co z spam botami?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie wypowie sie bo wiekszosc albo czesc teamu sa w to zamieszani. Zaraz napisze ktorys z gm ze sa sprawdzani. Tak sa sprawdzane ich logi ale tylko wylacznie z tego komputera i z tego internetu na ktore loguja konta GM. Co to za problem.miec inne kompitery i drugiego dostawce internetu? Kolejna sprawa to boty latajace juz nawet z szarfami i eq+9. Piszecie te rzeczy, a oni poprostu smieja wam sie w twarz
  • SauBaar wrote:

Do czegos takiego to juz musisz miec zarejestrowana dzialalnosc
    nie musisz ale jesli masz zysk miesieczny z selania yangow wonow itp itd powiecmy 100k tysiakow czyli rocznie ponad milion pln nie rozliczysz sie z fiskusem z tej kozysci i ktos ciebie podkabluje to klopoty bedziesz mial

napisz prosto i bez owijania ze team i ci co gra zarzadzaja rady sobie z botami nie dali i koniec bajki a nie mydlenie .....
  • Handlarz30 wrote:

SauBaar wrote:

nie musisz ale jesli masz zysk miesieczny z selania yangow wonow itp itd powiecmy 100k tysiakow czyli rocznie ponad milion pln nie rozliczysz sie z fiskusem z tej kozysci i ktos ciebie podkabluje to klopoty bedziesz mial
    napisz prosto i bez owijania ze team i ci co gra zarzadzaja rady sobie z botami nie dali i koniec bajki a nie mydlenie .....
    Jasne, że nie dają sobie rady, bo tak jak SauBaar napisał wcześniej, żeby wiedzieć jak się bronić trzeba najpierw zostać zaatakowanym. Dla wielu graczy temat kończy się na "nic nie robicie", albo "nie dajecie rady". Wiecie, że Metin2 został wydany w 2005 roku i po tylu latach wychodzą takie rzeczy jak luki w kodzie? Luki te dają możliwość ludziom znającym się na temacie na wstrzyknięcie swojego kodu w grę, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania jej z zewnętrznego oprogramowania. Lub najprostszy sposób to symulacja kliknięcia w klawiaturę. Całkiem możliwe, że Metin 2 nie generuje takich przychodów, aby opłacało się przepisywać klienta od zera na nowe standardy. Wymagałoby to najprawdopodobniej przepisania również serwera gry. Nawet nie jesteśmy świadomi jakie byłyby tego koszta. Po prostu się to nie opłaca GFowi. Nie można również zarzucić GF tego, że nic z tym nie robią, bo pamiętacie kiedyś ile było botów co latały w grupkach po 7? Pamiętacie jak zepsuły ekonomię serwerów? Gdyby nic z tym nie robili to myślę, że gra dawno już by nie żyła.
  • vandemos966 wrote:

Handlarz30 wrote:

SauBaar wrote:

nie musisz ale jesli masz zysk miesieczny z selania yangow wonow itp itd powiecmy 100k tysiakow czyli rocznie ponad milion pln nie rozliczysz sie z fiskusem z tej kozysci i ktos ciebie podkabluje to klopoty bedziesz mialnapisz prosto i bez owijania ze team i ci co gra zarzadzaja rady sobie z botami nie dali i koniec bajki a nie mydlenie .....
    Jasne, że nie dają sobie rady, bo tak jak SauBaar napisał wcześniej, żeby wiedzieć jak się bronić trzeba najpierw zostać zaatakowanym. Dla wielu graczy temat kończy się na "nic nie robicie", albo "nie dajecie rady". Wiecie, że Metin2 został wydany w 2005 roku i po tylu latach wychodzą takie rzeczy jak luki w kodzie? Luki te dają możliwość ludziom znającym się na temacie na wstrzyknięcie swojego kodu w grę, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania jej z zewnętrznego oprogramowania. Lub najprostszy sposób to symulacja kliknięcia w klawiaturę. Całkiem możliwe, że Metin 2 nie generuje takich przychodów, aby opłacało się przepisywać klienta od zera na nowe standardy. Wymagałoby to najprawdopodobniej przepisania również serwera gry. Nawet nie jesteśmy świadomi jakie byłyby tego koszta. Po prostu się to nie opłaca GFowi. Nie można również zarzucić GF tego, że nic z tym nie robią, bo pamiętacie kiedyś ile było botów co latały w grupkach po 7? Pamiętacie jak zepsuły ekonomię serwerów? Gdyby nic z tym nie robili to myślę, że gra dawno już by nie żyła.
    moze mniej botow jest bo sie juz kto mial dorobic to sie dorobil lub sami bociarze wiedza ze gra pada i nie ma sensu magazynowania yangow bo nie dlugo zniknie gra i nikt nie kupi nagromadzonej waluty
  • Fusia wrote:

ale ktos polecial ze to teamu :D no naprawde, gratuluje :) odrazu by to wychwycili i pozwalaliby zeb jakis Polak okradal graczy a co za tym idzie firme? ktora jest niemiecka?:D

ludzie tak mysla bo boty sa stawiane zaraz po blokadzie i maja podobne nazwy ale widze ze wy juz sie do nich przyzwyczailiscie i moga dla was zostac....

@Art @Ascoran @Ingolf ja nadal czekam
    Fusia ty tak na prawde myslisz zeby to wychwycili? GM, ktory boty by stawial z INNEGO KOMPUTERA (inne ip kompa) i INNEGO DOSTAWCY INTERNETU (inne ip) jest do wychwycenia? Przeciez nie masz wtedy zadnych powiazan pomiedzy kontami czlowieku. W jakim Ty swiecie zyjesz. Jesli sie wypowiadasz na jakis temat to najpierw sie dowiedz cos na ten temat a potem sie wypowiadaj. I nie rozumiem po co wasz ten placz, bo ktos zarabia na metinie a GF nic z tym nie robi? I nie zrobi bo zgodnie z ich regulaminem gry nie maja takiego prawa wyciagac konsekwencji prawnych.
  • Handlarz30 wrote:

SauBaar wrote:

Nawet jeśli masz zysk parę stówek, ale jest regularny to musisz założyć działalność ;)
  • Marianello94 wrote:

Fusia wrote:

ale ktos polecial ze to teamu :D no naprawde, gratuluje :) odrazu by to wychwycili i pozwalaliby zeb jakis Polak okradal graczy a co za tym idzie firme? ktora jest niemiecka?:D

ludzie tak mysla bo boty sa stawiane zaraz po blokadzie i maja podobne nazwy ale widze ze wy juz sie do nich przyzwyczailiscie i moga dla was zostac....

@Art @Ascoran @Ingolf ja nadal czekam
    Fusia ty tak na prawde myslisz zeby to wychwycili? GM, ktory boty by stawial z INNEGO KOMPUTERA (inne ip kompa) i INNEGO DOSTAWCY INTERNETU (inne ip) jest do wychwycenia? Przeciez nie masz wtedy zadnych powiazan pomiedzy kontami czlowieku. W jakim Ty swiecie zyjesz. Jesli sie wypowiadasz na jakis temat to najpierw sie dowiedz cos na ten temat a potem sie wypowiadaj. I nie rozumiem po co wasz ten placz, bo ktos zarabia na metinie a GF nic z tym nie robi? I nie zrobi bo zgodnie z ich regulaminem gry nie maja takiego prawa wyciagac konsekwencji prawnych.
    a teraz policz :)

2 komputery
    2 zestawy komputerowe (mysz, klawa, ekran itd)
    2 umowy o internet
    dlugie granie zeby dostac sie do team

tylko po to zeby zarabiac po 8 zl za wona :D poprostu genialne :D geniusz zla :D
  • Fusia wrote:

a teraz policz :)
    2 komputery
    2 zestawy komputerowe (mysz, klawa, ekran itd)
    2 umowy o internet
    dlugie granie zeby dostac sie do team

tylko po to zeby zarabiac po 8 zl za wona :D poprostu genialne :D geniusz zla :D
    Hmm. Widocznie zbyt krotko jesteś z metinem zwiazana - takie moje przypuszczenie, ale mogę się mylic lub po prostu nie masz doświadczenia co do niektórych spraw. Ja od siebie mogę tylko powiedzieć, ze znam go od prawie istnienia, wiec cos tam jeszcze z dawnych czasów pamiętam.

Afery w metin2 pl były bardzo rozne… Nikt nikogo nigdzie nie pozywal, tylko jak zwykle sprawy się wycisza i leca za to glowy. Bo kto by chciał psuc sobie opinie i robicz publiczny dym ? To tak jak w rzeczywistości i władzy tam na gorze w stosunku do szarych ludzi.

Kiedys gralem troszkę na priv i nie zwykly GM ( bo nie miał do tego praw ) tylko Administrator gry taki maly smieszek znajomym dawal rzeczy które nie były w ogole jeszcze wprowadzone na serwer. Bardzo dobrze to pamiętam, był środek nocy i tak.. był mój kumpel z którym gralem, admin i jego znajomy, staliśmy wszyscy blisko siebie i jakas tam była gadka szmatka jak to mowia, po pewnym czasie admin zakladal sobie rozne fajne bronie które nie były dostępne, i pech chciał dla niego, ze wlasnie mi na handel dal niebiański miecz nawet nie miał rzadnego + tylko sama nazwa i ja stoje i cisza jakby nic się nie stało bo lekki szok dal mi cos na hanel nic nie mowiac i wzialem, a się okazało, ze to nie miało być dla mnie tylko dla znajomka. Po paru minutach się zorientowal i sam do mnie napisał, ze widział komunikat handlu, ze dal mi i mam oddac. Oddalem i się już tam już nie gralem, a serwer padl po jakims czasie od tamtego wydarzenia, a był naprawdę dobry do pogrania. Admina nick pamiętam do teraz :chlosta: . Także afery w Metin2 się dzieją i jak myślicie inaczej to :growup: bo jesteście bardzo naiwni.
  • Fusia wrote:

serio? piszesz ze sie myle i zeby to udowodnic opisujesz priva :D
    Nie chce nic udowadniać opisując priva tylko, ze w swiecie Metin2 dzieja się takie głupie afery.

Tak mylisz się bo na Metin2 PL tez były rozne afery ze strony administracji.

MagKai wrote:

@TheTruthIsPainfull
    Privy mają inne prawa niż PL xD tam inaczej wygląda banowanie, inaczej podeście do graczy i wgl. Nie porównuj priva gdzie Admin (założyciel priva) robi co chce do PLa xD
    Privy nie maja w ogole praw bo są nielegalne. Ja nic nie porównuje, tylko stwierdzam fakt, ze tak się dzieje w tej grze i to nie nowość czy to na Priv czy na PL i Wszędzie czasem znajdzie się jakiś typ z pod ciemnej gwazdy jak to mowia.

Nie można z wami nawet poważnie podyskutować, także dalej nie ma sensu :zamykam: