Mental/body/wp

• Wojownik

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mental/body/wp

witam.. mam rozkminenad tymi 3 postaciami.
    Jaką postać będzie dla.mnie najlepsza ?
    Mam mało czasu na grę i nie chcę pakować PLN za dużo..
    Wp niby maszyna do expa.. ale pewnie skile muszą być min. G.
    BODY fajne duże dmg.
    Myślałem.o. mentalu, ale niby małe dmg..
    Która postać spisze się najlepiej jako główną postać do gry ? Jako dropek, exp i wszystko w 1 ?
    Moderator Bayek:
    Przeniosłem do odpowiedniego działu

The post was edited 1 time, last by Bayek ().

• Osobiscie doradzalbym bodziaka, wp jednak bedzie nudny, w pvp jest dobry dopiero na 90+. Mental za to niby spoko do pvp ale jesli chcesz dropic i w ogole to bodziak bedzie lepszy, szybciej sie dorobisz bodziakiem. Zrob sobie buffke, wez z nia slub i bedzie spoko. A na 75+ tez spoko, byle jakie eq na zywioly i ogarniesz sobie w grocie.
  • no jeżeli wszystko w jednym to odpowiedź jest jedna tylko WP, oczywiście na PvP nie masz co się nastawiać tak jak kolega mówił 90+ i też szału wielkiego nie ma, bodziak spoko ale tak jak kolega wyżej mówi potrzebujesz już 2 postaci bufa a jak nie masz za wiele czasu na grę to zawsze zabiera cenny czas na wyexpienie i rozwój skili, w przypadku wp robisz jedna postac i exp bicie metków czy zbijanie bosów to czysta przyjemność również w przyszłości na mapach 90+, menatal no to niestety ale tylko exp i pvp w przypadku bosów naprawdę trzeba go naszprycować alchemią z najwyższej pułki i tak samo pozostałym eq oraz petami i innymi dodatkami żeby nadrobić zadawane dmg
  • mam wp 45 lvl z bojowcem skile m5 oraz bodziaka 52 z AURA G5 i militarem..
    Bufa mogę wyexpic, chociaż do 2xM.
    Eq :
    Wyzywka 8/ zelak 9
    Okrągła Nno/ 5katna9
    Fms sr 35/ Fms sr 38
    Yy1.5k 3 do pz kd3/ smierta 1.5k 10 do kd4
    Ebo 9 10 orki / ebo 9 20 nieumarle
    Bransa ebo 5 do pz/ srebrna 3 do pz 10 nieumarle
    Buty tu i tu z hp Nasior to samo.
    Po lewej sura, prawej woj.
    Nie wiem czy sprzedać eq z jednego i dokupić na drugiego czy co zrobić..
    Chce też dropic odlamki, lepiej wp czy body?

Chodzi oczywiście o 5x30/40
  • ja bym gral bodym, aure na P dobijesz w moment i bedzie ladny kosiarz. Co do odlamkow to masz dwie opcje, robic wpki i zostawic eq na wp, lub robic bodziakow i sellnac eq z wpka, ja bym wybral bodziakow, bo lepiej miec jedno lepsze eq niz 2xsrednie. ogolnie najlepiej dropic odlamki postaciami 61lvl, w dt przy 2x rekawicy zlodzieja na pelerynkach dropi sie 50 odlamkow w jakies 7-10 minut na parterze, idzie na to 6-8 pelerynek. Najlepiej 61 bo mozna sie od razu pod dt przeniesc.
  • SenNaJawie wrote:

ja bym gral bodym, aure na P dobijesz w moment i bedzie ladny kosiarz.
    Sprostuje Kolegę. Wbicie Aury na P to nie jest moment. Jak kolega mówił nie używa za bardzo isa, co za tym idzie zwoje egzo, rady i inne takie trudniej jest zdobyć przeciętnemu "szaremu graczowi" więc wbijanie skilla na P zwłaszcza aury, która wchodzi jak krew z nosa nie jest wcale takim momentem. I nawet bywa katorga. Ja bym wyjątkowo proponował mentala. Teraz że skrzyn ucznia są przecież zielone pory na speed dmg i inne takie "ułatwiacze" poza tym z tego co mi wiadomo to trochę mit jaki był z silnym na P uległ zmianie. I podobno jest tak że im większe DMG tym mniejsze szycie się dostaje a przypomnę, mental nie potrzebuje jakoś bardzo super eq +9, więc jest o wiele tańszy w utrzymaniu. Poza tym silne na P daje koło pół banki defa, A to jest bardzo bardzo dużo :) zwłaszcza dla małego lvl def może być bardzo potrzebny, bo raczej nie stać niższych lvl na niewidomo jakie bronki i eq zwłaszcza jak zaczynają przygodę z grą. Lepiej dłużej stać niż co chwilę leżeć i tracić % exp. Co więcej? Mental w pvp spisuje się nie raz o wiele lepiej niż bodziak. Przykładowo swoim mentalem 86 (ledwo bez biologa)gołym bez khana, peta alchemii z czystym eq tylko tryton +7 0b czysty w wojka 95 ubranego z kostiumami petem i reszta syfu waliłem po 8.5k z duchowym. Goła postacią. A swoim bodym ubranym 80luda alchemia pety i biolog 36.5wirek w LIKANA 90 bez zbrojki aby. Poza tym przypominam! Duchowe ma największe dmg z all skilli ;) !
    Helio :thumbup: .
    Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
  • Helio wrote:

SenNaJawie wrote:

ja bym gral bodym, aure na P dobijesz w moment i bedzie ladny kosiarz.
    Sprostuje Kolegę. Wbicie Aury na P to nie jest moment. Jak kolega mówił nie używa za bardzo isa, co za tym idzie zwoje egzo, rady i inne takie trudniej jest zdobyć przeciętnemu "szaremu graczowi" więc wbijanie skilla na P zwłaszcza aury, która wchodzi jak krew z nosa nie jest wcale takim momentem. I nawet bywa katorga. Ja bym wyjątkowo proponował mentala. Teraz że skrzyn ucznia są przecież zielone pory na speed dmg i inne takie "ułatwiacze" poza tym z tego co mi wiadomo to trochę mit jaki był z silnym na P uległ zmianie. I podobno jest tak że im większe DMG tym mniejsze szycie się dostaje a przypomnę, mental nie potrzebuje jakoś bardzo super eq +9, więc jest o wiele tańszy w utrzymaniu. Poza tym silne na P daje koło pół banki defa, A to jest bardzo bardzo dużo :) zwłaszcza dla małego lvl def może być bardzo potrzebny, bo raczej nie stać niższych lvl na niewidomo jakie bronki i eq zwłaszcza jak zaczynają przygodę z grą. Lepiej dłużej stać niż co chwilę leżeć i tracić % exp. Co więcej? Mental w pvp spisuje się nie raz o wiele lepiej niż bodziak. Przykładowo swoim mentalem 86 (ledwo bez biologa)gołym bez khana, peta alchemii z czystym eq tylko tryton +7 0b czysty w wojka 95 ubranego z kostiumami petem i reszta syfu waliłem po 8.5k z duchowym. Goła postacią. A swoim bodym ubranym 80luda alchemia pety i biolog 36.5wirek w LIKANA 90 bez zbrojki aby. Poza tym przypominam! Duchowe ma największe dmg z all skilli ;) !
    gosciu ma aure G5 a Ty mu tu o mentalu gadasz, to raptem 6 kamoli do wczytania co 12h, czyli z fartem tydzien z pechem 2 tygodnie. Poza tym chce miec wszystko w jednym, a bicie mentalem metkow czy cokolwiek to raczej srednia przyjemnosc, co do expa to zawsze mozna zrobic roski 200defa na bodziaka i jest git.