Jemioła Come Back

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozumiem Wasze negatywne nastawienie do tego tupu serwerów, ale to jest tak jak kolega napisał wczesniej dobry START dla początkujących i jeśli Team metina będzie pilnował nielegalne oprogramowania to byśmy zyskali więcej ludzi na serwerach.
    Ja jako osoba próbująca coś zdziałać bezinteresownie :P :P :P :P :P dla gry nadal jestem na TAK.
  • Niby są jakieś plany co do tymczasowego serwera, ale to takiego nastawionego na pvp.

Co do tymczasowego serwera w typie Jemioły, to również jestem na tak. Boty były i będą, nie liczyłabym, że ot tak magicznie znikną z tej gry, więc użycie ich jako argumentu na nie, uważam za bezsensowność. Widać było też, że bardzo dużo ludzi miało chęci zaczynać od nowa na Jemiole, więc jak najbardziej popieram tworzenie takich serwerów, skoro cieszą się zainteresowaniem (kieszenie GFu tez się ucieszyły). No, ale Metin istnieje dla zysku firmy, a nie dla zaspokojenia potrzeb pachołków, więc to czy doczekamy się następnego takiego serwera będzie zależało od pewnych statystyk.
    私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032

• KociePomruki. wrote:

Niby są jakieś plany co do tymczasowego serwera, ale to takiego nastawionego na pvp.

Co do tymczasowego serwera w typie Jemioły, to również jestem na tak. Boty były i będą, nie liczyłabym, że ot tak magicznie znikną z tej gry, więc użycie ich jako argumentu na nie, uważam za bezsensowność. Widać było też, że bardzo dużo ludzi miało chęci zaczynać od nowa na Jemiole, więc jak najbardziej popieram tworzenie takich serwerów, skoro cieszą się zainteresowaniem (kieszenie GFu tez się ucieszyły). No, ale Metin istnieje dla zysku firmy, a nie dla zaspokojenia potrzeb pachołków, więc to czy doczekamy się następnego takiego serwera będzie zależało od pewnych statystyk.
    Brawo Ty <3 <3 <3 <3 <3
  • jakby team zadzialal?? 10 lat gram i dalej sa bledy ktore byly na poczatku!! pisze to z doswiadczenia bo niektore osoby z moich znajomuch maja inny sprzet a i tak u nich dzieja sie te same bledy od 10 lat,malo tego stare nie zostaja usuniete a namnazaja sie nowe no ale jak GF ma sobie z botami poradzic jak ze zwyklymi bledami ktore usuwaja w przeciagu chwili na privach pojedyncze osoby Gf nie daje sobie rady?przez 10 lat(maja nas w zadzie)!! po krótce nie bede sie rozpisywal ale nas graczy For Fun Gf ma w zadku Team ma nas w zadku i to od poczatku!! wiec moim zdaniem glupi pomysl bo dla jednych jak i 2 nie licza sie gracze ale zyski ale jak tu miec zysk jak nie ma nowych graczy?? to mnie zawsze dziwilo??!! a jeszcze jedno dziwnym trafem pod koniec (testowego servera) jemiola jakos cos sie pogmatwalo i niektorzy nie zrozumieli??!! co maja zrobic przez co nie dostali na ,,matczyne servy'' tych nagrod ktore zaplanowali??(ja mam w zadzie bo nie gralem na jemiole i wyszlo na to ze nic nie stracilem a nawet nerwy mam spokojniejsze:D)wiec jesli ma powstac nowy/podobny server ,,testowy'' to ci co juz sie sparzyli nie tkna tego a nowych i tak nie ma wiec ok robcie nawet 10 takich servow:DDDD HAHAHA!!!!
  • belfegor1987 wrote:

jakby team zadzialal?? 10 lat gram i dalej sa bledy ktore byly na poczatku!! pisze to z doswiadczenia bo niektore osoby z moich znajomuch maja inny sprzet a i tak u nich dzieja sie te same bledy od 10 lat,malo tego stare nie zostaja usuniete a namnazaja sie nowe no ale jak GF ma sobie z botami poradzic jak ze zwyklymi bledami ktore usuwaja w przeciagu chwili na privach pojedyncze osoby Gf nie daje sobie rady?przez 10 lat(maja nas w zadzie)!! po krótce nie bede sie rozpisywal ale nas graczy For Fun Gf ma w zadku Team ma nas w zadku i to od poczatku!! wiec moim zdaniem glupi pomysl bo dla jednych jak i 2 nie licza sie gracze ale zyski ale jak tu miec zysk jak nie ma nowych graczy?? to mnie zawsze dziwilo??!! a jeszcze jedno dziwnym trafem pod koniec (testowego servera) jemiola jakos cos sie pogmatwalo i niektorzy nie zrozumieli??!! co maja zrobic przez co nie dostali na ,,matczyne servy'' tych nagrod ktore zaplanowali??(ja mam w zadzie bo nie gralem na jemiole i wyszlo na to ze nic nie stracilem a nawet nerwy mam spokojniejsze:D)wiec jesli ma powstac nowy/podobny server ,,testowy'' to ci co juz sie sparzyli nie tkna tego a nowych i tak nie ma wiec ok robcie nawet 10 takich servow:DDDD HAHAHA!!!!
    Czy na PL-u, czy na priwach jest mnóstwo botów i grałeś 10 lat dlaczego?
    Jeśli piszesz z doświadczenia to sam dobrze wiesz że ludzie pójdą tam gdzie mozna zarobić grube wony, a na takich serwerach można.
    Nadal jestem na TAK :P :P :P :P :P
  • belfegor1987 wrote:

