Komentarze, pytania do ogłoszenia Zespołu Projektowego Metin2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1. Czy jest szansa na fuzję w jeden serwer bądź wersję international ?
    2. Czy będą dodane wyższe lvl'e ?
    3. Czy będzie rozszerzona możliwość stackowania itemków ?
    4. Czy zostanie przywrócona możliwość zmiany kanałów z poziomu gry ?
    5. Czy są plany na urozmaicenie gry niższym lvl'om - dungedony, nowe mapki, możliwości zarobku ?
    6. Czy i jakie są plany na przyciągnięcie nowych graczy ?
    7. Czy zostanie wprowadzona możliwość sklepów online ?
    8. Czy zostanie wprowadzony balans doświadczenia / dropu na większości map ? Na tę chwilę wszystkie poza grotą i V2/V3 są bezużyteczne i wymarłe - mobów nie opłaca się bić bo żałosny exp, drop właściwie też..
    9. Czy odniosą się Państwo do kontrowersyjnego ostatnimi czasy bugu związanego z polimorfią? Jak ustalono, że to bug i dlaczego zostało to odkryte po 12 latach gry?
    ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287
  • Jazzy.tbd wrote:

to że w ogóle gf ma jakąś licencje to jest plotka, przecież gf jest właścicielem tej gry a nie dzierżawcą,
    GF ma jedynie wykupioną licencje i nie jest żadnym właścicielem. Stracenie licencji oznacza zamknięcie projektów tam gdzie gf wykupił. Właścicielami są webzen a oni kupują aktualizacje od chińczyków.
    Polecam się zaznajomić że strukturą niż pisać takie głupoty.
    Co do pytań:
    1. Przywrócenie odłamków do handlu, który jest Bugiem i do dnia dzisiejszego nie jest naprawine.
    2. Zmiana chaneli
    3. Usuwanie przedmiotów, którymi nie da się handlować
    4. Sklepy offline
    5. Bugujące się dungi np. Meley
    6. Nowe urozmaicenia graficzne
    7. Zmiana serwerowni i krytycznych aktualizacji.
    Mógłbym wymieniać dalej ale i tak żaden pkt nie zostanie ujęty i będzie wysłana wazelina, że na serwerach pl każdy jest szczęśliwy z postępowania webzen <3
    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie
  • Beatles wrote:

:
    1. Przywrócenie odłamków do handlu, który jest Bugiem i do dnia dzisiejszego nie jest naprawine.
    2. Zmiana chaneli
    3. Usuwanie przedmiotów, którymi nie da się handlować
    4. Sklepy offline
    5. Bugujące się dungi np. Meley
    6. Nowe urozmaicenia graficzne
    7. Zmiana serwerowni i krytycznych aktualizacji.
    Mógłbym wymieniać dalej ale i tak żaden pkt nie zostanie ujęty i będzie wysłana wazelina, że na serwerach pl każdy jest szczęśliwy z postępowania webzen <3
    A ja zalecam do obejrzenia filmiku który Art dodał z wywiadu Dennis I Turecki CoMa który mówi o nowościach i co będzie wprowadzone.

A także kilka niespodzianek na nowy rok.

Pozdrawiam,
    M4VericK
  • Dobra, to może coś ja coś dodam, co bym chciał abyście wprowadzili:
    -Odłamki smoczego kamienia do handlu, przy zachowaniu 5 corów na 1 postać.
    -Zrobić dungeony dla osób z niskimi lvl (coś jak loch małp)
    -Zmianki/dodania bardziej dostępne z gry żeby można było coś zmixować bez eventów/IS
    -Małe polepszenie grafiki
    -Dodanie jakiś zbroi, które mają np: bonusy na żywioł już wbudowane (wiatr/błyski)
    -Jak już ten IS to zmniejszenie cen pewnych przedmiotów np: dodania 1-4 99sm to o połowe za dużo wg mnie i kula błogosławieństwa również
    -Brak zmianek z B ze skrzyni ucznia
    -Więcej eventów typu: okeyki/karty królewskie
    -Zwiększenie maksymalnego lvl do 150

Takie zmiany bym chciał, nie wiem jak wy :)
  • 1. Czy zostanie zmniejszony exp? Bo bardzo szybko dużo osób wbija 90+ lvl bez najmniejszego problemu.
    2. Czy będą jakieś bossy dla 65-85 lvl takiego typu jak razador z bardzo dobrym dropem?
    3. Czy zostanie ustawione tak, że po wyjściu z zodiaku czy strefy walki przeniesie nas na kanał gdzie jest najwięcej osób?
    4. Czy kamienie duszy witalności oraz magii będą dawać więcej pe i pż? Chociaż 1k lub 1,5 pe i pż na +4?
  • Częściowo zaczynacie słuchać opinii graczy, ale zadam kilka ważnych moich zdaniem pytań:
    1. Czy kiedyś wprowadzicie skrypt/program który po stronie serwera będzie wykrywał niedozwolone ruchy i usuwał gracza? Obecnie wszystkie wasze próby to niewypał a jedynym lekarstwem to była moderacja GM.
    2. Kiedy świeżość w postaci balansu, przykładowo woj body którego skill berserk jest zbędny bo idzie to zastąpić potami a zamiast ułatwiać to zwiększa otrzymywane obrażenia. Jest jeszcze wiele takich skilli, musicie to dostosować do dzisiejszego metina.
    3.Oferty w isie, nagrody za konkursy i eventy są też stare pelerynki za 1sm albo biała perła za ucho tanaki? Nie jestem jakiś łapczywy ale forma eventu się nie zmienia nagroda też, z tym że kiedyś to był szał a teraz?
    4.Co kilka aktualizacji dajecie coś nowego ale dla wysokich lvli, dajcie coś dla u75.
  • TheTruthIsPainfull wrote:

