co z spam botami?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Po pierwsze ty broniles GMa ktory dostajac nick i polozenie bota na danej mapie nie zareagował. Sam pisałeś zeby zglaszac to na support. Forum nie jest od zglaszania botów, od tego jest support. Nasz kochany team na pewno nad tym pracuje aby sie z tym uporać. Nie musisz tego manifestowac na forum piszac kilka postow na ten sam temat. Temat uwazam do zamknięcia. Zresztą jaki założyciel tematu taki temat
  • Po pierwsze ty broniles GMa ktory dostajac nick i polozenie bota na danej mapie nie zareagował.
    nie bronie tylko wyjasniam ze gm nie jest na twoje posylki i sam ma co robic i wie co robic
    Sam pisałeś zeby zglaszac to na support.
    oczywiscie ze tak i zglaszam tam kazdego napotkanego bota
    Forum nie jest od zglaszania botów, od tego jest support.
    nie jest i nigdy nie bylo, ameryki nie odkryles
    Nasz kochany team na pewno nad tym pracuje aby sie z tym uporać.
    nasz team akurat nie ma co tu pracowac, to GF i Webzen powinni sie nimi zajac, polski team moze co najwyzej recznie banowac
    Nie musisz tego manifestowac na forum piszac kilka postow na ten sam temat.
    1) skoro temat dotyczy "spam botow" to chyba logiczne ze posty w tym temacie rowniez dotycza "spam botow"
    2) jezeli nie bedziemy tego "manifestowac" to team/gf/webzen dojda do wniosku ze to nam nie przeszkadza, jezeli cos jest nie tak, przeszkadza mi to o tym mowie/pisze

Temat uwazam do zamknięcia.
    dobrze ze tak uwazasz jednak to nic tu nie da :) tematy sa zamykane kiedy autor o to poprosi, kiedy sa nieaktywne lub kiedy lamia regulamin
    Zresztą jaki założyciel tematu taki temat
    ah te slynne, januszowe powiedzenie, ktorego znaczenia nie znasz i uzywasz blednie :D
  • fusia twoje wypociny na forum i tak praktycznie nic nie znaczą i ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi.

Wiesz ile rzeczy w metin2 mi przeszkadza no chyba bym musiał co chwila jakiś temat zakładać i wylewac swoje żale, ale kogo to obchodzi i tak zrobią aktualizacje jaka chcą.

Po takim czasie tyle, rzeczy się nazbierało i ludzie się z tym pogodzili, bo co? Co dziennie ma ktoś pisać. Różne rzeczy np.

A to metki w m2 respia się w niedostępnych miejscach. Np. W zagrodzie stajennego i co? Ludzie już do tego przywykli, że tak jest bo od istnienia gry wydawca nic z tym nie zrobił. Bossy respia się w niedostępnych miejscach i co myślisz, że każdemu się chce biegać na. IRC mówić to adminowi, ile. Błędów irytujących jest w grze od kilku lat. No, aż mi się nie chce wymieniać. W jakim ty świecie żyjesz. Spam boty też są od kad pamiętam i inne boty też. To. Nie naszą wina ze jest tutaj taki syf, i może zmień nastawienie do tej gry, chociaż mam to gdzieś, ja osobiście tylko gram chwilę, żeby sobie pograć tak o dla zabawy bo tu większego sensu angażowania nie ma.

Co do wszystkich botów. To nie powinno ich być w ogóle a wydawca gry powinien zrobić takie zabezpieczenie, że jak ktoś odpala bota to zwyczajnie nie działa mu nic.

Już nie będę wspominał, że istniały takie serwery gdzie właśnie tak było i grało się naprawdę przyjemnie, wiem wiem, zaraz się przyczepisz, że o private serwer pisze. Ale wiesz gdzie to mam.
  • Ja odnośnie zgłaszania botów na PW.

Dobre to było i sam to praktykowałem lecz dziś jest to mało prawdopodobne, że GM zbanuje wszystko. Wyobraźcie sobie około 50ciu migających kopert z czego około 30 szt. to oczywiście "Elo GM" które trzeba zamknąć ;) Każda koperta zawiera conajmniej 5 nicków botów. Robiłem to i banowałem jak znalazłem lecz w dzisiejszych czasach aby to zrobić blokuje GMa jedna rzecz która była tak dobra a ją zabrano. To o czym mówię to zmiana kanałów, zmienisz kanał i wszystkie koperty znikają. Kto będzie spisywał wszystkie nicki botów na kartce? Spróbujcie spisać postki typu illilillililil, IlliliIilil itp. relogając ciągle po kanałach. Ci którzy nie mają pojęcia o pracy GMa i ciągle krytykują proszę o napisanie podania, miejsca są wolne a tym drugim dziękuję za wyrozumiałość i docenianie GMów za poświęcony własny prywatny czas. ;)
  • RevWolt wrote:

onlyszymon wrote:

VermellioN wrote:

Spam boty to prawdopodobnie to samo co zwykłe boty, jak zostaną zbanowane to zaraz przyjdą następne. Najprościej jest je zablokować i tyle. Chociaż ostatnio na Diumarze ich nie ma :)
    To, że na waszych ukochanych privach jest pełno krętactw ze strony administracji, to nie znaczy że tutaj też tak jest:) Tylko global!
    jej chodzi o te boty co na M1 stoją jak byk widoczne w kółku na głównym ch których się nie da zbanować "bo nicki nie mieszczą się w rubryce" bo wcale ręcznie nie można bo myszki nie ma XD zablokować i spokój wczoraj chyba też byłem na diumarze na shinsoo ani jednego spam bota na głownym ch w m1 :) ci grają na privach przychodzą na pl'a i myślą że jak na privie hardzie osiągneli maxa czyli TYDZIEŃ GRY to tutaj beda szanowani XD jak tutaj ludzie na jawie podkreśle serwer eventowy z ogromnym ułatwieniem po roku czasu od startu nawet 120 nie mają a codziennie są w grze i expią itd. więc no :)
    Na Jawie sporo osób nie expiło szybko do 120 lv bo były ograniczenia, kolejna sprawą był masowy odpływ graczy przez mityczną alchemie i potężną ilość botów.
    Ograniczeń nie ma a i tak ludzie nie dają rady jak widzę jedną i tą samą osobę bardzo często która z przeciagu 3 miesięcy wbiła 3 lv od 90-93 a jest często itd. no to wiadomo :P
    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"

:lovemetin: :shinsoo: :uklon: