Pinned Pożegnania na Etolinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Więc zacznę pierwszy.
      Nie znajdziecie mnie na postaci Lorinciak, nick został zajęty przez co musiałem zmienić nazwę postaci.
      Od dnia zakończenia fuzji możecie mnie znaleźć na postaci MrLorint.

P.S: Nie odpowiadam za czyny osoby o nicku Lorinciak.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Pożegnanie - Berserc

Kiedyś trzeba było poświęcić na to 2-3 minuty.
      Nie poświęcam swojego czasu i uwagi na grę Metin 2, a postać Berserc po 3 latach bez kontaktu z logowaniem, wraz z fuzją straciła swój nick (ktoś go sobie przybrał) :) Postać obecnie jest pod innym nickiem, może kiedyś coś przekona mnie do powrotu, póki co pozostaje obserwowanie raz na jakiś czas nowego serwa :)
      Pozdrawiam wszystkich graczy NightsWatch, w szczególności: naruto, Michał, Asia, Bison, Sanek, Redzik, Karanti, Ober, Reek, SleepAndPlay, WALDI oraz wszystkich których nie wymieniłem, a tworzyli przez długi okres NW. To była fajna przygoda, mile spędzony czas na grze i na rozmowach poprzez TS :) <3 Z większą częścią nadal mam kontakt, także coś po tych 3 latach wspólnej gry nam zostało :)
      Pozdrowienia nie tylko dla przyjaciół, ale i dla wrogów, którzy dawali dodatkowy sens codziennemu logowaniu się, w szczególności Not4You (Wyczarowana i ten ninja dagger, którego nicku już nawet nie pamiętam, bo ciężko spamiętać wszystkich szczekających bez sensu graczy :D Przynajmniej jedna wyczarowana potrafiła się z waszej paczki w tym konflikcie wyróżnić ;) ) PS: Natalka, nadal pamiętam twoje personalia, może kiedyś wrócimy do naszych dyskusji :V :D <3
      Pozdrowienia również dla SłabyBM... tfu, SilnyBM, ale tutaj nick nie miał nic wspólnego z mocą postaci i posiadanym eq czy umiejętnościami gry ;) Shield <3 Dziurawa tarcza, ale zawsze tarcza :V
      Maste i jego syna z gildii Bezszelestni <3
      Oraz całą resztę, która kojarzy mnie z Feniksa/Samosu i miała chociaż na chwilę okazję zamienić ze mną 2-3 zdania w normalnej rozmowie :)
      Pozdrawiam raz jeszcze i życzę wszystkim miłej i długiej gry wraz z nową fuzją serwera :love:

Berserc :zamykam: OFF ;(

Moderator Reverse:
      Przeniosłem do odpowiedniego tematu.
      ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:

The post was edited 1 time, last by Reverse ().

• Z dniem dzisiejszym kończę z grą Metin2, z przerwami od 2008 r. mogliście mnie zobaczyć na postaciach:
      SUZUKIRMpl, O3k, oraz przez najwięcej czasu na mentalu 38lvl Majoonez, pozdrawiam znajomych i wszystkich, których ubiłem na wolnym w m1 tą zabawką ;p nie ukrywam sprawiało to wiele frajdy...

Majo....
    • Naszła ta chwila aby powiedzieć tej gierece Dowidzenia. Nadszedl ten czas i na mnie. Nie będę pisal jaki miałem nick na grze bo to i tak sensu nie ma bo w czwartek zostanie on zmieniony. Postacie oddaje jednej osobie.
      Dziekuje Samosowi a później Etolinowi za fajnie spędzenie wolnego czasu i za te bitki z Niebieskiemi ;p
      Nie będę wymienial każdego kogo znalem bo się nie oplaca za dużo was i za dużo opisywania .
      Dziekuje jeszcze Ekipie z Teamu .

Dowiedzenia i powodzenia w gierce
    • 1/22/2019 KONIEC.

Dziekuje kazdemu za gre, postac Arecky74 TOP1 SURA BM NA ETOLINIE zostala oddana do starego wlasciciela w calosci ::) :D nie spotkacie mnie juz na tej postaci. Nie zaluje ani minuty na tej grze, ale niestety gra juz za duzo zajmuje czasu. Chcialbym podziekowac,

Calej gildii SKY za milo spedzany czas na tsie i w grze <3
      Dziekuje serdecznie Lexiowi, Bloodykisses, Rozkminowi, Melpomenne za pomaganie mi w grze <3
      Rowniez pozdrawiam serdecznie i dziekuje za sliczne wspomnienia przez te lata i za pomaganie w grze, Mudai :thumbup: (Dzieki za te twoje ebo do mixu, szkoda ze ich nie ukradlem xD) Nezik :P (podrywaj te szmanki xD) Canabisher :mkay: (Nadal klinga +4 stoi xD) KoxZeWioski :rofl: (rozwijaj postac i bedziesz drugim MDriverem :D ) GrubyDzik 8o Dosarphic 8) Funkytrip :thumbsup: (CWICZ NOGI xD) Desantos :* (Domestos <3 ) Puzzel :devil: (wariacie :D ) Srebrnywoj ^^ (Bede tesknil za twoim gadaniem na tsie xD) Legionista :evilgrin: Bashir ::) Minnen :love: (Buu!) Pablotek :phatgrin: (Oskar ty nobie xD) Marekj7 :chinese: (Spale ci Tesco jeszcze kiedys...) Lorint :cursing: (tak tak, 500 w statue... xD) Apokalipto :] (Za malo grales!! X( ) Ilsoo 88) (KOZAK) Mhrauka :love: Maciek66 : data-verified= "> Heliotus ;) Gettowawa Aka Gettowampir :w00t: Kundek ::) PiesNaZaby :swir2: Deinoss :beer: Megara i Axya, :gamer: (Dziekuje za ta gre w monopoly razem z mankiem xD) Jazzy :uklon: ( Dzieki za to pvp pod dt i za dozo fajnie bylo xD) Makanox :mkay: (Dzieki za oceany, szkoda ze nie moglem ich troche dluzej uzywac xD) ILoveBeer :beer: (Na Zdrowie!!) Eliminator13 :gamer: Shamoonia :chlosta: KrisznaOP :crazy: (CWICZ MIXIE xD) Maniekx1 :* (Prawie o tobie zapomnialem xD, 5:1 Arena pamietaj) ech... i nawet Sherrie ;:p (bo zawsze bylas mila do mnie nawet jesli cie wyzywalem xD)

Wybaczcie jesli o kims zapomnialem, kazdemu dziekuje za gre, bez was by sie nie chcialo grac ^^ , gralem ponad 10 lat w Metina z przerwa od czasu do czasu i nie zaluje ani minuty, poznalem duzo fajnych osob, ale mysle ze kiedys trzeba skonczyc :D Dziekuje rowniez wrogom czyli praktycznie cala gildie Irresistible, paru osob z SzkodaSensuu, PlanuB i NaLozie xD mimo to ze sie nie lubielismy fajnie bylo sie troche pobic i pospinac i powyzywac, bo po to sie gra w ta gre jednak :D: Zycze kazdemu milej gry i duzo dymow i fajnego dropienia :gamer: :lovemetin: :surabm: :missilelauncher: Jak cos to pisac na GG albo Priv na forum, bede wchodzil od czasu :D

Arecky74 OFF <3
      Metin2 OFF <3

The post was edited 1 time, last by xFIFIx ().

• 26.01.2018
      Buffiacia nie należy już do mnie.
      Kupie Etolin:
      Perf Rubin Mat Leg sr wartosc def

ShadowKayn 40 Body Etolin ON
      KaynBlade 60 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
    • Ogólnie długo się zbierałem do końca. No na każdego przyjdzie czas prawda? Wiele razy próbowałem, wiele osób mi w to nie wierzyło, że "ZNOWU" "KOŃCZĘ GRĘ". Jednak naszedł i na mnie czas. Heliotus nie będzie już moją postacią, ale wiem że trafi do kogoś, kto będzie w stanie zrobić z niego TOP bodziaka. Może ta osoba sama się ujawni z czasem, zobaczymy. Na pewno wszyscy się zdziwią kto się zdecydował "zaopiekować" tą postacią . Mniejsza. Swoją przygodę z metinem zacząłem na Feniksie jako ZDECYDOWANIE słabszy niż Helios nie rzucający się w oczy nikomu mental z wyszczekana gębą. Potem musiałem zrobić dość długa przerwę. Dopiero po fuzji serwerów wrocilem. Już wtedy na Samosa. Wiadomo bardzo ciężko było mi się odnaleźć, znajomi mieli nowe nicki, ja zbanowane konto. WSZYSTKO od nowa. Odnalazłem na Samosie gracza wikusmlody, dzięki niemu starych znajomych i jakoś szło wszystko do Etolina. Na Etolinie wpadłem na pomysł wraz z PunishForFun'em by założyć gildię. Ale inną niż wszystkie które były i będą, będzie wyróżniała się klimatem i wzajemnym bezwzględnym szacunkiem i 150% zaufaniem do siebie nawzajem. Moi ludzie jak i Punisha czuli się w niej bardzo dobrze. Ludzie mieli moje zaufanie w 150% i NIGDY nikt z nich go nie zawiódł. Po czasie chciałem spróbować czegoś nowego, dusiłem się u żółtych. Gildia się rozpadła niestety, chociaż ludzie do teraz prosili bym wrócił. [16 wygranych, 3 remisy 3 przegrane w tym 2 z PlanemB]. Myślałem nad czerwonymi i wcześniej wspomnianym PlanemB od którego dostałem bardzo korzystną propozycję.. Los chciał inaczej i dzięki @Mleeko poszedłem do blue . Tam też w sumie nie mogłem się odnaleźć, mimo wspomnianej wyżej osoby . Dlatego zacząłem myśleć naprawdę poważnie nad zakończeniem gry. Odwiodła mnie od tego @Aphrodite Ty zwariowana Topko dziękuję Ci za to . No nic historia długa jak ktoś wytrwał to brawo . Chyba naszedł czas na podziękowania. Chciałbym podziękować Wikusiowi za wprowadzanie [/i]mnie do gry.[/i] [/i]
      Dzięki też, że w pewnym momencie przemówiłeś mi do rozsądku, to bo mi wtedy najbardziej potrzebne i miało duży wpływ na mnie
      @Arek TOP 1 BM ETOLINA :phatgrin: za próby zabicia mnie pod DT, No cóż na próbach się skończyło hah. Zreygniwany wróciłeś do M1 szczęścia i może kiedyś wrócisz do nas znany pod innym nickiem. 8)
      KisuLowi, marcelowi, KoXowiZeWsi, reinlessowi za wszystkie stoczone 1 na 1 z Wami, które wiele mnie nauczyły. Śmigajcie Panowie z lvlami ;)
      @Lorint. ojj Ty mixie Ciebie nie mogło tu zabraknąć hahaha :rofl: "władco forum" czy może łatwego lochu małp :D . Będzie mi brakowało Twoich snów o dążeniu do tej władzy. I sepieniu ode mnie eq. Oj ty mixie (nie zapomnij kto chciał pvp za "obrazę" "władcy" i kto przegrał :rofl: powodzenia Lorii w robieniu eq.
      @Aphrodite Ty Topko :beer: 3mam kciuki :thumbup: i głęboko wierzę, że zrównasz się z Cethorem, nawet mam taką pewność ;) . Nie roń łez od smieszkowania pewnie masz ludzi :D powodzenia w drodze do wielkości dasz radę!
      @>>>Bloody<<< wracaj i temperuj Irre ^^ Kto jak nie Ty?! Do roboty z mityczna i lecisz :D . Powodzenia w rozwijaniu gildii może kiedyś będzie szansa i dołączę :D .
      PunishForFun oj Ty agencie hah, tylko Ci wojenki w głowie i tańczące szamanki ze smoków, oboje wiemy o kogo chodzi hah. No super mi się Ciebie biło naprawdę, ALE.. zdecydowanie bardziej lubiłem walczyć z Tobą ramię w ramię. Nie zapomnę tych wszystkich dymów z Tobą ^^ Dzięki za pomysł z gildia. Zakładaj nową może przyjdę :D , zobaczymy !
      Kled odpalona petarda dwa najtrafniejsze słowa opisujące Ciebie! :w00t: kładzie WSZYSTKO a przynajmniej 3/4 wszystkiego co się rusza. Dzięki za te wszystkie dymy z Punishem, za ustawanie 3x115+ 90lvl no brawo :phatgrin: !! Za tą noc jaką masz i za pozytywne popier**** umysłowe hahaha :rofl: śmiech do łez!
      @VIII - dzięki Ci stary za wsparcie, za siłę, za pomoc, wiarę i rozjaśnienie myślenia w sprawach z metkiem kompletnie nie związanych. Powodzenia i szczęścia z obydwoje wiemy kim! :thumbup: dasz radę! Jak coś się dzieje to zawsze wal, będę starał się pomóc mordziasty!
      KARISSA - Leczycielka Casanovy, dla niej olałem 14 (duża liczba :P ) naprawdę interesujących Pań :thumbsup: . Z Casanovy zrobiła pantoflarza haha. Dzięki że wierzyłas we mnie, ostatnio bardzo mnie wspierałaś i poprawiłaś humor, a było mi to potrzebne. Szczęścia z tym dywanem :rofl: . Przekaż że jeśli Cie skrzywdzi będzie mial ze mną do czynienia :rofl: 8) !
      Skin/Aventis(?)/Baty jak kto woli.. dziękuję Ci stary za to, że poznałeś mnie z pewna osobą :P , dzięki Ci za te wszystkie żarty . SIŁOWNIA HAHAHAHAHA. :rofl: :rofl: Za to że ostatnio mnie wspierałeś mordziasty, że w sumie pośmiałem się dzięki Tobie nie raz. W prawdzie sprzedałeś mnie nie raz najbardziej pożądanej szamance Etolina ale wybaczam Ci to naprawdę wspaniały z Ciebie kumpel.
      Na koniec chciałbym bardzo podziękować @Mleeko dziękuję Ci, że zaproponowałaś blue, pod wpływem szantażu w prawdzie bicia przez Ciebie, ale musiałem się ugiąć :phatgrin: . Dziękuję Ci za wsparcie, ciepłe słowo, "banana na twarzy" (banan był za każdym razem :P ) za wspaniały gust muzyczny! Za te Curry, Włochy, niedoszłą kolację ;/ . Za cierpliwość do mnie wyrozumiałość i ciepło płynące z serca :love: za Pokazanie Oliwerka ! Ulepimy bałwana! Wszystkie Orhpan Black'y, Orange is the New Black i inne takie. Jednocześnie do hejterów tej Pani! Jest to najmlisza, najbardziej wyrozumiała, najcierpliwsza, najukochańsza najskromniejsza a przy tym najbardziej troskliwa osoba z jaką miałem mieć tu doczynienia! Jeśli chcecie hejtować tą Panią zapraszam do wymiany zdań !

Nie chce tracić na tą grę ani sekundy więcej. Za dużo negatywnych wspomnień zwłaszcza ostatnio. :whistling: , GF nie ma szacunku do czasu jaki gracze w nią wkładają a tak naprawdę CZAS jest na wagę złota, podczas sekundy grania możemy zrobić coś o wiele pożyteczniejszego dla nas wszystkich. No cóż.. życzę Wam wszystkim miłej gry, BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOGA SMOKÓW! :D i informuję, że nie ponoszę odpowiedzialności za czyny nowego właściciela, chociaż to człowiek który dobrze się zajmie postacią. Jeśli ktoś z os bliskich mi chciałby mieć kontakt, to nowy właściciel ma namiary na mnie. Żegnajcie Etolinczcy!
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D

The post was edited 2 times, last by Helio ().