Impreza urodzinowa oraz 1. aktualizacja w 2019

  • Nowość

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Impreza urodzinowa oraz 1. aktualizacja w 2019


   Drodzy gracze!

   Nowy Rok 2019 rozpoczynamy uroczystością z okazji 12 urodzin Metin2 oraz 1. aktualizacją w nowym roku!
   Oto, co na Was czeka od 24 stycznia:

   12 lat Metin2 – od 24.01. event urodzinowy i event Łowcy Bossów.

   Królestwa są odświętnie udekorowane. Niestety potwory skradły kolorowe chorągiewki! Wyruszcie na polowanie i odbierzcie im chorągiewki. U NPC Torcika wymieniajcie chorągiewki na kawałek ciasta urodzinowego i korzystajcie ze 100% bonusu PD przez 30 minut. Czy macie już dosyć ciasta? Za Wasze chorągiewki Torcik da Wam do 7 razy na dzień monetę jubileuszową. U Handlarza Jubileuszowego znajdziecie za to mnóstwo przydatnych przedmiotów!

   Ponadto rozpoczynamy edycję jubileuszową naszego popularnego eventu Łowcy Bossów. Wyruszcie na łowy Wojownika Cieni. Zbierajcie punkt życia i skorzystajcie ze swojej szansy na zdobycie brązowej, srebrnej lub złotej skrzyni Decimus. W skrzyniach tych mogą być ukryte cenne monety jubileuszowe.

   Bonsai za darmo w sklepie

   Od 24.01. raz na konto możecie odebrać swój prezent urodzinowy, darmowego zwierzaka Bonsai, i wyruszyć z tym mini-wojownikiem w świat fantastycznych przygód.

   Rozszerzona Alchemia Smoczych Kamieni

   Dyskutowano o niej sporo: wraz z 19.0 mityczne smocze kamienie zostaną wprowadzone jako rozszerzenie Alchemii Smoczych Kamieni. Kamienie tej wyższej klasy mogą posiadać 3 do 6 bonusów.

   Uwzględniliśmy Wasz feedback z ostatniej otwartej bety i wprowadziliśmy dodatkowy przedmiot: dzięki smoczemu płomieniowi możecie zmienić bonusy Waszych mitycznych smoczych kamieni. Znajdziecie go u bossów, przy kamieniach Metin oraz w ItemShopie.

   Silniejsze zabezpieczenie dla Waszych magazynów

   Aby lepiej zabezpieczyć Wasz magazyn przed kradzieżą, od teraz będziecie musieli zmieniać swoje hasło do magazynu co 90 dni. W nagrodę otrzymacie 1 do 4 bonusów na konto o czasie działania 90 dniu. Hasło do magazynu może składać się z następujących znaków: a-z; A-Z; 0-9. Niedozwolone są 3 razy pod rząd te same cyfry lub kolejno następujące po sobie cyfry.

   Nowy przedmiot: Spirala Czasu (10%)

   Czekanie nie jest Waszą mocą stroną? W takim razie możecie teraz dzięki Spirali Czasu zaoszczędzić drogocenny czas, skracając o 10% czas oczekiwania, aż znów będzie możliwe w misji badań oddanie nowego przedmiotu misji. Spiralę Czasu znajdziecie w ItemShopie.

   Wskazówki i porady

   Mamy dla Was nową funkcję: na ekranie ładowania wyświetlać się będą w przyszłości przydatne wskazówki do gry.

   Lista zmian w wersji 19.0

   Wersja 19.0
   Dobrej zabawy!
   Wasz zespół Metin2
   Community Manager
  • Szanowni Gracze,

   jesteśmy świadomi, że wprowadzenie mitycznej alchemii ściągnęło na nas wiele krytyki i wywołało burzliwą dyskusję po jej pierwszej zapowiedzi, która była częścią aktualizacji 18.4.
   Cenimy Wasze konstruktywne opinie, których wynikiem było wstrzymanie się z wprowadzeniem nowego systemu i zyskanie czasu na ponowną analizę.
   Podczas gdy mityczna alchemia będzie częścią nadchodzącej aktualizacji 19.0, zostanie ona wzbogacona o opcję pozwalającą na zmianę bonusów Mitycznych Smoczych Kamieni. Pozwoli to także na dodanie nowego znaczenia istniejącej zawartości PvE.

   Bonusy mogą być rolowane u Alchemika, poprzez wybranie opcji "Zmiana bonusu Mitycznych Smoczych Kamieni". Prosimy odnotować, że będzie to możliwe tylko dla wspomnianych kamieni, a do procesu będzie wymagany nowy przedmiot o nazwie Smoczy Płomień, który będzie zużywany w jego trakcie. Ilość wymaganych Smoczych Płomieni do przeprowadzenia zmiany bonusu będzie wzrastać wraz z jakością Mitycznych Smoczych Kamieni.

   Jak wspomnieliśmy wcześniej, Smoczy Płomień nada nowe znaczenie istniejącej zawartości PvE, ponieważ będzie można go zdobyć z następujących skrzyń bossów:
   Dodatkowo Smoczy Płomień będzie dostępny w naszym Sklepie.

   Po przeprowadzeniu przerwy technicznej, wszystkie Legendarne Smocze Kamienie zostaną wyjęte z koła. Działanie to zapobiegnie przed własnoręcznym zniszczeniem kamieni, zatem nie powinniście przejmować się podejmowaniem ryzyka w przypadku dalszego ulepszania swoich kamieni. Jesteśmy także świadomi, że ten ruch może przez część z Was zostać skrytykowany, ale decyzję podjęliśmy po poważnej analizie Waszych opinii.

   Mamy nadzieję, że wprowadzenie Mitycznej Alchemii z możliwością zmiany bonusów przypadnie Wam do gustu. Na forum oczekujemy Waszych dalszych konstruktywnych opinii.

   Wasz Zespół Metin2

  Directory

  1. 12 lat Metin2 – od 24.01. event urodzinowy i event Łowcy Bossów.
  2. Bonsai za darmo w sklepie
  3. Rozszerzona Alchemia Smoczych Kamieni
  4. Silniejsze zabezpieczenie dla Waszych magazynów
  5. Nowy przedmiot: Spirala Czasu (10%)
  6. Wskazówki i porady
  7. Lista zmian w wersji 19.0