Nowa zabawa z wędką, skrzyneczka losu ze świetnymi nagrodami, przegląd eventów i więcej

  • Nowość

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Nowa zabawa z wędką, skrzyneczka losu ze świetnymi nagrodami, przegląd eventów i więcej

   Drodzy gracze!
   W nowej aktualizacji zastaniecie ulepszony od podstaw system wędkowania, skrzyneczki losu z fantastycznymi nagrodami, ulepszony harmonogram eventów i dużo więcej!

   Oto, co na Was czeka:

   • Wędkowanie w nowej szacie

    Zarzućcie wędki i odkryjcie odnowiony system łowienia ryb w Metin2. Gdy tylko zarzucicie wędkę, otworzy się okienko z nowym interfejsem, po którym będzie śmigać Wasza rybka. Musicie teraz wytężyć Wasze bystre zmysły i złapać ją trzy razy kursorem myszy, by zyskać szansę na wyłowienie jej z jeziora. Pojawi się także sporo zupełnie nowych ryb. Być może natraficie nawet na wyjątkowo rzadkiego złotego tuńczyka?! Jeśli tak, to darujcie mu życie, by otrzymać szansę na bonus złotego tuńczyka. Oczywiście możecie także rozpruć mu brzuszek w nadziei na znalezienie wewnątrz nagrody.

    Zapolujcie także na skrzynie nimfy wodnej: przy odrobinie szczęścia wyłowicie z wody odpowiedni kluczyk. W samej skrzyni możecie znaleźć nawet materiał na nową wędkę węglową. Przeciągnijcie te materiały na rybaka, aby ten zmontował Wam wędkę. Dzięki tej wspaniałej wędce będziecie mieli przez 30 dni lepsze szanse na wyłowienie wyjątkowo tłustych sztuk.
   • Kto lubi sushi?
    Zanieście Octavio świeżą rybę, aby w przyszłości załapać się na pyszne sushi!
    Event będzie aktywny od 15 marca 10:00 do 25 marca 10:00
   • Czerwona i niebieska skrzyneczka losu

    Czekają na Was dwie nowe skrzynie z losową zawartością. W czerwonych i niebieskich skrzyneczkach losu skrywa się losowa nagroda, która jednak nie musi być tak całkiem losowa. Jeśli mianowicie nie podoba Wam się ich zawartość, możecie wylosować nową za pomocą przycisku "Szczęśliwy Traf" oraz garści Yang. Możecie skorzystać z tej funkcji maks. 15 razy, z tym że za każdym razem wymagana opłata ulega podwojeniu. Skorzystajcie więc z szansy na wspaniałe nagrody, takie jak skrzynka na zwierzaka lub skrzynka Gaya, biżuteria z kości smoka, mobilna skrzynka pocztowa i dużo więcej! Czerwoną skrzyneczkę losu znajdziecie w ItemShopie, a niebieską - w Sklepie Gaya.
   • Interfejs eventu i wszystko jasne

    W nowym interfejsie eventu ogarniecie od razu wszystkie bieżące eventy wraz z ich czasem trwania i nagrodami! Nowy przegląd eventów znajdziecie, klikając na małą literę "E" obok minimapy.
   • Nowy przedmiot dla systemu pasów

    Żelazna pieczęć zwiększa szansę na powodzenie podczas wytwarzania pasa. Możecie zastosować maks. 40 pieczęci naraz.
   • Więcej informacji na temat gry

    W tej wersji wprowadzimy do gry nowe zabezpieczenie przed oszustwami.
   Szczegóły: Wersja 19.1

   Obfitego łowu oraz mnóstwa frajdy z nowych funkcji życzy Wam

   Wasz zespół Metin2
   Community Manager