Prośba o poradę. Co dalej rozwijać? Archer vs Dagger

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Prośba o poradę. Co dalej rozwijać? Archer vs Dagger

Witam,

Mam niemały dylemat odnośnie postaci, którą rozwijać dalej. Obecnie gram surą WP 75lv. Planuje wykorzystywać ją głównie do pvm. Równocześnie rozwijam dwie postacie - archer i dagger 71-72lv - skille m10-P (czytam ku i robię biologa - obecnie konary).

Chciałem zapytać o Wasze opinie, dotyczące tych dwóch klas. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o pvp, ale wiadomo, że trzeba też nimi wbić lv, no i przy okazji fajnie byłoby wykorzystać ninję do ubijania bossów. Mój dylemat wynika stąd, że dagger jest przyjemniejszy w pvm, ale w pvp można skill'em nie trafić. Z drugiej strony archer jest teraz mocny w pvp (strzały u handlary), ale w pvm bije tylko z ręki lub na poli.

Podsumowując,
    Jakie są Wasze wrażenia z gry tymi postaciami (przedział 90-105-120lv)? Którą postać polecacie rozwijać dalej (a może obydwie)? Surą WP chciałbym grać głównie pvm, ale nie wykluczam też pvp - może właśnie tą opcję polecicie zamiast ninjy?
  • Gralam I archerem I daggerem jako postać pvp i też do bicia bossów I nie ma między nimi różnicy. Dagger ma jedynie chmurę, która ułatwia otrucie bossa. Normalnie bilam wszystko truta lub nemere sztyletami, bo nie da się mieć tam wierzchowca.
    + obie klasy meley mogą bić sztyletami I na poli, nie mów, że tylko Archer może bic na poli.
    A co do postaci to wygodniej chyba rozwijać ninje, ewentualnie wp zostawić na 100-105 lvlu zeby mial drop ze wszystkiego, a ninje spokojnie do 120.
    :???:
  • Surką planuję grać dalej - to jest fajny drop ubije większość bossów, ale nie chcę wbijać mu więcej niż 103-104lv (tak żeby yangi ze smoka dropiły) no i jednocześnie konto z surką wykorzystuje do dropienia alchemii (na 5 postaci). O trucie nie martwię się - są itemki na to, a w razie czego na meley myślę, że surka i jedna ninja wystarczy. Jeśli chodzi o poli to powiem więcej - każdą postacią można bić na poli :D. Chodziło mi raczej o stwierdzenie, że jakiś czas temu używało się poli dużo poli na archerze np. do expa.

Osobiście też bardziej podoba mi się dagger, skłaniam się do tej postaci, tym bardziej, że skille są na niej nieco lepiej rozwinięte i tak jak mówicie sama gra jest przyjemniejsza.

A czy moglibyście powiedzieć coś więcej jak wygląda gra daggerem i archerem? Jeśli chodzi o pvp to raczej nie ma dużo do opowiadania, ale jeśli chodzi o pvm to można temat rozwinąć. Jak wygląda expienie na 90+ (do 90 planowałem wykorzystać WP do podexpienia na maxi maxi av2), dungeony, bicie bossów (da się z buta czy jednak poli), bicie metinów (ta sama sytacja). Czy warto w ogóle o tym myśleć na ninjy jeśli planuję dalej korzystać z dropa WP.