Cenzura.

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czesc.

Dlaczego za zwykła rozmowę dostaje się bana na czat? Wprowadzona cenzura na dane słowa typu psc, przelewam, allegro ogranicza zwykle rozmowy w metinie. Może coś zróbcie w tym kierunku?
    Strach cokolwiek napisać, żeby bana nie dostać.
    lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
    DeFaCC OFF LvL 118
    Gg: 7753942

KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!
  • Shadow wrote:

Ona jest od xx czasu,wystarczy pomyśleć aby jej uniknąć. :)
    To nie chodzi o to aby pomyśleć.
    Sęk w tym, ze przy zwykłej rozmowie człowiek zapomina się, ze metin nas chce cenzurować (rozumiem, w końcu jest niemiecki). Usunięcie tych żałosnych cenzur zapewni większy komfort graczom.
    DeFaCC OFF LvL 118

• Najlepsze jest to że jak ktoś chce np coś sprzedać za te psc czy przelewem (yangi np) to o tym pamięta i po prostu to omija. Łapią się na to tylko osoby które właśnie jak kolega wyżej napisał, nie myślą o tym bo prowadzą normalną rozmowę i uzyja tych słów jak jakich kolwiek innych. Sam bardzo często dostaj tego bana. Swoją drogą raz dostałem na 48h ciekawe czemu aż tak dlugo6
  • GF i nasz team próbuje wiele problemów rozwiązać w dziwny sposób np. żeby nie było kradzieży kont to zrobili zakaz "handlu" kontami na forum. Taka cenzura może i byłaby ok gdyby bany dostawały boty spamujace, a tymczasem dostają gracze, którzy się zapomną a boty po 5minutach omijają już cenzurę
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
  • Dokładnie tak jak mówicie, bot to ominie bo wie, gracz zwykły nie myśli o tym. A co do rozowiazan i zabezpieczeń. Abyśmy byli bardziej bezpieczni będziemy zmieniać hasło do depo co 90 dni.

Mimo wszystko @Art znajdź jakies rozwiązanie dla tej cenzury, tylko utrudniacie nam rozgrywkę:
    Cenzura,
    Stabilność serwerów,
    Bug na bugu i wiele innych.
    DeFaCC OFF LvL 118

• UPADASZ wrote:

najlepsze jest to jak napiszesz na wolaju "kto pierwszy to ma wona: znana rodzina serialowa z tv POLSAT to?"

kiePSCy i juz pol serwera ban na 24 h
    Trzeba przetestować :D:D:D
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
  • Ostatnio napisałem w jakimś zdaniu słowo "wymachując", na wołaju. Po chwili dostałem blokade całego konta na około 12h + blokade chatu na 6h bycia online, więc faktycznie to jest słaba sprawa. Na początku wgl nie zczaiłem czemu mam tą blokade, ale to chyba jakiś automat systemowy
    Łere hu łere hu łere hu dat

The post was edited 1 time, last by Akukadziabra ().

• tak to jest jak wykorzystuje się automat, pewne blokady są rozdawane bez sensu. Dostaniesz takową to nie wiesz czy pisav na support i liczyc ze odpisza czy szybciej sama z siebie sie ona skończy. Tak czy siak jest bardzo nie komfprtowa dla graczy bo trzeba uważać co piszemy.

• Cześć, DeFaCC !

DeFaCC wrote:

Czesc.

Dlaczego za zwykła rozmowę dostaje się bana na czat?
    Niestety, pewne blokady (w tym czatu), rozdawane są z tzw. automatu. Czasami prowadząc zwykłą rozmowę, na zupełnie rozbieżne tematy, można taką blokadę na swój czat 'zarobić'.
    Trzeba niestety w pewnych aspektach się pilnować, by nie doszło do 'nadużycia' wg systemu, który działa zgodnie ze ściśle określonymi algorytmami, poleceniami.

DeFaCC wrote:

ogranicza zwykle rozmowy w metinie.

Jest to niestety przez wielu Graczy niezrozumiałe, nurtujące, acz czasami trudne. Mnie osobiście także zdarzyło się niejednokrotnie, przy zwykłej rozmowie złapać tego typu blokadę czatu.

Wniosek - Nie dajmy się zwariować oraz używajmy czatu z głową, pozwoli to uniknąć niekomfortowych sytuacji :) !

Niniejsze zaostrzenia (blokady za niedozwolone słownictwo) mają za zadanie zmniejszyć ilość spamu na serwerze, tudzież używania słów niedozwolonych, zgodnie z przyjętą polityką serwerową, którą stosuje Metin2.PL

W razie utrzymywania się w Pana ocenie nadal jakichkolwiek niejasności, tudzież problemów z tym związanych, zalecam kontakt z Administracją, za pośrednictwem Systemu Zgłoszeń (Support), która dołoży wszelkich starań, celem rozwiązania Pańskich problemów.

Pozderki, trzymaj się mocno ! :mkay:
    ~ Non omnis Moriar ~
  • Ja się właśnie zastanawiałem za co mam od czasu do czasu te bany na chat a tu się okazuje ze to kolejny fajny patent w mt2 xddd
    10 lat człowiek gra a tu wciąż się idzie nowego nauczyć haha.
    Aktywne postacie:
    1. |SAJGON| Lv. 105 (Woj Body) Gildia: Morgue
    2. LactoFreak Lv. 90 Woj Mental (Przed Fuzją xXSajgonXx), .

Na Metin2 PL od 27.02.2009

Monastyr > Samos > Etolin

Gadu Gadu
    32154951