co z spam botami?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Doczepilas się do tego priva, a to tylko maly incydent w swiecie metina…. Który nie ma nic wspólnego z metin2 PL, już normalnie rece opadają, dlatego napisze to co zapewne chcesz uslyszec.

W Metin2 PL przez ponad 10 lat nigdy nie było żadnej afery, nikt nigdy sobie mobow nie respił nikt nigdy nie selal nic za prawdziwa walute, nikt nikomu nie pomagal, wszyscy zawsze świecili przykładem nikt z Teamu nigdy nie wyleciał.

A co ze SPAMBOTAMI ? Nic. Jak cie wnerwia to sobie zablokuj :rofl: .

I temat do kosza
  • Fusia wrote:

Marianello94 wrote:

Fusia wrote:

ale ktos polecial ze to teamu :D no naprawde, gratuluje :) odrazu by to wychwycili i pozwalaliby zeb jakis Polak okradal graczy a co za tym idzie firme? ktora jest niemiecka?:D

ludzie tak mysla bo boty sa stawiane zaraz po blokadzie i maja podobne nazwy ale widze ze wy juz sie do nich przyzwyczailiscie i moga dla was zostac....

@Art @Ascoran @Ingolf ja nadal czekam
    Fusia ty tak na prawde myslisz zeby to wychwycili? GM, ktory boty by stawial z INNEGO KOMPUTERA (inne ip kompa) i INNEGO DOSTAWCY INTERNETU (inne ip) jest do wychwycenia? Przeciez nie masz wtedy zadnych powiazan pomiedzy kontami czlowieku. W jakim Ty swiecie zyjesz. Jesli sie wypowiadasz na jakis temat to najpierw sie dowiedz cos na ten temat a potem sie wypowiadaj. I nie rozumiem po co wasz ten placz, bo ktos zarabia na metinie a GF nic z tym nie robi? I nie zrobi bo zgodnie z ich regulaminem gry nie maja takiego prawa wyciagac konsekwencji prawnych.
    a teraz policz :)
    2 komputery
    2 zestawy komputerowe (mysz, klawa, ekran itd)
    2 umowy o internet
    dlugie granie zeby dostac sie do team

tylko po to zeby zarabiac po 8 zl za wona :D poprostu genialne :D geniusz zla :D
    Fusia to ze twoim szczytem mozliwosci jest wyrobienie 1 won dziennie nie oznacza, ze kazdy ma takie predyspozycje do gry jak Ty. Fakt jest taki, ze boty, które mają zielone światło kilkanascie godzin dziennie(nie jest to tylko moje zdanie) są i potrafią wyrobic do kilkunastu, kilkudziesiu won w zależności od.ilosci). I takie są fakty, a twoje wypowiadanie się o.zarobku 1 won na dzien swiadczy tylko i wylacznie o twoim braku wiedzy. Ty chyba na prawde do dzisiaj w m2 jeszcze metki klepiesz
  • a twoje wypowiadanie się o.zarobku 1 won na dzien
    ale to tylko i wylacznie ty piszesz o jednym wonie dziennie :) ja napisalem ze 1 won to 8 zl ;)
    swiadczy tylko i wylacznie o twoim braku wiedzy.
    raczej o twoich brakach w edukacji :)
    Ty chyba na prawde do dzisiaj w m2 jeszcze metki klepiesz
    z nich leca takie same ku jak z metkow 100 lvl wiec co z tego?:D
    a po drugie... kurde, dawno nie bylem w m2, az mnie zacheciles :)
  • Fusia wrote:

a twoje wypowiadanie się o.zarobku 1 won na dzien
    ale to tylko i wylacznie ty piszesz o jednym wonie dziennie :) ja napisalem ze 1 won to 8 zl ;)

Po pierwsze nie znamy się i o mojej edukacji i wykształceniu nie masz zielonego pojęcia więc nie obrażaj osoby, której nie znasz bo to nie przystoi. Jeśli chodzi o brak wiedzy, o ktorym pisałem miałem na myśli, ze nie wiesz ile przeciętny sprzedawaca yang jest w stanie zarobić na sprzedazy dziennie. Ty pisząc o tym, że jest tyle zachodu by wyrobić 1 won, który jest wart 8zl jest nieopłacalne nie masz racji. Stąd moje uzasadnienie o twoim braku wiedzy na ten temat. Ty natomiast piszesz o mojej edukacji i wykształceniu kompletnie nie wiedząc jakie ono jest.
  • Marianello94 wrote:

Fusia wrote:

a twoje wypowiadanie się o.zarobku 1 won na dzien

Po pierwsze nie znamy się i o mojej edukacji i wykształceniu nie masz zielonego pojęcia więc nie obrażaj osoby, której nie znasz bo to nie przystoi. Jeśli chodzi o brak wiedzy, o ktorym pisałem miałem na myśli, ze nie wiesz ile przeciętny sprzedawaca yang jest w stanie zarobić na sprzedazy dziennie. Ty pisząc o tym, że jest tyle zachodu by wyrobić 1 won, który jest wart 8zl jest nieopłacalne nie masz racji. Stąd moje uzasadnienie o twoim braku wiedzy na ten temat. Ty natomiast piszesz o mojej edukacji i wykształceniu kompletnie nie wiedząc jakie ono jest.

Chyba chodzi o to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i tego dotyczył przytyk związany z edukacją ;
  • Chciałem w sposób komiczny zinterpretować to co napisałeś o 1 won za 8 zł. Boty stawiane są wszędzie i każdy wie co dropią (alchemia, bodzie, ulepy, w grocie złom dla peta itd). Bardzo dziwne, że żaden GM nigdy nie sprawdził groty i osoby, które dropią złom dla peta na kilka kont przez cały dzień i nie zostały zbanowane. Również jak widzisz żaden GM nie wypowie się w tej sprawie, a jedyne co napisze to to, że są sprawdzani, a jak już pisałem to sprawdzenie można bardzo łatwo obejść. Normalny przeciętny gracz, który jedzie na bocie jest banowany bardzo często - znam też i takie osoby. Są natomiast boty, które sobie bezkarnie latają cały dzień. Przykładem może być JAWA. Varden niby taki super GM, a jak mu zgłaszałem pewne boty to albo nie odpisywał albo napisał, żebym na support je zgłosił. Taka postawa z jego strony to albo brak szacunku dla graczy, którzy łapią i zgłaszają boty, albo celowe działanie i udawanie, że nic się nie dzieję. Żałuję tylko tego, że tego nie nagralem, ale planuję już zrobić filmik, w którym sprawdzę o różnych porach wszystkie lokację i wtedy zobaczycie ile botów potrafi latać z szarfami lub eq+9 na danych serwerach
  • "Przykładem może być JAWA. Varden niby taki super GM, a jak mu zgłaszałem pewne boty to albo nie odpisywał albo napisał, żebym na support je zgłosił. Taka postawa z jego strony to albo brak szacunku dla graczy, którzy łapią i zgłaszają boty, albo celowe działanie i udawanie, że nic się nie dzieję."

pojdziesz do pracy, dzien pracy w polsce to srednio 8 godzin, szef da ci roboty na 15 godzin i powie ze masz to dokonczyc dzis, juz jestes w d***, albo zostaniesz po godzinach albo nie zrobisz czegos, w polowie roboty wpada kierownik i dowala ci wiecej roboty.... fajnie co? masz racje, wcale, wrecz fatalnie

tak samo tu, gosc ma pelno roboty (o ktorej NIE MUSI CIE INFORMOWAC) a ty przychodzisz, dokladasz mu kolejna robote i robisz bure ze nie zrobil tego w 10 sekund

dlatego wlasnie prosza o zgloszenia na support, takie zgloszenie nie znika jak pw po wylogowaniu, moga spokojnie je odczytac/sprawdzic/zbanowac i nie czytac co chwila pw ze sa nierobami

i przypominam ze nie jestes sam, takich graczy moze sie w ciagu godziny trafic 5, 10 czy 25 i kazdy bedzie popedzal gma
  • To bylo o godzinie 4 rano kiedy GM Varden banowal boty tylko pominal te o ktorych wspomialem wczesniej. Nie mam zamiaru się juz z Tobą wiecej przegadywac bo to nie o to chodzi abyśmy się spierali o to co robi GM a czego nie itd. Fakt jest taki zei sa boty i niewazne czy to sa boty GMa czy kogos z teamu lub powiazanego, ktore mają zielone swiatlo na bocenie. Normalny gracz, ktory boci predzej czy,pozniej wpada a te lataja od kilku miesiecy
  • Marianello94 wrote:

