Kruk 43sr9 czy Feniks 9 do szarfy

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ayen wrote:

To tylko dla zobrazowania, że te śr mocno zależne są od dmg bazowego. Mając te 1500 i tak więcej da 300dmg z feniksa niż 140 ataku i 10śr z kruka, 1800 vs 1664
    Ale już nie chcę się spierać i to temat rzeka, zbyt wiele jest tu różnych zależności
    a jak to liczysz ze 300 ataku z feniksa? Bo to mi sie nie kalkuluje w zaden sposob. Na 24% szarfie jest 116 wiec wedlug Twojego rozumienia 232, a kruk 67 czyli 134. Roznica ataku to raptem 98 wartosci ataku, moim zdaniem o ile to nie dropek 30lvl to wiecej da kruk. Bo 10sr da wiecej niz te 98 wartosci.
  • SenNaJawie wrote:

a czemu zakladacie ze to noob? Jezeli ma duze dmg to wiecej mu da kruk. Kto ma 1000dmg bazowego? Ja na bmie mam 1500...
    Im więcej wartości na WP tym lepiej, więc nie ma co oszczędzać biorąc jakąś śmieszna szarfę z krukiem, która z takimi śr nie zrobi mu zbyt znaczącej różnicy no i dodatkowo autor nadal biega w trucie, więc wartości mu na pewno jeszcze brakuje.

Zostawię tutaj ten film na potwierdzenie tego co napisałem - testowałem podczas swojej gry na tej postaci wszystko co było dostępne w danym czasie i wiem co mówię. Także autorze w przypadku tych 2 broni wrzucaj feniksa, a w przyszłości zmiana na łuk zodiaku. Więcej się nie wypowiadam, bo ta dyskusja nie ma sensu xD

//Edit
    Zwróć uwagę na zwrot HP, DMG się nie sugeruj, bo ja to już wtedy rozbierałem jak widać po braku np. zbr.

The post was edited 1 time, last by ???? ().

• @Alvaro ja to wiem

Wydaje mi się, że wszystkie bonusy na dmg się mnożą przez siebie a nie sumują. Coś jak kiedyś stary bonus expa:
    jak miałeś is+2xpd w eq to -
    100% podstawa * 50% pd =150%
    150% * kolejne 50% z drugiego pd= 225%
    225% * bonus is 50%= 327%

(obecnie pd się sumują i mając 2x pd i is to wychodzi 100% podstawy +150% bonus= 250%)

Więc mając np 2000dmg 80% potwory, śr 60 i z 30% na zwiększenie dmg to zachodzi może sytuacja:
    (((2000+80%)+ 60%)+ 30%)= 7488

Ciężko to przetestować bo nie wiadomo czy każdy obiekt (metin czy potworek) ma stałą wartość deffa, na metinach świetnie widać co działa bonus na szycie, więc tego deffa mają sporo. Ale jeśli moby biją różny dmg to może nie mają też stałego deffa (wiem brzmi irracjonalnie) ale jeśli by tak było to oprócz zmiennej wartości dmg (widełek w postaci np. 1500-2000) to dochodziłaby zmienna obiektu jaki się bije
  • Kiedyś sprawdzałem 5% na moby vs 100 ataku. Wybrałem z wierzchowca raz % na moby i raz 100 ataku. To 100 ataku dało więcej, ale myślę, że to gdzieś z 7% na moba wyrównałoby się. Jak miałem Zatruty +9 40śr i wymieniłem na Lwiego +9 śr 50 to dmg na krytyce skoczyło 400.

Jak ten atak robi taką furorę to zastanawiam się dlaczego jako bon w zbrojce jest tak bardzo niedoceniany. W moim osobistym rankingu jako pojedynczy bonus 50 ataku to najlepszy bonus jaki może wpaść do pancerza - najbardziej wszechstronne wzmocnienie na wszystko i wszystkich.

Generalnie jednak Feniks. Chyba, że masz broń +50 śr.
    Wolność to tylko wspomnienie bo prawdziwa siła leży w umyśle.