Lunaya - Ciekawość to nie grzech, ale z ciekawością trzeba uważać.

• Super Redaktor Wiki

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lunaya - Ciekawość to nie grzech, ale z ciekawością trzeba uważać.

Witajcie! :love:

Już troszkę tu z Wami jestem, a więc postanowiłam stworzyć swój własny wątek :saint: Pytajcie o co chcecie, ale uprzedzam, że na zbyt prywatne pytania nie odpowiem :D

Zapraszam serdecznie! :thumbup:

Super Redaktor Wiki

• Thanagor wrote:

No to ja zacznę ;D Szybki jesteś :D

• Ulubiony kolor? :) Fioletowy oraz czarny
      • Dlaczego GM a nie MOD? :D Hmm... Trudne pytanie. Nigdy nie zastanawiałam się nad byciem Moderatorką Forum, od zawsze chciałam być GMką i tak się stało ;)
      • Lubisz mnie? <3 Wiadomka <3
      • :cookie: ? Chętnie

• :gm: I redaktorka Wiki hihi
      • :exp: Phiii :*
      • :lovemetin: a Ty? Od zawsze na zawsze :P
      • Co masz na prawo od siebie? Herbatkę z cytryną
      • A na lewo? :D Długopis

• Masz plany na wakacje? Konkretnych planów nie posiadam, ale marzy mi się wyjazd do Grecji!
      • Twoje najlepsze wspomnienie z wakacji to... Spontaniczny wyjazd do Poznania i wszystko to, co działo się tamtego dnia :love:

Jeszcze tu wpadnę :love: :love: :love: Zapraszam ponownie :w00t:

Super Redaktor Wiki
    • Hejka Luncia ;)
      • Wszystkie części Harrego przeczytane?
      • A obejrzane?
      • Co było najpierw książka czy film?
      • Która część najlepsza?
      • Książka jest lepsza od filmu,czy może jednak film przyjemniej się ogląda niż czyta książkę?
      • Myślisz,że J.K. Rowling mogłaby napisać dalszą część przygód Harrego,czy byłoby to już ciągnięte na siłę?
      • A co myślisz o "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ?
      • Ulubione zaklęcie?
      • Widziałaś dziś jakiegoś testrala?
      Smacznej herbatki ;) może tu jeszcze wlece :)
    • Druga seria pytań nadchodzi! :)

1. Ulubione danie?
      2. Wakacje nad wodą czy góry?
      3. Ulubiony smak lodów?
      4. Jak tabliczka z napisem 'Nie deptać trawy' znalazła się na trawniku?
      5. Jaki kolor przybierze kameleon jeżeli wpuścimy go do pokoju pełnego luster?
      6. Lubisz jak Ci spamię?
      7. Jak poznać, że skończył nam się niewidzialny atrament?
      8. Opowiesz Nam jakiś żart? :)
      9. Jaką masz ulubioną cyfrę?
      ;)

Mistrz Gry :703:

• Oxytocyna wrote:

Hejka Luncia ;) Witaj <3
      • Wszystkie części Harrego przeczytane? Oczywiście!
      • A obejrzane? Nie inaczej :D

• Co było najpierw książka czy film? Film, dopiero później wzięłam się za książkę

• Która część najlepsza? Nie potrafię wybrać

• Książka jest lepsza od filmu,czy może jednak film przyjemniej się ogląda niż czyta książkę? Aktualnie wolę obejrzeć film;) Jednakże książka ma ten swój urok. Lubię się położyć, zrobić herbatkę i czytać godzinami, lecz ostatnio brak na to czasu
      • Myślisz,że J.K. Rowling mogłaby napisać dalszą część przygód Harrego,czy byłoby to już ciągnięte na siłę? Osobiście uważam, że byłoby to ciągnięte na siłę. Jak dla mnie historia Harrego się zakończyła i nie widzę sensu tworzyć nowych wątków z tą postacią.
      • A co myślisz o "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ? Pierwsza część jakoś nie przypadła mi do gustu, ale druga bardzo mnie zaciekawiła. Jest po prostu kozacka! Z niecierpliwością czekam na trzecią część ale mam też nadzieję, że ta historia nie będzie długo "ciągnięta" :D
      • Ulubione zaklęcie? Avis, Immobulus, Insendio i wiele innych

• Widziałaś dziś jakiegoś testrala? Dzisiaj nie
      Smacznej herbatki ;) Dziękuję. może tu jeszcze wlece :) Zapraszam ;)

Thanagor wrote:

Druga seria pytań nadchodzi! :)

1. Ulubione danie? Gyroooos!

2. Wakacje nad wodą czy góry? Nad wodą

3. Ulubiony smak lodów? Waniliowe
      4. Jak tabliczka z napisem 'Nie deptać trawy' znalazła się na trawniku? Magia! :D

5. Jaki kolor przybierze kameleon jeżeli wpuścimy go do pokoju pełnego luster? Musimy znaleźć kameleona i go o to zapytać
      6. Lubisz jak Ci spamię? Jeszcze mnie nie wkurzasz więc jest git :P
      7. Jak poznać, że skończył nam się niewidzialny atrament? A skąd masz pewność, że kiedykolwiek posiadałeś niewidzialny atrament?
      8. Opowiesz Nam jakiś żart? :) Obawiam się, że to byłoby strasznie suche więc sobie daruje :D
      9. Jaką masz ulubioną cyfrę? Nie
      ;) <3

