Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

AndrewBalboa wrote:

Lucjusz wrote:

Cała prawda o Irre:

Cała prawda o tej gildii jest taka, że na ten moment jest to JEDYNA ZGRANA LICZNIEJSZA ekipa na PLu. Co byście nie zrobili w eq i tak z nimi nie wygracie na ten moment. Mówię to jako obserwator, a nie jako fan czy coś. Żeby tutaj nie było wątpliwości. Zaczyna się dym, ludzie się muszą szukać, a oni mówią, że lecimy i tyle. Prawie zawsze maja przewagę liczebną no i oczywiście eq też na poziomie. Sorry, ale grając solo lub z mniejszą ilością znajomych tego nie przeskoczycie. Pisanie, że biją w 4 jednego jest zbędne. Biją w 4 bo mogą i tyle.
      coś jak PlanB tylko mniej ksują :)
      Ja tego nie neguje, ale odrobina klasy by sie każdemu przydała. To smutne, ze mając przewagę logujesz rozproszkę, o zbijaniu shopów nie będę pisać bo to już dno totalne. Przypomina mi się Andros, pewna gildia też tak kozakowała, "umilała" grę innym, aż w końcu zostali sami na polu walki i tyle z gry w metka. Pozdrawiam
    • New

VerffeTenCo3ma20stu wrote:

AndrewBalboa wrote:

Lucjusz wrote:

Cała prawda o Irre:

Cała prawda o tej gildii jest taka, że na ten moment jest to JEDYNA ZGRANA LICZNIEJSZA ekipa na PLu. Co byście nie zrobili w eq i tak z nimi nie wygracie na ten moment. Mówię to jako obserwator, a nie jako fan czy coś. Żeby tutaj nie było wątpliwości. Zaczyna się dym, ludzie się muszą szukać, a oni mówią, że lecimy i tyle. Prawie zawsze maja przewagę liczebną no i oczywiście eq też na poziomie. Sorry, ale grając solo lub z mniejszą ilością znajomych tego nie przeskoczycie. Pisanie, że biją w 4 jednego jest zbędne. Biją w 4 bo mogą i tyle.
      Ja tego nie neguje, ale odrobina klasy by sie każdemu przydała. To smutne, ze mając przewagę logujesz rozproszkę, o zbijaniu shopów nie będę pisać bo to już dno totalne. Przypomina mi się Andros, pewna gildia też tak kozakowała, "umilała" grę innym, aż w końcu zostali sami na polu walki i tyle z gry w metka. Pozdrawiam
      nie wiem po co ten lament na Forum, że ktoś zalogował rozpro?
      Bo jak czerwoni mają rozpro to tematu nie ma i jest spoko fajnie i pewnie mowa tam na ts lub na pw weź mu ta rzuć rozpro bo po co mu ta aura/ochronka itp. Wtedy nawet nie ma słowa na ten temat na forum ani nigdzie, lecz kiedy My czyli wasi przeciwnicy mamy rozporo czy przewagę liczebną tak jak ładnie to ujął kolega @Lucjusz, że mamy jedną z bardziej zgranych ekip na Polskim Metin2.
      To już są pretensje żale wypisywanie na forumku, że ktoś jest zły i nie dobry @VerffeTenCo3ma20stu jedyna osoba która nie nażekała na forum, że ktoś rozpro zalogowała lub jest przewaga liczebna To @Celtycki-Dzik zawsze jak może chętnie wpadnie na zadymę pobawić się A nie aby pisać później na forum pisac kto co zalogowal I ile osób ją ubiło "bo mieli przewagę liczebną".

W tej grze chodzi o rywalizację i dobra zabawa jeśli ktoś tego nie rozumiem to trudno, to nie pojmie nigdy czym jest współpraca między ludźmi.
    • New

AndrewBalboa wrote:

Lucjusz wrote:

Cała prawda o Irre:

Pisalem Ci juz na PW na temat Unikatowego :D ale moze jeszcze raz napisze tutaj
      Bez Unikatowego nie wychodze na zadyme - ArixanBogiem
      co do 4 na 1 :
      przez GF i jego aktualizacje gra zostala stworzona do gry zespolowej na zadymach czy potyczkach pvp
      nie ma sensu bic sie teraz 1 na 1 - za duze mono jest obecnie na tej grze gdzie nawet nie ma krytyka ze skilla
      a raczej malo kto ma czas bic Cie 1h :D
      lepiej jest wpasc w kilka osob wyjasnic Cie i tyle xd
      Zawsze masz mozliwosc zawolania sobie kolegow i kolezanek zeby Ci pomogli :D ( a zapomnialem tylko Rudy w tej grze ma kolegow i kolezanki bo daje im eq xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD )
      nie ma co plakac tylko zacznij cos myslec zbieraj ekipe zrob eq i moze kiedys bedziemy sie bic jak rowny z rownym :D
      Swoja droga jestem ciekawy ile wytrzymasz psychicznie z Unikatowym :D Kriszna i pogrom szybko polegli :D
      PS : Lepiej jest mi zalogowac Unikatowego niz odpalac atak na Bogu :D taki pakiet oszczednosciowy bo Dropienie jest dla Biednych :P
      instagram - arixanbogiem
    • New

Skoro nic nie bijecie w wilka to w BM na ochronce z 2k nikt od nich nie wyjdzie

A to że biją w 4 czy 6 to mnie tylko bawi że do zbicia bossa jest niezbędnych aż 6 Bogów.
      Bóg bogowi nie równy
      Rozpro traktuj jak naturalną rzecz, lub po prostu nawet nie odpalaj ochronki

"Rudy " ten z kolegami to co w niedziele dym?

ArixanBogiem wrote:

no fakt dym weryfikujeimgur.com/w0rOvEr
      Czy przy tej weryfikacji pozostajemy :rofl:
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell

The post was edited 1 time, last by MrNobody ().