Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

Art wrote:

Możecie też stworzyć listę i otworzyć nowy temat w dziale Problemów Technicznych, z przedmiotami, których nie da się sprzedać a zajmują Wam tylko miejsce. Mając gotowy spis może Webzen szybciej wprowadzi zmiany.

Tego typu itemki ktore nie da sie wgl sprzedac a tylko zawadzaja miejsce Takich itemkow jest wiecej
      np czarne konie medale smoka certyfikaty ktorych nie uzywamy

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • @Ingolf napisz proszę, że sobie żartujesz (powyższy tekst).
      Osoby, które zajmują się tą sprawą niech ruszą szanowne litery i się same dowiedzą.
      Ludzie to mają nagromadzone z kilku lat, nie sprzed miesiąca, dwóch czy pół roku.

Szkaty rybaka, szkatułki z ISu wszystkie (gdzie znajdują się liderki, liderki z +, medale smoka), magiczne rudy miedzi, które lecą w grze etc.

METIN2 - OFF
    • Czarne konie szkaty rybaka tak jak medale.. oraz medale z szkat blasku
      liderki tez z szkat rybaka.. oraz z rożnych szkat ktore byly w is..
      troche glupie ze my jako gracze musimy podawac skad te itemy sa.. zamiast by zmienili aby te wszystkie itemy bylyo mozna poprostu sprzedac

The post was edited 1 time, last by Wiwek ().

• Prostym rozwiązaniem (o ile itemy da się przełożyć przez depozyt) jest stworzenie nowej postaci na koncie, wrzucenie tam zbędnych śmieci i skasowanie postaci. Rozumiem że problem jest spory jeśli nie mamy wolnego slotu na koncie na postać no ale gdy slocik jest wolny to nie ma problemu.
    • Zoran wrote:

Prostym rozwiązaniem (o ile itemy da się przełożyć przez depozyt) jest stworzenie nowej postaci na koncie, wrzucenie tam zbędnych śmieci i skasowanie postaci. Rozumiem że problem jest spory jeśli nie mamy wolnego slotu na koncie na postać no ale gdy slocik jest wolny to nie ma problemu.
      Akurat w moim przypadku usuwanie conajmniej 3postaci z takim syfem jest nie do pomyslenia skoro mam 11postaci na koncie :/

• Wiwek wrote:

Zoran wrote:

Prostym rozwiązaniem (o ile itemy da się przełożyć przez depozyt) jest stworzenie nowej postaci na koncie, wrzucenie tam zbędnych śmieci i skasowanie postaci. Rozumiem że problem jest spory jeśli nie mamy wolnego slotu na koncie na postać no ale gdy slocik jest wolny to nie ma problemu.
      Akurat w moim przypadku usuwanie conajmniej 3postaci z takim syfem jest nie do pomyslenia skoro mam 11postaci na koncie :/
      No ja nie widzę tu żadnego problemu. Jest to jakieś rozwiązanie a dla chcącego nie ma nic trudnego.
    • a ja mam 5 postaci ze skilami na P na koncie i co, mam usuwac? Paranoja jakas, wystarczyloby dodac funkcje smietniczki w depo czy cos takiego gdzie by sie dalo skasowac wszystko oprocz przywiazanych przedmiotow.
      @Ingolf napisz jeszcze tym zartownisiom wyzej zeby poprawili drop z mini eventow na jawie, mam na mysli zeby dodania, zmianki, rady sie laczyly bo to jest jakas paranoja, ani sie nie laczy, ani sie nie da wlozyc do depo...
    • Polecam wykupić rozszerzenie depozytu.
      Jeżeli nie wykorzystałeś/aś miejsca w nim to cztery dodatkowe zakładki wyczyszczą dwie pełne postacie. Zawsze to jakieś rozwiązanie na krótką metę.
      Liderki lub monety szczęścia zakładać i wykorzystywać przy ciągle zalogowane postaci. Konie polecam wsadzać w rozszerzony depozyt, ponieważ 7-60 dni postacie nie będą stały aby zużyć pieczątkę.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Beatles wrote:

Polecam wykupić rozszerzenie depozytu.
      Jeżeli nie wykorzystałeś/aś miejsca w nim to cztery dodatkowe zakładki wyczyszczą dwie pełne postacie. Zawsze to jakieś rozwiązanie na krótką metę.
      Liderki lub monety szczęścia zakładać i wykorzystywać przy ciągle zalogowane postaci. Konie polecam wsadzać w rozszerzony depozyt, ponieważ 7-60 dni postacie nie będą stały aby zużyć pieczątkę.
      Rozszerzenie depozytu to tylko 2str to nie wiem skad tobie sie wzielo 4dodatkowe zakladki.. Do twojego magazynu zostaną dodane dwie dodatkowe zakładki. Polecam chociaz troche zapoznac sie z ta gra.. a depozyt mam zapchany itemami ktorych aktualnie nie uzywam.. skoro tobie nie szkoda pradu na to aby specjalnie stawiac postacie zalogowane 24/7 i zakladac liderki i monetki to prosze bardzo.. Twoja teoria jest moze i dobra dla nisko levelowych a nie dla wysoko levelowych co juz troche graja w ta gre i otwieraja rozne szkaty z isa.. mam 11postaci na moim glownym koncie.. z czego kozystac moge tylko z 3 bo reszta ma rozne itemki oraz ponad 3postacie full maja takie smieci jakie wymienilem wczesniej.. do tego magazyn item shopu zawalony 4-5str w liderkach i innych tego typu smieciach
      PS. nie proponuj czegos o czym nie masz wgl pojecia ;)