Super Redaktor Wiki
    • Witaj, Lunaya ! :thumbsup:

Pora na małe przesłuchanie... ^^

1. Ulubiona książka ?
      2. Kolorek ? (RODO)** :rofl:
      3. Co najbardziej Cię fascynuje w pracy w Zespole ? Czy odczuwasz już satysfakcję z wykonywanej pracy, tudzież powierzonych obowiązków?
      4. Najśmieszniejsze pierwsze słowo, które jako pierwsze przynosi Ci ślina na język ? ** Bez zastanawiania **
      5. Jaka jest Twoja ulubiona pora dnia ?
      6. Lekturka ? (Troszkę pomaglujemy..^^) 8o
      7. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się popełnić głupotę na oczach innych ludzi? Jeśli tak, to podaj jakiś zabawny przykład z Twojej pamięci, do której jesteś w stanie sięgnąć :)

Sukcesów i wytrwałości w realizacji planów ! :mkay:

~ Non omnis Moriar ~
    • Roemello wrote:

Witaj, Lunaya ! :thumbsup: Witaj Roemello!

Pora na małe przesłuchanie... ^^

1. Ulubiona książka ? "Za zamkniętymi drzwiami" B.A.Paris

2. Kolorek ? (RODO)** :rofl: Tak jak wyżej odpowiedziałam fiolet/czerń
      3. Co najbardziej Cię fascynuje w pracy w Zespole ? Czy odczuwasz już satysfakcję z wykonywanej pracy, tudzież powierzonych obowiązków? Czy odczuwam satysfakcję? Oczywiście! Uwielbiam pomagać graczom a także banować tych niegrzecznych :D :ban: To wspaniałe uczucie, gdy ktoś zauważa Twoje zaangażowanie i chęci do pracy. Na szczęście coraz więcej graczy Diumaru to dostrzega :)

4. Najśmieszniejsze pierwsze słowo, które jako pierwsze przynosi Ci ślina na język ? ** Bez zastanawiania ** Kokoszka xD i "pociumciać"

5. Jaka jest Twoja ulubiona pora dnia ? Późny wieczór

6. Lekturka ? (Troszkę pomaglujemy..^^) 8o Co polecisz? :w00t:
      7. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się popełnić głupotę na oczach innych ludzi? Jeśli tak, to podaj jakiś zabawny przykład z Twojej pamięci, do której jesteś w stanie sięgnąć :) I to niejedną lecz nie są na tyle zabawne aby był sens się z nimi dzielić

Sukcesów i wytrwałości w realizacji planów ! :mkay: Dziękuję serdecznie i przepraszam, że tak późno odpowiadam. Zapraszam ponownie!

Super Redaktor Wiki
    • Neferet wrote:

Czeeeeść Lunka :w00t: Hej Neferet! <3

Jakoś tu tak puściutko, to coś wymyślimy i pospamujemy :love: Koooooniecznie!

Nie masz mnie jeszcze dość? :przytul: A dlaczego miałabym? Nie mam dość :*

Dlaczego akurat Luna? A wiesz co znaczy Luna po hiszpańsku? Luna od Luny Lovegood z Harrego Poterra. "Luna" po hiszpańsku to bodajże księżyc

Jak byłaś mała to kim chciałaś być jak dorośniesz? Marzyłam o byciu aktorką

Jaka ostatnio piosenka Ci chodzi po głowie? Aktualnie mam fazę na " The Night We Met" Lord Huron :w00t: <3

I coś za czym nie tęskniłam: :exp: :goldplz: Może kiedyś ;p

Zapraszam ponownie kochana :*

Super Redaktor Wiki
    • Hej Luncia! :love:
      Jak często zaglądasz na forum niezalogowana aby nikt nie widział, że podglądasz :D ?
      Chciałabyś wyglądać tak jak na avatarze?
      Już się opalałaś w tym roku?
      Treść czy forma w muzyce?
      Pierwsza data historyczna, która przychodzi Ci na myśl?
      Idol z dzieciństwa?
      Miłego dnia i spokojnej nocy szeryfie :P
    • Ayen wrote:

Hej Luncia! :love: Hejka Ayen!
      Jak często zaglądasz na forum niezalogowana aby nikt nie widział, że podglądasz :D ? Bywam baardzo często zalogowana, ale moje zdolności magiczne pomagają mi się ukryć :D

Chciałabyś wyglądać tak jak na avatarze? Hmmm pozostanę przy swoim wyglądzie

Już się opalałaś w tym roku? Nie miałam okazji + słońce się chyba na mnie obraziło :D

Treść czy forma w muzyce? Treść

Pierwsza data historyczna, która przychodzi Ci na myśl? 996r

Idol z dzieciństwa? Co jak co ale Hannah Montana to moja miłość, aż wstyd się przyznać :w00t: :w00t:

Miłego dnia i spokojnej nocy szeryfie :P Dziękuję ślicznie! Miłego dzionka i wieczorku :love:

Super Redaktor Wiki