Hej, co z podnoszeniem dropu w pt ? Dlaczego jak jest nazwa mojej postaci to inna dostaje to do eq ?
    A czy twoja postać ma miejsce na ten wydropiony przedmiot? Item dostaje inna osoba w pt, bo w twoim ekwipunku najwyraźniej brakuje miejsca.
    私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032

• 1. Czy jest szansa podania statystyk - ile graczy gra w dany m dniu, miesiącu itd.
    2. Czy będzie jakaś miksturka 500% pd ? Czyli czy będzie możliwość szybszego expa
    3. Gra mniej po isa?
    4.Lepszy start dla nowych graczy ?
    5. Jest szansa żeby metin się reklamował - powinno przybywać wiecej graczy niż ją kończyć (nie wiem czy to jest po polsku ale mam nadzieję że jest zrozumiałe).
    6. Zmiana kanałow - powrót
    7. Stakowanie przedmiotów
    8. żeby przepustki - wszystkei dało się łaczyć !
    Moje miejsce jest w Archiwum forum Metina !

Coś o mnie

<3 METINOWY MIŚ <3
    :shinsoo: ([:55:] - emotka Diumar s55) :703:

Z Metinem od Października 2016 :love:
    do grudnia 2018

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla
  • Fusia wrote:

PanPuszek wrote:

xbandziorx wrote:

Ja mam tylko jedno pytanie
    Kiedy jakaś większa aktualizacja która wprowadzi nowość i świeżość do gry?
    Jaja sobie robisz zadając te pytanie? Chcesz by zrobili z tej gry privy?
    a to jeszcze nie zrobili?
    No nie, moim zdaniem to coś (?XD) ciągle wygląda jak Metin. Popatrz jak wyglądają dzisiejsze privy, te tekstury, te zbroje, te [ciach] obracające się wokół własnej osi nakładki, do tego przezroczyste. Jak to zobaczyłem to obrzygałem monitor. Jedynie właśnie global trzyma mnie przy tej wspaniałej grze (spójrzmy prawdzie w oczy, najlepszej, bo do żadnej gry nie wracałem tyle razy ile do Metina i w żadnej grze tyle czasu nie spędziłem :D), więc jeśli coś zaczną majstrować z wyglądem i zaczną zmieniać ją o 180 stopni, to odejdę. Nowe systemy, czy inne różności jak np pety zniosę, ale tego co jest na tych wszystkich privach - nigdy!

Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny zwrot.
  • @PanPuszek gra idzie do przodu jak wszystko musisz się z tym pogodzić nikt nie zatrzyma rozwoju gry bo Tobie się podoba tkwienie w tym samym od lat.Ja mam mdłosci jak ludzie gadaja "kiedyś to było" przy tym kiedyś trzymaja tylko miłe wspomnienia z młodości i dobrzy znajomi bo już dawno gra by się znudziła większości co przez kilka lat robił byś dt i katakumby na zmiane ?Ja kiedyś jarałam się super mario ale teraz to nawet by mi się nie chciało zejść po konsole do piwnicy.Oczywiście że gra miała wiele zmian i gorszych ale to już inna para kaloszy.Nie wiem może dla takich osób jak ja( czyli pogram w tygodniu kilka h) powinnien powstać osobny serwer bo gra nie jest trudna a czasożerna a nie każdy ma czas by dropić 10h na dobe różne pierdoły (odłamki,itemki eventowe,do biologa i masa innych ).Wiem że jest Jawa ale jak by powstał 1 serwer do zabawy dla graczy a`la priv bez możliwości przenosin to może częsć zamiast uciekać na te piwnicowe serwery pobawiła by się wspierajac $$ reszte serwerów.No i może pare nowych zachciało by odwiedzić stare serwery.GF ani gracze nic by nie stracili a mogli by zyskać na takim rozwiazaniu.I jeśli ktoś mi zażuci że to dla lam że za łatwo by było no sopoko ale doba ma 24 h - 9h praca 8 h spanie i 7h dropienie w metku ? no to ja podziekuje mam naszczescie życie poza metkiem .Chyba że targetem ma być bezrobotny,kasiaty albo uzależniony.
  • Diablica007 wrote:

