Szaman a grota - 2k19

• Szaman

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szaman a grota - 2k19

Cześć,
    przymierzam się do wbicia kilku lvli swoim szamanem healerem - planuję zostawić postać na autołowach w grocie i tym sposobem wbić z 75 do 90lvl'a - bo uważam, że nie ma nic bardziej nużącego i monotonnego niż expienie w tej grze.

Chciałbym możliwie tanio skompletować ekwipunek bo później i tak niezbyt mi się on przyda.
    Innymi słowy: co obowiązkowo musiałbym kupić, żeby ustać i żeby DMG było jako takie ?

Na tę chwilę mam bambusa+7 40 śr z 3kd+4 i stalke 2k 15 błyski.

Zastanawiam się czy śmieciowy naszyjnik miedziany+9 oraz buty na błyski to dobry wybór czy raczej szukać czegoś z HP ?
    Czy ONO będzie konieczne czy wystarczy jakakolwiek tarcza 20 diabły ?
    Jeśli chodzi o kolczyki to będę celować w jakiekolwiek int + 20 diabły, jeśli chodzi o branse to będę szukać czegoś 10/15 błysk + 10 diabły, hełm jakiś śmieciowy 15 błyski.

No i obowiązkowo talizman błyskawicy+1

Czy z takim EQ jest szansa, żebym dawał radę?
    ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287
  • AsamaX wrote:

~80 diabły, ~70 błyski, talizman +1, matowy rubin i granat i nie zuużyjesz więcej niż 200 red potów na godzinę
    A jak z ONO, jest koniecznie w V2 ?
    ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

• hater wrote:

jest konieczne, jeden spot jest na którym nie omdlewaja(pierwszy), ale to są zwykle setaou i za nie jest bardzo mało expa(choć na biedę i tam byś wbil).

Aa i bambusa wymienilbym na 9 nawet że śr 25, zwiększy dość sporo dmg.
    Super,
    w takim razie na dniach postaram się upnąć bambuska na ++9, nazbierałem kilkadziesiąt podręczników kowala więc myślę, że nie powinno być problemu.

Gdzieś wyczytałem w starych postach z 2017, że przy 61% na błyski moby już nic nie biją ? Czy to prawda ? Jeśli tak to w sumie kwestię drogiego EQ będę mógł załatwić kostiumami z IS.

• byla aktualizacja i juz nie jest tak slodko, moim zdaniem nie ustoisz prz 70 na blyski, teraz przestaja bic dopiero przy 90% na blyski wtedy bija po 1 + przeszywka i trucie. Nie wiem czemu ludzie nie lubia expic w grocie, mi to by szkoda bylo tych itemkow wszystkich, zawsze moze poleciec cos z super sr, poza tym mozna szybko peta wyexpic, ale jak kto tam woli
  • 80blyski 70grota i talik
    30masz juz z samych kostiumów + 14miedziany z przetopami + 10butki + resztę znajdziesz w śmieciowych nawet itemkach
    Nakładka na dzwonek 20grota+ kolce 20grota + tarcza nno 20 grota + bransa nawet 10grota ( lub na odwrót z tarcza)
    Expiłam w podobnym eq co wypisalam bez talika/boczka /peta z berkiem/alchemii i na autolowach leciała. Jeśli masz talik +1 to sprawdź jak bedzie z DMG bo może rubin nie bedzie konieczny (ale i tak bedziesz musiał sie zaopatrzyć kiedyś tam)
    Fakt faktem expilam smokiem więc rzucała sobie pomoc, ale helerem też ogarniesz ;)
  • hater wrote:

peta można wyexpic na zwykłych jedynie:>
    he? Kpisz czy o droge pytasz? Jakos expilem peta na maxi maxi do 90, wpadlo przy okazji expienia siebie i buffki do 90. Mowicie o tym jak expiliscie, ale czy to bylo przed aktualizacja zywiolow czy po? Ostatnio bilem wp 75 z 80 blyski i 110 grota skile m1 i nie expilo sie jakos super na maxi maxi, jak nno padlo to padalem, wiec nie wiem jak ktos moze ogarniac ziny przy 70 na blyski na autolowach, bylo to mozliwe przed aktualizacja zywiolow, ale teraz raczej watpie. Jako ktos kto jest na biezaco stwierdzam ze przestaja bic dopiero przy okolo 90% abs na blyski. I moim zdaniem tyle trzeba do autolowow