To bylo o godzinie 4 rano kiedy GM Varden banowal boty tylko pominal te o ktorych wspomialem wczesniej. Nie mam zamiaru się juz z Tobą wiecej przegadywac bo to nie o to chodzi abyśmy się spierali o to co robi GM a czego nie itd. Fakt jest taki zei sa boty i niewazne czy to sa boty GMa czy kogos z teamu lub powiazanego, ktore mają zielone swiatlo na bocenie. Normalny gracz, ktory boci predzej czy,pozniej wpada a te lataja od kilku miesiecy
    a pomyślałeś o tym że może był zmęczony? Typie, jak mówisz była 4rano!
    Albo zauważył że mogą to być Twoje boty? I wolał nie banować bo byś zobaczył na jakiej podstawie Cię zbanował? Po prostu dorwać później
    Prawda jest taka że Varden zrobił ogromną robotę dla serwera a zazwyczaj takie plotki puszczają bociarze.
  • MagKai wrote:

Marianello94 wrote:

To bylo o godzinie 4 rano kiedy GM Varden banowal boty tylko pominal te o ktorych wspomialem wczesniej. Nie mam zamiaru się juz z Tobą wiecej przegadywac bo to nie o to chodzi abyśmy się spierali o to co robi GM a czego nie itd. Fakt jest taki zei sa boty i niewazne czy to sa boty GMa czy kogos z teamu lub powiazanego, ktore mają zielone swiatlo na bocenie. Normalny gracz, ktory boci predzej czy,pozniej wpada a te lataja od kilku miesiecy
    a pomyślałeś o tym że może był zmęczony? Typie, jak mówisz była 4rano!Albo zauważył że mogą to być Twoje boty? I wolał nie banować bo byś zobaczył na jakiej podstawie Cię zbanował? Po prostu dorwać później
    Prawda jest taka że Varden zrobił ogromną robotę dla serwera a zazwyczaj takie plotki puszczają bociarze.
    Typie jaki miałbym mieć interes abyto swoje boty zgłaszać? Wy na prawdę wolicie sobie coś wmawiać w te swoje puste głowy. Fakt Varden zbanowal część botow tylko ze nie wszystkie boty byly tak potraktowane
  • Kolejna sprawa to wypowiadacie się o Jawie nie grając na niej? I piszecie tylko dlatego bo coś tam usłyszeliście na forum? Rozmawiałem z Vardenem kilkakrotnie na IRC i w grze i ani razu nie potrafił wytłumaczyć dlaczego pobanował większość botów, a kilka botów z jakichś względów mi nieznanych ominął. Wypowiadacie albo próbujecie się wypowiedzieć na tematy tylko na podstawie "bo coś usłyszeliśmy na forum to się wypowiem", albo bo wam się wydaję, że GM nie może obejść sprawdzenia jego logów.
  • To jest śmieszne Znowu pojawia się Varden i znowu jest tym złym GM'em na bocie! o nie! są tu osoby które mówią że nie da się bota zablokować bo mają za długie nicki... to zróbcie to ręcznie pacany skoro i tak w m1 stoicie bo bot przeważnie stoi obok strażnika wsi prawie na samym ŚRODKU PLACU :) zaraz się okaże że nie mogą ręcznie bo myszki nie mają kurde XD dałem się oszukać na nielegalne yang/won do gry kogo wina? TEAM'u! bo to ich pewnie boty! pewnie to oni! ci źli nie dobrzy ludzie! to nie moja wina! absolutnie! przecież jestem na tyle inteligenty żeby się wkopać w takie bagno i pokazać potem na forum jak mnie 4 litery bolą do rozpuchu palcy :) Nastawiali botów za czasów solara monastyra itd. pokupywali yangi nielegalnie a teraz siedzi ta "elita" na tym diumarze/etolinie od luja kont mają i siedzą na forum pierdoły pociskają szukają zaczepki wszędzie i z każdym co z resztą ta "elita" sama to nie raz udowodniła :) raz się do jawy przywalą bo to nie możliwe że tam ludzie grają bez botów! to nie możliwe że tam ktoś gra! to nie możliwe że tam są naprawdę porządni GM! :P a u nas się nawet yangi czy jakieś eq daje nowym graczom na start (pozdrawiam cię Negro bogaczu).
    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"

