Problem z gra

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• to chyba lezy w gestii wlasciciela gry zeby cos z tym problemem zrobic i poinformowac operatora orange o calym zajsciu zeby cos w tym kierunku sie ruszylo, prawda:??? Tyle lat wszystko smigalo i teraz nagle jedyna odpowiedz jaka mozna uzyskac to zmien internet. Taaa k zmien internet, gdybym mogl ot tak sobie zmienic internet to bym to dawno zrobil ale wiele osob nie moze sobie na to pozwolic. Jak zwykle radz sobie sam czlowieku. Kilka stowek wywalonych w item shop idzie w bloto bo nie idzie od 17 komfortowo pograc. Serio wysiadam chyba z tego wozka. Zaluje coraz bardziej ze wrocilem do tego bagna.
  • Varden wrote:

Del wrote:

no ale co? nie bede przeciez zmienial specjalnie internetu bo metina wywala. To zrobcie cos do k nedzy zeby przestalo waywalac
    Jeżeli problem mają gracze których dostawcą internetu jest orange, to znaczy, że problem leży po stronie dostawcy, a nie GF'u.
    a tu na reprymende : GAMEFORGE celowo blokuje dostęp do gry dużej liczbie graczy aby odciążyć serwery po godzinie 17?

napisał
    xbandziorx

Witam, pewnie wiele osób ma problem z dostępem do gry, dużymi lagami i
    opóźnieniami na serwerze. Długo badałem co może być tego przyczyną, dziś
    już wiem. Nie jest to problem orange tylko GAMEFORGE
    Czy robią to celowo aby odciążyć serwery? Bardzo możliwe bo duża
    część graczy korzysta właśnie z tego internetu. Problem najczęściej
    pojawia się w godzinach w których jest najwięcej graczy na serwerze.
    Godzina 17-21.
    Mam internet z orange, rozmawiałem z technikami Orange oraz ich
    supportem i mówili mi od początku że nie powinno być żadnych problemów
    gdyż nie mają podstaw by blokować tą gre. Przez dłuższy czas im nie
    wierzyłem ale dziś już wiem że to GF blokuje graczom wejście na
    serwer. Jeżeli macie problem taki problem istnieje dwa proste sposoby by
    go rozwiązać:
    - używasz internetu mobilnego gdzie twój host nie należy do orange
    - używasz internetu orange ale instalujesz program Windscribe ( jest to
    VPN, zmienia on adres IP oraz hosta tak aby GF nie zablokował ci
    dostępu do gry)
    Jak to możliwe że używając VPN i internetu orange wchodzę do gry bez lagów i problemów? Jak to wyjaśnicie teamowcy ? Taki sposób odciązania serwerów wybieracie?

Teraz pare słów odemnie czyli Viktorego :phatgrin:
    Osobiscie dzwoniłem do Orange to samo powiedzieli :thumbsup: mało tego kolega technik z Orange wpadł do mnie i przeprowadził testy łacza....wystarczylo zainstalować Windscribe no troche to dziwne prawda Varden ??? :rofl: :rofl: :rofl:
    Poproś Wszechmocnego Ingolfa niech cos zrobi albo sie wypowie ^^ :phatgrin:

The post was edited 1 time, last by Viktory ().