak jak sie respi co godzine.. i + do tego aby maxymalna liczba wejsc by byla.. bo na tych postaciach co widac na ss wchodzi na smoka z 2/3osoby przez cale dnie sie te same komunikaty pokazuja..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
  • ItsDemonWolf wrote:

chlopaki 100w i zdradze sposob jak wchodzic na smoka za prawie kazdym razem xD (bez botow czy innych clickerow bo zaraz sie splacze ktos)

pozdro dla tych ktorzy nie potrafia wejsc a mowia ze jest ciezko, jak ma sie sposob to ez
    Demon mixem jakos ostatnio slyszalem ze juz nie umiesz wchodzic xD a ja nie mam i tak yangow z smoka na 120lvlu to nie chce mi sie chodzic tam ;)

• Wiwek wrote:

przez cale dnie sie te same komunikaty pokazuja..
    Wiele czynników się składa, żeby szybko wchodzić do komnaty. Podstawa to szybki internet i komputer oraz dobra myszka. Taktyka wchodzenia też jest ważna jak klikać, które ch też ma znaczenie. Ale to i tak ci nic nie da jeśli ktoś używa jakiegoś syfu niedozwolonego. Bo jak wytłumaczyć to, że stale jedna i ta sama osoba wchodzi, a komunikat, że próbuje zabić pojawia się na czacie w momencie kiedy smok powrócił i te dwa komunikaty na czarnym pasku obracają się równocześnie. Obecnie tego nie zauważam już, ale jeszcze niecałe 2 lata temu tak było i dało rade taka osobe powstrzymać tylko zabijając ją co jest co najmniej dziwne bo z ziemi też da się wejść tak samo. Najwidoczniej program padał po zabiciu, nie działał jak trzeba, ja już tu nie będę nickow wymieniał, ale zgłaszanie do administracji nic nie dawalo, tylko dostałem odpowiedz, ze ten gracz ma zakaz wchodzenia do groty, a jak się pojawi trzeba dac znac co jest co najmniej smieszne bo oni chyba sami nie wiedzieli jak to się dzieje i co na to powiedzieć, bo ciężko było, żeby zlapac na takim czyms, jak to mowia bot złapany = się ban, nie ma przypalu nie ma bana. To naprawdę była chora sytuacja.
  • Wiwek wrote:

Demon mixem jakos ostatnio slyszalem ze juz nie umiesz wchodzic xD a ja nie mam i tak yangow z smoka na 120lvlu to nie chce mi sie chodzic tam ;)
    po prostu nie chodze od dawna :D

TheTruthIsPainfull wrote:

Wiele czynników się składa, żeby szybko wchodzić do komnaty. Podstawa to szybki internet i komputer oraz dobra myszka. Taktyka wchodzenia też jest ważna jak klikać, które ch też ma znaczenie. Ale to i tak ci nic nie da jeśli ktoś używa jakiegoś syfu niedozwolonego. Bo jak wytłumaczyć to, że stale jedna i ta sama osoba wchodzi, a komunikat, że próbuje zabić pojawia się na czacie w momencie kiedy smok powrócił i te dwa komunikaty na czarnym pasku obracają się równocześnie. Obecnie tego nie zauważam już, ale jeszcze niecałe 2 lata temu tak było i dało rade taka osobe powstrzymać tylko zabijając ją co jest co najmniej dziwne bo z ziemi też da się wejść tak samo. Najwidoczniej program padał po zabiciu, nie działał jak trzeba, ja już tu nie będę nickow wymieniał, ale zgłaszanie do administracji nic nie dawalo, tylko dostałem odpowiedz, ze ten gracz ma zakaz wchodzenia do groty, a jak się pojawi trzeba dac znac co jest co najmniej smieszne bo oni chyba sami nie wiedzieli jak to się dzieje i co na to powiedzieć, bo ciężko było, żeby zlapac na takim czyms, jak to mowia bot złapany = się ban, nie ma przypalu nie ma bana. To naprawdę była chora sytuacja.
    typowy placz tego co nie umie wchodzic, 100w i cie oswiece xD
    kontakt gg 631 304 80
  • ItsDemonWolf wrote:

Wiwek wrote:

po prostu nie chodze od dawna :D

TheTruthIsPainfull wrote:

typowy placz tego co nie umie wchodzic, 100w i cie oswiece xD
    W sumie to bardzo latwo sie wbic na smoka jak sie chce i umie xD ale no wiesz pisze post w mysli o noobkach co nie potrafia wbic na smoka.. ja tam wole sb meley z gabem zrobic badz rekreacyjnie raz w tyg na smoka z nim isc xD

• No widzisz, nie potrafisz wchodzic, nie wiesz kiedy i jak klikac i sie dziwisz ze „smok zbugowany”. Wystarczy pomyslec i wchodzisz na wiekszosc ;)

Ale coz nie dziwne ze zawsze na serwerze max z 3 osoby bija bo reszta nie potrafi pomyslec nad sposobem
    kontakt gg 631 304 80
  • Wiwek wrote:

Sam osobiscie uwazam ze wejscie powinno byc tak jak ktos up napisal co 3h lub nawet wiecej i aby sie respil tak jak sie respi co godzine.. i + do tego aby maxymalna liczba wejsc by byla.. bo na tych postaciach co widac na ss wchodzi na smoka z 2/3osoby przez cale dnie sie te same komunikaty pokazuja..
    Od kilku dni praktycznie nikogo pod smokiem nie ma, a jak jest i wejdzie to nie jest wstanie zbić. Na wejście składa się sporo czynników, ale ludzie nie są nawet zainteresowani próbowaniem, gdzie ja też kiedyś stałem godzinami pod smokiem, więc nie mówimy tutaj o 5 próbach, tylko setkach prób. Grasz gildią, to i gildia Ci pomaga wchodzić. Tak naprawdę jest wiele sposobów wchodzenia więc każdy ma swój. Na diumarze też są osoby które potrafią mnie przeklikać, m. in Jabollee, wydaje mi się że ma najlepszy sposób wchodzenia, są dni w których on stoi, ale też są w których to Zaisen "pilnuje" NPC smoka, w każdym razie lepiej mu wychodzi wchodzenie. Nie wiem czy coś ma, czy nie, ale w gruncie rzeczy mało mnie to interesuje, bo to nie moja sprawa. Każdy z nas poświęcił dużo czasu na dopracowywanie wchodzenia na smoka, więc też nie może być tak że przychodzi osoba która nie miała nigdy styczności ze smokiem i nagle zabiera to wejście osobom które jak mniemam biją go już kilka lat.

Po prostu jeżeli zamiast próbować, znajdować swój własny sposób wolą płakać na forum lub pisać do mnie w grze "Czytałem że muszę klikać 3 sekundy po komunikacie i wtedy wejdę", to mhm, równie dobrze możecie kliknąć godzinę po komunikacie to akurat może wejdziecie na następnego. Pewnie większość osób nawet nie wie co jaki komunikat oznacza po kliknięciu na "Chcę zabić smoka". Wczoraj ktoś mi napisał "Kurde, oddało mi klucze, prawie się udało", a tak naprawdę to oddaje klucze tylko dlatego że ktoś miał wejście na smoka i po tym jak przenosi Cię do komnaty smoka to NPC myśli że smok jest wolny przez ten ułamek sekundy i daje komunikat drugiej osobie że może wejść (komunikat z guzikiem "Jestem gotowy"), a tak naprawdę nie może bo ktoś już jest w teleporcie do komnaty (ekran ładowania) więc oddaje klucze, czyli kliknął dużo za późno.

Komuś się uda wejść - gratuluje, idziemy porobić coś innego, zagrać w ligę, czy coś zamiast "wyć" i się wykłócać, bo szkoda na to czasu.

The post was edited 2 times, last by KliczeK ().

• Adam wrote:

wejście na smoka ?
    No więc tak, nie klikaj dopiero jak się pojawi komunikat, bo już dawno ktoś się tam teleportuje i jak masz fart to zobaczysz tylko drugie okno i odda ci klucze.

Sprawdź sobie czas i zapamiętaj co do sekundy i obok miej zegarek koniecznie sekundowy, jak zostanie z 30 sekund do powrocenia smoka, to już klikaj.

Pamiętaj też, że musisz odpowiednio ustawić kamerę, aby jednocześnie klikać lewym myszy oraz enter w tym samym czasie bardzo szybko.

Bardzo szybki internet najlepiej nie przez WiFi, a na kablu, komputer też musi chodzić jak błyskawica no i myszka najlepiej taka która ma mały odstęp od przycisku do nacisku, tak jak się różnią kontrolery do PlayStation i jest szybsza reakcja. Także. Wiele wiele czynników jest ważnych. ;)

A najlepiej. Sobie nagraj makro na myszkę :thumbdown: :thumbdown: :chlosta: napisz sobie wspomagacz który zapetla rozmowę z npc. Ale nie polecam bo to oszustwo i ingerowanie w clienta gry, ale wiadomo niektórzy tak robią i odbierają szarfy, kopia rudy itd.