:lovemetin: :shinsoo: :uklon:
  • Fusia wrote:

co ze spam botami o ktorych jest jest temat....?
    Jak to co ze spam botami? są banowane ja na jawie nie widziałem od dawna takiego może dlatego że tam się ludzie nie dają na hajs robić więc jest to mało opłacalne... a na takim diumarze i etolnie gdzie przecież ludzie w każdy możliwy sposób walą dziwami i oknami co się da żeby mieć więcej to co się dziwisz? może GF pracuję nad tym a nawet tego nie wiemy :P
    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"

• VermellioN wrote:

Spam boty to prawdopodobnie to samo co zwykłe boty, jak zostaną zbanowane to zaraz przyjdą następne. Najprościej jest je zablokować i tyle. Chociaż ostatnio na Diumarze ich nie ma :)
    To, że na waszych ukochanych privach jest pełno krętactw ze strony administracji, to nie znaczy że tutaj też tak jest:) Tylko global!
    jej chodzi o te boty co na M1 stoją jak byk widoczne w kółku na głównym ch których się nie da zbanować "bo nicki nie mieszczą się w rubryce" bo wcale ręcznie nie można bo myszki nie ma XD zablokować i spokój wczoraj chyba też byłem na diumarze na shinsoo ani jednego spam bota na głownym ch w m1 :) ci grają na privach przychodzą na pl'a i myślą że jak na privie hardzie osiągneli maxa czyli TYDZIEŃ GRY to tutaj beda szanowani XD jak tutaj ludzie na jawie podkreśle serwer eventowy z ogromnym ułatwieniem po roku czasu od startu nawet 120 nie mają a codziennie są w grze i expią itd. więc no :)
    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"

• onlyszymon wrote:

VermellioN wrote:

Spam boty to prawdopodobnie to samo co zwykłe boty, jak zostaną zbanowane to zaraz przyjdą następne. Najprościej jest je zablokować i tyle. Chociaż ostatnio na Diumarze ich nie ma :)
    To, że na waszych ukochanych privach jest pełno krętactw ze strony administracji, to nie znaczy że tutaj też tak jest:) Tylko global!
    jej chodzi o te boty co na M1 stoją jak byk widoczne w kółku na głównym ch których się nie da zbanować "bo nicki nie mieszczą się w rubryce" bo wcale ręcznie nie można bo myszki nie ma XD zablokować i spokój wczoraj chyba też byłem na diumarze na shinsoo ani jednego spam bota na głownym ch w m1 :) ci grają na privach przychodzą na pl'a i myślą że jak na privie hardzie osiągneli maxa czyli TYDZIEŃ GRY to tutaj beda szanowani XD jak tutaj ludzie na jawie podkreśle serwer eventowy z ogromnym ułatwieniem po roku czasu od startu nawet 120 nie mają a codziennie są w grze i expią itd. więc no :)
    Na Jawie sporo osób nie expiło szybko do 120 lv bo były ograniczenia, kolejna sprawą był masowy odpływ graczy przez mityczną alchemie i potężną ilość botów.
  • onlyszymon wrote:

VermellioN wrote:

Same mądre słowa :D Ja tak samo robie, znajduje je i blokuje myszką. Zazwyczaj buraki ustawiają zawsze w tym samym miejscu, to i nie ma z tym problemu :D
  • RevWolt wrote:

onlyszymon wrote:

VermellioN wrote:

Na Jawie sporo osób nie expiło szybko do 120 lv bo były ograniczenia, kolejna sprawą był masowy odpływ graczy przez mityczną alchemie i potężną ilość botów.
    Ale tacy ludzie to też są śmieszni. Uciekają, bo dodali 1 stopień w alchemii XDD