jakby team zadzialal?? 10 lat gram i dalej sa bledy ktore byly na poczatku!! pisze to z doswiadczenia bo niektore osoby z moich znajomuch maja inny sprzet a i tak u nich dzieja sie te same bledy od 10 lat,malo tego stare nie zostaja usuniete a namnazaja sie nowe no ale jak GF ma sobie z botami poradzic jak ze zwyklymi bledami ktore usuwaja w przeciagu chwili na privach pojedyncze osoby Gf nie daje sobie rady?przez 10 lat(maja nas w zadzie)!! po krótce nie bede sie rozpisywal ale nas graczy For Fun Gf ma w zadku Team ma nas w zadku i to od poczatku!! wiec moim zdaniem glupi pomysl bo dla jednych jak i 2 nie licza sie gracze ale zyski ale jak tu miec zysk jak nie ma nowych graczy?? to mnie zawsze dziwilo??!! a jeszcze jedno dziwnym trafem pod koniec (testowego servera) jemiola jakos cos sie pogmatwalo i niektorzy nie zrozumieli??!! co maja zrobic przez co nie dostali na ,,matczyne servy'' tych nagrod ktore zaplanowali??(ja mam w zadzie bo nie gralem na jemiole i wyszlo na to ze nic nie stracilem a nawet nerwy mam spokojniejsze:D)wiec jesli ma powstac nowy/podobny server ,,testowy'' to ci co juz sie sparzyli nie tkna tego a nowych i tak nie ma wiec ok robcie nawet 10 takich servow:DDDD HAHAHA!!!!
    @belfegor1987 mówisz że grasz 10 lat i nadal są błędy które były na początku. Ja gram troszkę dłużej i nie mogę sobie skojarzyć co to mogło by być, podaj kilka przykładów aby nie być gołosłownym.
    Kolejna sprawa cyt. "no ale jak GF ma sobie z botami poradzic jak ze zwyklymi bledami ktore usuwaja w przeciagu chwili na privach pojedyncze osoby Gf nie daje sobie rady?" - GF z botami sobie radzić nie musi jak również nie poprawia błędów gry. Gracz z dziesiecioletnim stażem nie ma pojęcia kto i za co jest odpowiedzialny?
    Tłumaczę więc łopatologicznie:
    GF jest to skrót od GameForge czyli firmy która wykupiła licencję gry (wielu gier) a w tym konkretnym przypadku mówimy o Metin2
    Webzen jest producentem gry i to oni poprawiają błędy, edytują kod etc.
    Team - są to ludzie tworzący zespół podzielony na ekipę czerwonych i zielonych pracujący charytatywnie by pomagać innym graczom i to właśnie czerwonych "nierobów" powinieneś winić za masę biegajacych botów.
    Jestem cyniczny? Oczywiście że w takiej sytuacji niewielka doza cynizmu sama pcha się na usta. Nie mając pojęcia o pracy w team jak i hierarchii zespołu oraz strukturze w GameForge nie powinieneś oczerniać ludzi którzy pracują dla Ciebie za darmo.
  • belfegor1987 wrote:

Zoran za to jak stabilnosc gry sie zmienila moge winic kogo chce a to ze nie biora GM-owie kasy za pomaganie to nie moja wina mogliby ale jak nie daje im GF to musza cos na levo robic??!!:D nie chce mi sie juz pisac o tym wypowiedzialem sie ty tez i na tym skonczmy Bay
    No niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.

Za stabilność gry nie można sobie winić kogo się chce bo np. ja, Ascoran, Frescco, Vespa, Nalif, Ingolf, Marantha i wiele innych osób są winni stabilności serwerów i błędów w grze? No coś tu chyba jest nie tak, za grę odpowiada jedynie Gameforge i to w ich interesie jest prawidłowe działanie gry jak i usuwanie błędów.

GMowie nie biorą kasy a mogli by? Niestety nie, jest to wolontariat i każdy jeden GM się na to godzi bo wielu z nas lubi pomagać za free (uwierz że są i tacy w dzisiejszych czasach)

GMowie dorabiający na lewo? Podaj choćby jeden nick osoby z Teamu bo ja nie znam.

