Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Siema człeki! Nikt mnie tu nie lubi, ale ja tak ku Waszej przestrodze xd

Gildia Ulithuan zrobiła sobie "podgildię" PinkPenthers, która podszywa się pod PinkPanthers i... Póki się tylko podszywali, to w sumie kij z nimi, ale teraz zaczynają kraść podawając się za nas ;) Oczywiście screeny się znajdą, ale nie teraz, bo akurat ja ich nie mam ;) PS: pozdrawiam ów ulithuanów. Następnym razem, jak zmienię królestwo więcej znajomych zawołajcie, to może wygracie całą gildią + znajomymi z jednym mixem, bo inaczej się mojej postki, która 90% czasu jest nieruszana, nazwać nie można ;) Pozdrawiam :)
    • Ale z was jutubery hoho, 300 wyświetleń. Macie już srebrne przyciski? Kto ogląda te wasze magiczne fikołki.

Co do blasków to 1337

Co do aty to miernym był łucznikiem jak i teraz jest miernym [ciach].

Pozdrawiam wszystkim (z wyłączeniem kocichpomruków)

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
      :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
      1. Naksen <3
      2. Shast <3
      3. Sherrie <3
      4. DRINKERSLIVE <3
      5. Antymagik <3
      6. p0grom/Smarki <3
      7. xFajnieJest <3
    • Celtycki-Dzik wrote:

To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem..

Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty czy coś koło tego. Możliwe, że Cykadzie skończył się jakiś odpał, bądź przebrał się. Każdy medal ma 2 str. Choć i tak propos dla Cykady za wrzucenie materiału.
      A i co do mojej wypowiedzi, nie naskakuje ani na cykade ani na Vikinga. Tak sobie piszę moje rozmyślenia.
      Również jestem zdania że powinnaś lepiej pilnować Neme ... Nemo ... Neke ... nie ważne taki męski nick że aż ciężko go przepisać, ale co ja tam wiem ...

A może wiking jest kłamcą ? A może iree dodaje ss tylko jak ktoś wyłączy alchemie zdejmie eq (na filmie widać jak Deamon i aata po jakże potężnym DMG kierują się na swych rumakach w stronę m1). Żaden z bogów nie uderzył 7k + (była Każda klasa na dymie) połowa szybko logła zapowiadali dym zapraszali i szybko wykonali odwrót. Pewnie zmiana taktyki "e logamy jak zdejmie eq lub wyłaczy alchemię szybko logujesz dasz duchowe ss i mam na forumy" :P
      Display Spoiler

Erdap wrote:

Display Spoiler

kryndor wrote:

hahhah ata widze dobry z ciebie roolnik sam sie zaorałeś xddd

Nie to że się czepiam ale skoro M4VericK bije 3k przy 11 absa to pewnie Cykuś założył 20 absa a alchemii i reszty eq nawet nie ubierał XD
      "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą."
    • MaSensi wrote:

Celtycki-Dzik wrote:

To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem..

Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty czy coś koło tego. Możliwe, że Cykadzie skończył się jakiś odpał, bądź przebrał się. Każdy medal ma 2 str. Choć i tak propos dla Cykady za wrzucenie materiału.
      A i co do mojej wypowiedzi, nie naskakuje ani na cykade ani na Vikinga. Tak sobie piszę moje rozmyślenia.
      Również jestem zdania że powinnaś lepiej pilnować Neme ... Nemo ... Neke ... nie ważne taki męski nick że aż ciężko go przepisać, ale co ja tam wiem ...
      A może wiking jest kłamcą ? A może iree dodaje ss tylko jak ktoś wyłączy alchemie zdejmie eq (na filmie widać jak Deamon i aata po jakże potężnym DMG kierują się na swych rumakach w stronę m1). Żaden z bogów nie uderzył 7k + (była Każda klasa na dymie) połowa szybko logła zapowiadali dym zapraszali i szybko wykonali odwrót. Pewnie zmiana taktyki "e logamy jak zdejmie eq lub wyłaczy alchemię szybko logujesz dasz duchowe ss i mam na forumy" :P

Nie to że się czepiam ale skoro M4VericK bije 3k przy 11 absa to pewnie Cykuś założył 20 absa a alchemii i reszty eq nawet nie ubierał XD
      Nikt go dużo nie bił a ustal 3 sekundy To on z głodu padał chyba
    • MaSensi wrote:

Ten Nemo, Neme, Neke jest dużym chłopcem i sobie poradzi. A teraz wybacz, bo z pokemonami nie rozmawiam. O dymie na którym mnie nie było i gdzie podejrzewam Ciebie też nie było, nie ma co rozmawiać. Niedługo przyjdzie cykada, sam się będzie pluł o dym.

Miłego dnia
    • Czyli neutralna ( i swoją drogą prześliczna ) @MaSensi z którą nigdy nie pisałem, już nie może wyrazić swojej opinii "postronnego świadka", bo jak popiera mnie, to znaczy że jest "pokemonem" xdd

musicie się pogodzić z tym, że neutralna opinia ludzi popiera mnie, a nie was. A wy siebie nawzajem popieracie bo jesteście z #TeamAntyKryndor i wasza opinia nie opiera się na byciu obiektywnym, tylko na "propsowaniu" sobie tego co nawzajem sobie napiszecie, choćby nie miało to nic wspólnego z prawdą ( jak wcześniej).

Dla odmiany prześliczna i przepiękna @MaSensi jest neutralna względem wszystkich i jej opinia jest obiektywna i zgodna z rzeczywwistością, więc popiera akurat mnie, co nie jest przypadkiem. Ale nie umiecie się z tym pogodzić i wolicie tworzyć iluzje wokół siebie i oszukiwać samych siebie jacy to rzekomo nie jesteście mocni, mimo że takich miksów jak wy to mam na strzała xd

Ludzie nie są ślepi i jak widać potrafią dostrzec jaka jest prawda, a jak checie to sobie twórzcie kółko wzjaemnej adoracji, i tak każdy wie że macie eq do mixu i nie macie szans ze mną xd
    • @MaSensi
      "hejka naklejka nie grałam 20 lat i chciałam wrócić, ale jednak nie wracam."
      "ASCORAN TY BRUTALU, JAK MOŻESZ MNIE NAZYWAĆ RANDOMEM?! JESTEM TYLKO NEUTRALNA!"

Tydzień później poematy na pół strony, że cykada jest lepszy, niż całe Irre, jasno objęta strona i przytakiwanie jakimś trollom na 44 lvlu, gdzie szczyt potęgi militarnej reprezentuje dwóch dropów na gromiste po rękawiczkę z metków.

Fajnie było śmiać się z multikonta Helio, ale robić swoje to walka o honor, akceptowalne.
      Piętaszek ukradnie krowę i to dobry uczynek, ale Piętaszkowi ukradną krowę - to zły uczynek.

Więcej - Eylis jest pokemonem Aaty, bo wrzuciła coś na forum na jego prośbę.
      NO TAK
      Wcale jakiś pionek nie pcha nam tutaj przed nos urywków z filmów mixady276896348732, jego screenów i pozdrowień.
      To już tylko normalna przysługa, jakby to było po drugiej stronie - no to logika Piętaszka.

Dziewiąty raz w tym miesiącu wpłacę na fundację tvn, bo mi takich po prostu szkoda. :dash:

The post was edited 1 time, last by Naksen ().

• Naksen wrote:

@MaSensi
      "ASCORAN TY BRUTALU, JAK MOŻESZ MNIE NAZYWAĆ RANDOMEM?! JESTEM TYLKO NEUTRALNA!"

Tydzień później poematy na pół strony, że cykada jest lepszy, niż całe Irre, jasno objęta strona i przytakiwanie jakimś trollom na 44 lvlu, gdzie szczyt potęgi militarnej reprezentuje dwóch dropów na gromiste po rękawiczkę z metków.

Fajnie było śmiać się z multikonta Helio, ale robić swoje to walka o honor, akceptowalne.
      Piętaszek ukradnie krowę i to dobry uczynek, ale Piętaszkowi ukradną krowę - to zły uczynek.

NO TAK
      Wcale jakiś pionek nie pcha nam tutaj przed nos urywków z filmów mixady276896348732, jego screenów i pozdrowień.
      To już tylko normalna przysługa, jakby to było po drugiej stronie - no to logika Piętaszka.

Dziewiąty raz w tym miesiącu wpłacę na fundację tvn, bo mi takich po prostu szkoda. :dash:
      Nasz widok cię przeraża? Pragniesz walczyć?
    • Naksen wrote:

@MaSensi

NO TAK

Różnica jest taka, że cykada ma po prostu bana i niemożność pisania w tym temacie nie zależy od niego, więc to przyjacielska przysługa. A aata mogl rownie dobrze sam zrobić nową postać i napisać do cykady, ale czemu tego nie zrobił? Bo wysłużył się swoim pokemonem.
      Zresztą co ty gościu porównujesz, ja wkleiłem filmik na forum, a ona do cykady na polecenie swojego wielkiego mistrza Aaty wypisywała mega długie poematy.

A poza tym ja z cykadą jesteśmy jak bracia , a u was jest ewidentna hierarchia, że aata jest waszym mistrzem i wam rozkazuje co macie robić. A u nas to polega na zasadzie przyjacielskiej przysługi, więc nie kombinuj koleżko.