co z spam botami?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• co z spam botami?

@Art @Ingolf @Ascoran
    macie jakis sposob na te spam boty ktore niby sprzedaja yangi i wony na serwerach a w rzeczywistosci nic nie maja i tylko oszukuja ludzi?
    jest jakis sposob inny niz reczny ban? jakis sposob z gory?

one bardzo ludzi denerwuja, niektorzy nawet daja sie oszukac a gm jak tylko zbanuje recznie to za 5 minut jest kolejny
    jak sami piszecie, gm, sgm, ga, nikt nie da rady siedziec 24/7 i pilnowac tych botow
    w tym momencie na Diumarze jest spam bot od wielu godzin, na IRC nie ma nikogo z prawami na Diumara, na forum tez, na Support jak zglosze to zanim zostanie zbanowany to wkoncu ktos wejdzie i recznie zbanuje

zrobcie cos z tym
  • ludzie z nałogiem sie rodzą i bedą rodzic. boty beda i dalej zostana. miewać pretensje do Gf/gm za sb/ab. to zacznij do ludzi co odpalaja i nłi. a nie odrwotna kolej

Guardis wie Guardis zyje :rofl:

GG:68460527
  • Nie byłoby sprzedających gdyby nie pojawili się gracze chcący w niedozwolony sposób przyśpieszyć swoja grę. Jak widać parcie na bycie TOP zwalnia wiele hamulców. To wielkie pole do popisu dla oszustów bo taki oszukany gracz nie może oczekiwać pomocy teamu. Dziwi mnie, że pomimo tak szerokich informacji o oszustwach dalej gracze się nabierają.
    ex SGM serwera Onyks
    Próbny Moderator Forum
  • SauBaar wrote:

Nie byłoby sprzedających gdyby nie pojawili się gracze chcący w niedozwolony sposób przyśpieszyć swoja grę. Jak widać parcie na bycie TOP zwalnia wiele hamulców. To wielkie pole do popisu dla oszustów bo taki oszukany gracz nie może oczekiwać pomocy teamu. Dziwi mnie, że pomimo tak szerokich informacji o oszustwach dalej gracze się nabierają.
    Dobrze to rozegrales. Wychodzi na to, że to winna innych graczy że są boty, tylko nie tych co powinni te boty banowac, a już pewno nie tych co tworzą gowniane programy takie jak cheat blocker. Już nie wspomnę o automatycznej blokadzie czatu, która dostanie każdy tylko nie bot
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

The post was edited 1 time, last by Django ().

• SauBaar wrote:

Nie byłoby sprzedających gdyby nie pojawili się gracze chcący w niedozwolony sposób przyśpieszyć swoja grę. Jak widać parcie na bycie TOP zwalnia wiele hamulców. To wielkie pole do popisu dla oszustów bo taki oszukany gracz nie może oczekiwać pomocy teamu. Dziwi mnie, że pomimo tak szerokich informacji o oszustwach dalej gracze się nabierają.
    posredniczycie w dostawie gry wiec to wy powinniscie zadbacby zadnych botow w grze nie bylo i ich blokowac w innych grach sobie rade dali lecz trzeba chciec!!!to tak samo jak ktos by kupil samochod od dealera samochod i sie od razu zepsul i dealer by powiedzial sorki nie przekaze samochodu do producenta ja tylko jestem posrednikiem a tak to nie dziala zostawiasz samochod u dealera a on naprawia lub wysyla do naprawy do producenta

ta gre czyli mozna nazwac nie dopracowana i nie w pelni zabezpieczona oraz z bledami bo jesli bot w grze sa lub spam boty to cos nie gra ze od poczatku gry nic z tym nie zrobiono!!!

post pewnie zniknie wiec kto usunie to niech od razu srodkowy palec moj pocaluje :)
  • Django wrote:

SauBaar wrote:

Dobrze to rozegrales. Wychodzi na to, że to winna innych graczy że boty, tylko nie tych co powinni te boty banowac, a już pewno nie tych co tworzą gowniane programy takie jak cheat blocker. Już nie wspomnę o automatycznej blokadzie czatu, która dostanie każdy tylko nie bot
    Macie racje. Tylko, ze to nie pierwsi pojawili się gracze chcący kupować yangi. Pierw pojawili się prywatni handlarze zachecajacy do kupna po niskiej cenie. Dlatego wina jest po obu stronach :crazy: Dlatego nie można wszystkiego na graczy zwalac… Co do ludzi co powinni banowac te boty to jest ich zwyczajnie za mało... Bo co ma zrobić zaledwie kilku ludzi spędzających na grze około 1h. Adminow na serwerach powinno być x2 tyle co jest do tej pory.
  • Django wrote:

SauBaar wrote:

Dobrze to rozegrales. Wychodzi na to, że to winna innych graczy że są boty, tylko nie tych co powinni te boty banowac, a już pewno nie tych co tworzą gowniane programy takie jak cheat blocker. Już nie wspomnę o automatycznej blokadzie czatu, która dostanie każdy tylko nie bot
    Zadna rozgrywka. Taka jest moja opinia. Nikt nie tworzylby botow gdyby nie bylo na nie zapotrzebowania. Niestety wojna na aktualizacje botow i ochrony przed nimi sa ciezkie do wygrania. Broniacy sie musi czekac na atak. Inaczej nie pozna metody ataku i nie stworzy zabezpieczenia.
    ex SGM serwera Onyks
    Próbny Moderator Forum
  • SauBaar wrote:

Django wrote:

SauBaar wrote:

Zadna rozgrywka. Taka jest moja opinia. Nikt nie tworzylby botow gdyby nie bylo na nie zapotrzebowania. Niestety wojna na aktualizacje botow i ochrony przed nimi sa ciezkie do wygrania. Broniacy sie musi czekac na atak. Inaczej nie pozna metody ataku i nie stworzy zabezpieczenia.
    to dlugo cos wam idzie stworzenie zabezpiczen od poczatku gry sie nie udalo wygrac z botami :rofl:

wpisz sobie w wujaszka gogle jak koles co zrobil bota do innej gry to mu proces wytoczyli w sadzie i dostal pare milionow dolarow do placenia kary a tych co czitowali to tez ukarali !!!u was to nie nastapi bo za duzo zachodu dla was to jest lub po prostu na firemka nie umie nawet tego!!!
  • Marianello94 wrote:

RevWolt wrote:

Spamboty które są obecnie na serwerach należą do fikcyjnej tureckiej firmy. Zarabia na tym ktoś z tego kraju a najpewniej mafia.
    Mafia zajmująca się sprzedażą fikcyjnych yang. No je**łem śmiechem :rofl:
    Czemu nie, biznes to biznes jeśli jest tyle spambotów i są przez taki czas to znaczy że komuś się to opłaca a nawet bardzo opłaca. Metin2 jest BARDZO dochodową grą gdzie dawniej (dzisiaj mniej) dało się zarabiać z tej gry średnią krajową. Do dziś można to robić, są sposoby by zarabiać w sposób legalny nie szkodząc grze i to po kilka K miesięcznie tylko trzeba wiedzieć jak... Sposobu nie zdradzę bo dostane za to bana, sam tego nie robię bo to jest karalne. Wiem że część osób to robi na mniejszą skale, GF też dobrze wie o co chodzi.
  • RevWolt wrote:

Marianello94 wrote:

RevWolt wrote:

Spamboty które są obecnie na serwerach należą do fikcyjnej tureckiej firmy. Zarabia na tym ktoś z tego kraju a najpewniej mafia.
    Czemu nie, biznes to biznes jeśli jest tyle spambotów i są przez taki czas to znaczy że komuś się to opłaca a nawet bardzo opłaca. Metin2 jest BARDZO dochodową grą gdzie dawniej (dzisiaj mniej) dało się zarabiać z tej gry średnią krajową. Do dziś można to robić, są sposoby by zarabiać w sposób legalny nie szkodząc grze i to po kilka K miesięcznie tylko trzeba wiedzieć jak... Sposobu nie zdradzę bo dostane za to bana, sam tego nie robię bo to jest karalne. Wiem że część osób to robi na mniejszą skale, GF też dobrze wie o co chodzi.
    Czyli legalne ale karalne ? XD
  • PoteznyBODY wrote:

RevWolt wrote:

Marianello94 wrote:

RevWolt wrote:

Legalne bo można to robić dopóki nie dopadnie nas skarbówka :)
  • RevWolt wrote:

PoteznyBODY wrote:

RevWolt wrote:

Marianello94 wrote:

RevWolt wrote:

Legalne bo można to robić dopóki nie dopadnie nas skarbówka :)

No to możesz normalnie odprowadzać podatki xd