Rozmowy serwera Diumar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• /Zuriel/ wrote:

JestMoc wrote:

Fusia wrote:

Po pierwsze nie chodze po m2 za to ty chwalisz sie tym, przypomnij sobie na grze.
      nie chodzisz po m2 ale mowisz ze wiesz ze ja chodze :D magic :D
      Po 2 ostatnio chciałem pvp i nagle była cisza więc?
      ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo :) magic 2x :D
      Tortuga ubolewa nad tym, że takie coś z niej wyszło dalej..
      a ja razem z nia ubolewam nad toba :(
      Może to jeszcze da się leczyć?
      Przecież sam się chwaliłeś, że zarabiasz na m2 kokosy, nie trzeba biegać po m2, żeby o tym wiedzieć.XDDDDDDDDDDD
      Dlaczego?

Fusia wrote:

JestMoc wrote:

Fusia stany paranoifalne już przechodzi sam siebie się wypiera. W sumie to przykro mi się zrobiło Ciebie, może będę oddawał ci cały syf przez co wspomoge twoje starania w zrobieniu jednej postaci.
      az sprawdzilem w google co oznacza slowo "paranoifalne" i tam tez nic na ten temat
      sam siebie sie wypieram? podaj przyklad, podaj gdzie
      paranoidalne ^^ dobrze, że pilnujesz. Ale jakby co to ja chętnie wspomogę ten twój cyrk.

Moderator Patriae:
      Usunięto nadmierne kolory w poście

The post was edited 2 times, last by Patriae ().

• Fusia wrote:

JestMoc wrote:

Fusia stany paranoifalne już przechodzi sam siebie się wypiera. W sumie to przykro mi się zrobiło Ciebie, może będę oddawał ci cały syf przez co wspomoge twoje starania w zrobieniu jednej postaci.
      az sprawdzilem w google co oznacza slowo "paranoifalne" i tam tez nic na ten temat
      sam siebie sie wypieram? podaj przyklad, podaj gdzie
      Bardziej bym powiedział, że wstydzisz się swoich postaci do tego stopnia, iż udajesz że na nich nie grasz - przykład "ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo magic 2x "

Niestety, takie kręcenie dookoła oznacza nic innego, że jedynie piszesz na forum głupoty, gdybyś faktycznie miał mocniejszą postać niż mocv7 stwierdziłbyś "gram na tej i na tej postaci, wtedy wygrałem z tobą pvp, jestem lepszy" - co by się stało, gdyby przegrał? Przecież by się nie powiesił.
      Lub co by się stało, gdybyś ty przegrał? Nadal nic. To tylko gra.

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT :)
      ZURIEL YT
    • @HaMaR łatwiej na pewno tam gdzie jest wiecej eventów,bo większy zarobek chociażby na kupony aby mieć is'a,drop bez łapki z up jest długi nie jedno krotnie uciążliwy.To też zależy od samego Twojego podejścia czy musisz mieć wszystko na już czy powoli chcesz coś zrobić.To nie jest też tak,że przeszkadzają nam nowe osoby. ;)
      Tak czy siak powodzenia.
      "Jad wrogów ra­ni, przy­jaciół - zabija."
    • Bardziej bym powiedział, że wstydzisz się swoich postaci do tego stopnia, iż udajesz że na nich nie grasz - przykład "ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo magic 2x "

a gdzie tutaj napisalem ze wstydze sie moich postaci? napisalem ze ty ich nie znasz :D

kilka postow wczesniej
      "pvp to dla mnie zaden wyznacznik ale to nie oznacza ze nigdy tego nie robie"
      widac, czytasz ale do mozgu dociera tylko to co jest wygodne dla ciebie, to co jest dla ciebie za trudne jest wypierane i zapominane?
    • Fusia wrote:

Bardziej bym powiedział, że wstydzisz się swoich postaci do tego stopnia, iż udajesz że na nich nie grasz - przykład "ty chciales, ja nie, bo to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, zreszta, znasz jedna, moze dwie moje postacie wiec skad penosc ze pvp nigdy nie bylo magic 2x "

a gdzie tutaj napisalem ze wstydze sie moich postaci? napisalem ze ty ich nie znasz :D

kilka postow wczesniej
      widac, czytasz ale do mozgu dociera tylko to co jest wygodne dla ciebie, to co jest dla ciebie za trudne jest wypierane i zapominane?
      We no skończ, weź je sobie wszystkie i możesz pokolei dawać :w00t: :w00t: :w00t: .

• Fusia wrote:

kilka postow wczesniej

Ja napisałem, wnioskując to z twojej tajemniczej wypowiedzi "skąd wiesz że pvp nigdy nie było" - to brzmi jakbyś bał się ujawnić nicku postaci, którą wygrałeś z MocV7, co jest dla mnie co najmniej dziwne.

Napisałem wyraźnie, że nic by się nie stało niezaleznie od wyniku, bo to tylko gra, co do mnie nie dotarło?

ZURIEL YT
    • Ja napisałem, wnioskując to z twojej tajemniczej wypowiedzi "skąd wiesz że pvp nigdy nie było" - to brzmi jakbyś bał się ujawnić nicku postaci, którą wygrałeś z MocV7, co jest dla mnie co najmniej dziwne.

tutaj podkreslam ze on nie zna moich postaci i nie wie ze akurat ze mna mogl robic pvp
      a o wyniku tu nawet mowy nie ma wiec druga czesc jest bezsensowna :)

milego wieczorku zurielu :) uwazaj na podszywki :D
    • Fusia wrote:

Ja napisałem, wnioskując to z twojej tajemniczej wypowiedzi "skąd wiesz że pvp nigdy nie było" - to brzmi jakbyś bał się ujawnić nicku postaci, którą wygrałeś z MocV7, co jest dla mnie co najmniej dziwne.

tutaj podkreslam ze on nie zna moich postaci i nie wie ze akurat ze mna mogl robic pvp

Dlaczego nie może poznać? Cóż to za tajemnica? Boisz się przedstawić nicku postaci którą grasz, wstydzisz się jej czy jej po prostu nie masz?
      Co to za problem napisać nick postaci, którą robiłeś pvp z MocV7, wynik pvp to 50% na 50%, jak podkreśliłem, niezależnie od wyniku nic by się nie stało - więc dlaczego moja odpowiedź jest bezsensowna? Pvp albo się wygrywa, albo przegrywa - chyba że uciekniesz, to wtedy znika - więc się nie liczy, bo się anuluje.

ZURIEL YT
    • JestMoc wrote:

@Fusia trzeba z Tobą rozmawiać prostym językiem tak abyś zrozumiał. Niestety wstydzioszku, no ale ja tam Cię doceniam.
      Tyle czasu grać i nie mieć z tego nic. :mkay:
      i wlasnie takim piszesz "we no skoncz", najlepszy przyklad
      zagladasz do portfela moich postaci? nieladnie :D

/Zuriel/ wrote:

Fusia wrote:

Dlaczego nie może poznać? Cóż to za tajemnica? Boisz się przedstawić nicku postaci którą grasz, wstydzisz się jej czy jej po prostu nie masz?Co to za problem napisać nick postaci, którą robiłeś pvp z MocV7, wynik pvp to 50% na 50%, jak podkreśliłem, niezależnie od wyniku nic by się nie stało - więc dlaczego moja odpowiedź jest bezsensowna? Pvp albo się wygrywa, albo przegrywa - chyba że uciekniesz, to wtedy znika - więc się nie liczy, bo się anuluje.
      zadna tajemnica, poprostu robicie taki mlyn na okolo tego a nikt .... nie zapytal :D

tak jak pisalem wczesniej, zmykam juz, milej nocki wam zycze
    • Fusia wrote:

JestMoc wrote:

@Fusia trzeba z Tobą rozmawiać prostym językiem tak abyś zrozumiał. Niestety wstydzioszku, no ale ja tam Cię doceniam.
      Tyle czasu grać i nie mieć z tego nic. :mkay:
      i wlasnie takim piszesz "we no skoncz", najlepszy przykladzagladasz do portfela moich postaci? nieladnie :D
      Tak właśnie takim napisałem specjalnie dla ciebie się poświęciłem. Nie zaglądam i nie muszę, przecież sam pisałeś, że jesteś biznesmenem z m2. Zaoferowałem ci nawet pomoc finansową w postaci syfu, abyś w końcu się czegoś dorobił :(

• dadzio191011 wrote:

Wydziargana wrote:

Lepiej zeby nie blokowali tego bo wtedy moja postac bedzie zmuszona co 24h wydawac minimum 6w ;///
      dlaczego 6w nie rozumiem
      21 lvl mam (kliknij w jakis link w podpisie) i jedyny sposób przedłużania alchemii to robienie inna postacią i przez depo, chociaż w sumie przerobione eliksiry można też przez depo przerzucać no ale na to też by mogli wpaść ;D
    • Hej wam,czy na waszym serwerze znajdzie się dla mnie miejsce? jest się z kimś pobić,jakaś gildia mnie przygarnie? :>

Youtube Kanał :youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
      Najnowszy Film : youtube.com/watch?v=1ZKoDfTiPyg
      Mój 2 kanał : youtube.com/channel/UCL_t8BEzMpvYsS6vPHRB6_Q
      Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
      Instagram: itsmiecio_tv
      Snapchat: Niepyskuj