@PanPuszek gra idzie do przodu jak wszystko musisz się z tym pogodzić nikt nie zatrzyma rozwoju gry bo Tobie się podoba tkwienie w tym samym od lat.Ja mam mdłosci jak ludzie gadaja "kiedyś to było" przy tym kiedyś trzymaja tylko miłe wspomnienia z młodości i dobrzy znajomi bo już dawno gra by się znudziła większości co przez kilka lat robił byś dt i katakumby na zmiane ?Ja kiedyś jarałam się super mario ale teraz to nawet by mi się nie chciało zejść po konsole do piwnicy.Oczywiście że gra miała wiele zmian i gorszych ale to już inna para kaloszy.Nie wiem może dla takich osób jak ja( czyli pogram w tygodniu kilka h) powinnien powstać osobny serwer bo gra nie jest trudna a czasożerna a nie każdy ma czas by dropić 10h na dobe różne pierdoły (odłamki,itemki eventowe,do biologa i masa innych ).Wiem że jest Jawa ale jak by powstał 1 serwer do zabawy dla graczy a`la priv bez możliwości przenosin to może częsć zamiast uciekać na te piwnicowe serwery pobawiła by się wspierajac $$ reszte serwerów.No i może pare nowych zachciało by odwiedzić stare serwery.GF ani gracze nic by nie stracili a mogli by zyskać na takim rozwiazaniu.I jeśli ktoś mi zażuci że to dla lam że za łatwo by było no sopoko ale doba ma 24 h - 9h praca 8 h spanie i 7h dropienie w metku ? no to ja podziekuje mam naszczescie życie poza metkiem .Chyba że targetem ma być bezrobotny,kasiaty albo uzależniony.
    @Diablica007 Chyba nie zrozumiałeś/-aś o co mi chodzi. Głównie chodzi o to żeby nie bawili się z TEKSTURAMI. Nowe mapy, czy przeróżne dungi mogą wprowadzać (do szarf, petów czy jakiś wierzchowców dziwnych typu manu nie mam wontów) bo wiadomo, że wszystko (prawie) się nudzi z czasem. Lecz moim zdaniem jedyne co się nie nudzi, to wygląd. Chciałbyś/-ałabyś Metina z nową grafiką, nowymi skryptami (Likan jeszcze jako tako się przyjął)? Może jeszcze z nowoczesną? Nie wydaje mi sie, lecz w sumie mogę się mylić, bo każdy człowiek jest inny
  • Andi wrote:

DoKsztyUczciwy wrote:

Michu wrote:

CardinaleLeJiin wrote:

Dlaczego zabrano możliwość handlu Odłamkami smoczego kamienia i jakie były powody zablokowania
    W filmie masz wyjaśnione.
    No wyjaśnił tylko źle przetłumaczone było: "Coś tam się zepsuło bla bla bla. Żeby niskie lvl nie farmiły bla bla" = "Żebyście kręcili kołem kopalni cor draconis albo kupowali cory w IS"
    +1
    Jak dla mnie wszystko było okey bo boty jak biegały tak biegają nadal więc mają znaczną przewagę podczas robienia alchemii w obecnej chwili
  • Hej
    1. Bogate oferty item shop są dla wielu graczy dużym ułatwieniem jednak problemem jest ich czasowość dostępu... Dlaczego nie wprowadzicie takich udogodnień jak kostiumy, pierścienie, pety kupony sm do stałych ofert w sklepie ?
    2.Dość znacznie podnieśliście poziom bezpieczeństwa tego co sie zdobyło przed ewentualnym kradzieżami - przywiązanie eq już nawet kostium . Jednak czy pojawi się możliwość przywiązania alchemii do postaci?
    To gwarantowałoby już zupełny spokój użytkowników
    3. Metin na przestrzeni czasu pokazał że jedną z najbardziej opłacalnych postaci do gry jest ninja ze względu na bardzo mocny poziom pvp jak i największy dmg na poli . Czy zostanie to w jakikolwiek sposób zmienione czy może pojawi sie coś nowego gdzie również inne klasy postaci będą tymi "ważniejszymi" ?
    4 Polski metin boryka sie z dość słabą aktywnością graczy na eventach organizowanych - event gildijny, poszczególne mini zabawy organizowana przez gm również. Powodem mogą być jednak dość słabe nagrody na obecny poziom metina czy zamierzacie może dać o wiele cenniejsze nagrody tak żeby zachęcić tym graczy do wspólnej zabawy jak i również rywalizacji
    5 W metinie pojawiło się wiele zmian i to zmian na lepsze (nowy system łowienia i dobre wykorzystanie ryb + ciekawe bonusy ) Czy podobnych zmian doczekąją sie takie umiejętności jak jazda konna może górnictwo lub jakaś aktualizacja bonusów dowodzenia ?
    6. W Polsce Metin ma jeden poważny problem i są to Prywatne serwery przez które wiele osób już odeszło z gry . Czy bedzie robione coś w tym kierunku żeby raz a dobrze pozbyć sie tego problemu ?
    7 Obecnie w grze krąży ogromna ilość yang/won ze względu na łatwą i szybką możliwość zdobywania ich ilości - Meley/ smok / - Czy ilości yang jakie tam się zdobywa będą zmienione czy może same dungeony zostaną poddane zmianą tak żeby serwery nie były przepełnione wonami ?