NIGDY nie oskarżaj bez posiadania dowodu i pamiętaj, że za winnego można uznać jedynie osobę której winę udowodniono.
  • Zoran wrote:

belfegor1987 wrote:

Zoran za to jak stabilnosc gry sie zmienila moge winic kogo chce a to ze nie biora GM-owie kasy za pomaganie to nie moja wina mogliby ale jak nie daje im GF to musza cos na levo robic??!!:D nie chce mi sie juz pisac o tym wypowiedzialem sie ty tez i na tym skonczmy Bay
    No niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.
    Za stabilność gry nie można sobie winić kogo się chce bo np. ja, Ascoran, Frescco, Vespa, Nalif, Ingolf, Marantha i wiele innych osób są winni stabilności serwerów i błędów w grze? No coś tu chyba jest nie tak, za grę odpowiada jedynie Gameforge i to w ich interesie jest prawidłowe działanie gry jak i usuwanie błędów.

GMowie nie biorą kasy a mogli by? Niestety nie, jest to wolontariat i każdy jeden GM się na to godzi bo wielu z nas lubi pomagać za free (uwierz że są i tacy w dzisiejszych czasach)

GMowie dorabiający na lewo? Podaj choćby jeden nick osoby z Teamu bo ja nie znam.

NIGDY nie oskarżaj bez posiadania dowodu i pamiętaj, że za winnego można uznać jedynie osobę której winę udowodniono.
    no zeby Polskie sady odkarzaly tylko gdy udowodnia komus wine... a nie ze to Ty musisz udowodnic swoja niewinnosc, no ale odbiegamy od tematu. W sumie to chcialem tylko dodac ze za stabilnosc gry i usuwanie bledow nie odpowiada jedynie gf, w zasadzie to jedyne co oni moga to zapewnic stabilne serwery, bo o ile mowimy o stabilnosci gry i usuwaniu bledow to jedynie WEBZEN moze robic cokolwiek w tej kwestii. A no tak GF moze/powinien naciskac na WEBZEN by te bledy naprawiali. Jednak ogolnie rzecz biorac to gfu tez nie mozna winic za wiekszosc tych rzeczy, oni sa skazani na WEBZEN, dla ktorego europejski metin nie byl nie jest i nie bedzie na pierwszym miejscu.
  • Tak tak. Fajnie się grało na tym serwerze pomijając boty, żeby je omijać musiałam na innych mapkach grać. Fajnie było zrobić sobie lepszy eq tylko szkoda, że te skrzynie nie zostały przeniesione. Nagrody za miejsce w rankingu są w depozycie. Problem z tymi kodami był może jednak za krótki czas na ich wykorzystanie i nie wszystkie kody działały. Brat jakoś nie dogadał się z team, żeby dobre kody dostać, a potem się nie wyrobił. Może to powinna być jakaś trwałość kodu, albo tych kodów od zespołu, żeby móc je wykorzystać później? No tak tylko wbiłam ten 78lvl i co teraz, teraz jest trudniej expić na serwerze jak się nie inwestuje w SM. No dla tych co chcą wrócić i zacząć przygodę to powinien być taki serwer, ale potem i tak będzie trudniej, a teraz dodano tę aktualizację od 110 to nawet sobie nie spróbujesz, a mało kto taki wytrwały, żeby na tymczasowym wbić 110. No, ale mogliby przenieść te skrzynie, bo jednak ja mam stare postacie, na których ich nie mam i te z tego tymczasowego też nie mają ech. A nawet te parę mikstur by się przydało.
    Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo: :love:

:52:

Start 24.03.2008 r.
  • Tujka wrote:

Tak tak. Fajnie się grało na tym serwerze pomijając boty, żeby je omijać musiałam na innych mapkach grać. Fajnie było zrobić sobie lepszy eq tylko szkoda, że te skrzynie nie zostały przeniesione. Nagrody za miejsce w rankingu są w depozycie. Problem z tymi kodami był może jednak za krótki czas na ich wykorzystanie i nie wszystkie kody działały. Brat jakoś nie dogadał się z team, żeby dobre kody dostać, a potem się nie wyrobił. Może to powinna być jakaś trwałość kodu, albo tych kodów od zespołu, żeby móc je wykorzystać później? No tak tylko wbiłam ten 78lvl i co teraz, teraz jest trudniej expić na serwerze jak się nie inwestuje w SM. No dla tych co chcą wrócić i zacząć przygodę to powinien być taki serwer, ale potem i tak będzie trudniej, a teraz dodano tę aktualizację od 110 to nawet sobie nie spróbujesz, a mało kto taki wytrwały, żeby na tymczasowym wbić 110. No, ale mogliby przenieść te skrzynie, bo jednak ja mam stare postacie, na których ich nie mam i te z tego tymczasowego też nie mają ech. A nawet te parę mikstur by się przydało.
    Co do tej wytrwałości, jakbym wiedział, że przedłużą serwer i miał ekipę ze sobą to meley by siadała na Jemiole na bank no i porobiłbym eq na 115. Gdyby poprawili te błędy i problemy (zwłaszcza komunikacyjne i informacyjne), z którymi tam walczyliśmy to na pewno jeszcze raz bym poszedł na taki serwerek :)
    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
    youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay: