Łowienie to jest patologia

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Łowienie to jest patologia

Wchodzę dziś na gierkę, postanawiam poćwiczyć łowienie przed evencikiem a tutaj.... hahahah a tutaj no właśnie. Czy te ciach z GF myślą, że będę kilka godzin siedział i latał za jakaś rybą, ktora mi uciea. Ktoś mi wyjaśni co to za syf? I dlaczego pomimo 3 razy złapania ryby i tak często tracę przynętę.

Moderator Bayek:
    Ciachłem oraz podmieniłem wyraz[/mod/

The post was edited 1 time, last by Bayek ().

• A mi tam się podoba. Jakieś urozmaicenie w formie minigierki, a nie tylko rzut, wyciągnąć, rzut, wyciągnąć. Opcja z nową wędką (chodź droga), nowe ryby, a i stare widzę zyskały na wartości. Ale większość osób chyba narzeka, bo już liczyła łatwe yangi z eventów a tu nie ma nic za darmo. Zwróćcie uwagę, że przedtem wędkę ludzie łapali TYLKO w czasie eventu a teraz jak patrzę to cały czas ktoś łowi. A przy odrobinie wprawy to nie jest taki problem 3x trafić. Jak dla mnie system spoko, tylko całe to okienko mogłoby być większe. :)
  • Zgadzam sie z kolegą wyżej
    Nie podoba Ci sie nie musisz brac udziału w tym evencie... Każdy myslal ze znowu odpali sobie 5 postaci a tu macie psikus i na jedną ledwo co wyrobicie. Jak ktoś ma szybie rączki i używa mózgu to zawsze trafi rybe... No chyba ze ktos gra tez w inne gry gdzie dużą role odgrywa strzelanie ( ja) to trafia taką rybe w ruchu bez najmniejszego problemu. Zawsze mozecir zainwestowac w nową wędkę :mkay:

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love: :love: :love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love: :love: :love:
  • Tu nie chodzi o to że komuś się nie podoba, a o to że boty które są już nafarmione i wyposażone w wędki węglowe się nachapia. Tu jest problem że znowu zwykły gracz jest w tyle. System też badziewny, no na logikę tafisz 3x ta rybę a i tak 0 dostaniesz. Niech będzie trudniejsze ale 100% by to było dla prawdziwych skillowcow. Średnio mam95/100 trafien a i tak kilka ryb.
  • Zandero wrote:

A mi tam się podoba. Jakieś urozmaicenie w formie minigierki, a nie tylko rzut, wyciągnąć, rzut, wyciągnąć. Opcja z nową wędką (chodź droga), nowe ryby, a i stare widzę zyskały na wartości. Ale większość osób chyba narzeka, bo już liczyła łatwe yangi z eventów a tu nie ma nic za darmo. Zwróćcie uwagę, że przedtem wędkę ludzie łapali TYLKO w czasie eventu a teraz jak patrzę to cały czas ktoś łowi. A przy odrobinie wprawy to nie jest taki problem 3x trafić. Jak dla mnie system spoko, tylko całe to okienko mogłoby być większe. :)

Crypto wrote:

Zgadzam sie z kolegą wyżej
    Nie podoba Ci sie nie musisz brac udziału w tym evencie... Każdy myslal ze znowu odpali sobie 5 postaci a tu macie psikus i na jedną ledwo co wyrobicie. Jak ktoś ma szybie rączki i używa mózgu to zawsze trafi rybe... No chyba ze ktos gra tez w inne gry gdzie dużą role odgrywa strzelanie ( ja) to trafia taką rybe w ruchu bez najmniejszego problemu. Zawsze mozecir zainwestowac w nową wędkę :mkay:
    Jak macie postki 40 lvl max z eq +7 to nie dziwię się, że wam ta zmiana systemu przypadła do gustu. Prawda jest taka, że po blaskach jest to najbardziej opłacalny event w grze. Teraz liczy się tylko refleks. Nie każdy go ma, więc z automatu odpada. Wcześniej łowienie było przyjemnością, teraz tylko frustruje.
    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3
  • PanPuszek wrote:

Nie byłoby jeszcze tak źle, gdyby po 3 trafieniach ryba zawsze się złowiła. Szkoda też, że łowienie na 2/3 konta odpada. A tak wgl to chyba nie ma bota jeszcze na ten system, także bociarze chyba nie skorzystają za bardzo.
    Ponoć już jest
    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3
  • Sherrievronbrn wrote:

PanPuszek wrote:

Nie byłoby jeszcze tak źle, gdyby po 3 trafieniach ryba zawsze się złowiła. Szkoda też, że łowienie na 2/3 konta odpada. A tak wgl to chyba nie ma bota jeszcze na ten system, także bociarze chyba nie skorzystają za bardzo.
    Ponoć już jest
    No to moim zdaniem powinni się mocno wziąć za pilnowanie podczas tego eventu, bo znowu normalni będą mega w tyle :/
  • PanPuszek wrote:

A tak wgl to chyba nie ma bota jeszcze na ten system, także bociarze chyba nie skorzystają za bardzo.
    Jak m2b... Miał chyba po dwóch dniach aktualizacje z nowym fishbotem xDD

Zmiana w systemie łowienia od początku mi się nie podobała. Chcieli uniknąć fishbotow choć każdy wiedział że po kilku dniach tamci stworzą Fishbota na nowy system.
    Przy pierwszej edycji każdy sobie łowił na np 4konta i nie był tak bardzo w tyle z botami, dało się zarobić czy wyłowić skrzynie dla siebie. Teraz patrząc na to że mimo trzech trafień w rybę nie mamy 100% szans na wyłowienie jej, event jest słaby dla uczciwych graczy.

Wczoraj trochę trenowałam przed eventem, po 20min odpuściłam:/
  • MagKai wrote:

PanPuszek wrote:

A tak wgl to chyba nie ma bota jeszcze na ten system, także bociarze chyba nie skorzystają za bardzo.
    Jak m2b... Miał chyba po dwóch dniach aktualizacje z nowym fishbotem xDD
    Zmiana w systemie łowienia od początku mi się nie podobała. Chcieli uniknąć fishbotow choć każdy wiedział że po kilku dniach tamci stworzą Fishbota na nowy system.
    Przy pierwszej edycji każdy sobie łowił na np 4konta i nie był tak bardzo w tyle z botami, dało się zarobić czy wyłowić skrzynie dla siebie. Teraz patrząc na to że mimo trzech trafień w rybę nie mamy 100% szans na wyłowienie jej, event jest słaby dla uczciwych graczy.

Wczoraj trochę trenowałam przed eventem, po 20min odpuściłam:/
    Także widać, że zamiast ukarać boty, ukarali uczciwych. Cały GF. :/
  • Sherrievronbrn no to skoro patrzysz na eventy tylko i wyłącznie jako źródło zarobku to nie musisz czekać na event. Przecież możesz zawsze wejść na pewną stronę aukcyjną i sobie zamówić. Nie musisz się męczyć z celowaniem w rybę, nie musisz dropić, nie musisz biegać ani nic szukać. Nie musisz nawet grać. :D A z drugiej strony to bardzo ciekawe, że jesteś w stanie określić jakie kto ma eq po jego wypowiedzi. Niestety się pomyliłeś jak Makrela w kwestii imigrantów. :) A jeśli klikanie w kółko 1 i 2, 1 i 2, 1 i 2 to była dla Ciebie przyjemność to trudno. Mi tam minigierka pasuje, bo nie oceniam jej wyłącznie pod kątem jak najprostszego i najszybszego złapanie yangów. Tak jak napisałem, jeśli to dla Ciebie najważniejsze to odpuść sobie całkiem eventy i kupuj sobie yangi. :) Ale to chyba już standard, że trzeba na wszystko narzekać.
  • Sherrievronbrn wrote:

Zandero wrote:

A mi tam się podoba. Jakieś urozmaicenie w formie minigierki, a nie tylko rzut, wyciągnąć, rzut, wyciągnąć. Opcja z nową wędką (chodź droga), nowe ryby, a i stare widzę zyskały na wartości. Ale większość osób chyba narzeka, bo już liczyła łatwe yangi z eventów a tu nie ma nic za darmo. Zwróćcie uwagę, że przedtem wędkę ludzie łapali TYLKO w czasie eventu a teraz jak patrzę to cały czas ktoś łowi. A przy odrobinie wprawy to nie jest taki problem 3x trafić. Jak dla mnie system spoko, tylko całe to okienko mogłoby być większe. :)

Crypto wrote:

Zgadzam sie z kolegą wyżej
    Jak macie postki 40 lvl max z eq +7 to nie dziwię się, że wam ta zmiana systemu przypadła do gustu. Prawda jest taka, że po blaskach jest to najbardziej opłacalny event w grze. Teraz liczy się tylko refleks. Nie każdy go ma, więc z automatu odpada. Wcześniej łowienie było przyjemnością, teraz tylko frustruje.
    Jeżeli nie wiesz jakie eq i jaki lvl mam to może się nie udzielaj bo to nie jest tematem.
    Łowienie zmienili na takie jakie jest więc albo sie przyzwyczaicie albo nie bedziecie łowić bo GF i tak was nie wysłucha

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love: :love: :love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love: :love: :love:
  • Fusia wrote:

narzekacie na ten event a na diumarze godzine przed nim juz 20 osob lowilo :D
    event wcale nie bedzie slaby bo przypominam ze nawet drobne ryby czy farby daja puzle wiec mozna je spokojnie lowic
    Mówisz? To sam zobacz, jaka jest teraz szansa na puzzle XDDDDD TO JEST JAKIŚ ŻART, 20% jest może że przy złowieniu wpadną też puzzle? Pewnie chodzi o to, żeby zainwestować w rybie wnętrzności XD Kolejny skok na hajs? XD ŻENADA, zapowiada się na jeden z gorszych eventów nie wartych uwagi.
  • Fusia wrote:

narzekacie na ten event a na diumarze godzine przed nim juz 20 osob lowilo :D
    event wcale nie bedzie slaby bo przypominam ze nawet drobne ryby czy farby daja puzle wiec mozna je spokojnie lowic
    Nowy system łowienia nie miał w cale w założeniu wyeliminować boty jak to nie którzy piszą, tylko miało to na celu utrudnienie gracza wyłowienia dużej ilości puzzli żeby ograniczyć skrzynie na sklepach. Ten system w założeniu ma kupienie przez graczy rybich wnętrzności w is. Teraz nawet jak wyłowisz farby czy drobne ryby nie daje ci 100% szans na to że dostaniesz też puzzle :(
    A poza tym sądzę, że Gameforge należy zniszczyć :pillepalle:
  • Udało mi się wytrwać godzinę przy łowieniu i mogę to jedno wielkie gowno podsumowac:
    20% trafionych kliknięć kończy się sukcesem w postaci złowienia ryby
    80% złowionych ryb kończy się sukcesem w postaci puzzli
    0,2*0,8=0,16 1-0,16=0,84

Podsumowując: GF ukradło nam 84 % skrzyń taki mamy event

PS: Dla tych co pisza, ze teraz łowienie jest super i sprawia im frajde musza miec naprawde nudne...
    Dziekuje bardzo