Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aata... nie Atta wrote:

Demon też Cię na ts zapraszał, czy to nie hipokryzja?A teraz tutaj złote rady dajesz :rofl:
      A ja pisałam.. to, że nagrywacie rozmowy jest pewne. Jak też to że byłby screeny z gg. Kontakt z Wami = wynoszenie Informacji.
      Ja niczym ślepy koń na wyścigach nie widzę przeszkód, z porozumiewaniem się z kimś, kogo się nie lubi. Niestety w życiu pracuje się z ludźmi których się kocha i nienawidzi
      Eve :* :saint:

GG: 68447793
    • BlueEve wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Demon też Cię na ts zapraszał, czy to nie hipokryzja?A teraz tutaj złote rady dajesz :rofl:
      A ja pisałam.. to, że nagrywacie rozmowy jest pewne. Jak też to że byłby screeny z gg. Kontakt z Wami = wynoszenie Informacji.Ja niczym ślepy koń na wyścigach nie widzę przeszkód, z porozumiewaniem się z kimś, kogo się nie lubi. Niestety w życiu pracuje się z ludźmi których się kocha i nienawidzi
      Przecież Demon zaprosił Cię na rozmowę 1 do 1-go na oddzielnym kanale gdzie bylibyście tylko Wy, nikt by się na Ciebie nie rzucił bo wszyscy mają Cię daleko, daleko xD
    • BlueEve wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Przecież Demon zaprosił Cię na rozmowę 1 do 1-go na oddzielnym kanale gdzie bylibyście tylko Wy, nikt by się na Ciebie nie rzucił bo wszyscy mają Cię daleko, daleko xD
      Ale jedno to nagrywanie rozmowy a drugie bycie 1 na 1 :)
      Nie ma sensu mu tłumaczyć, bo widać po jego postach, że niczego nie ogarnia.
      私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032

• Co za problem włączyć program do nagrywania?
      Da się tam nagrać by dana osoba nawet o tym nie wiedziała, więc z czym ire do ludzi?
      Pani, która myśli będzie was omijać szerokimi łukami.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Beatles wrote:

Co za problem włączyć program do nagrywania?
      Da się tam nagrać by dana osoba nawet o tym nie wiedziała, więc z czym ire do ludzi?
      Pani, która myśli będzie was omijać szerokimi łukami.
      Jeżeli nie masz wykupionej licencji programu do nagrywania to jest to problem.
      Korzystając z "pirackiego" programu, łamiesz prawo.

Poniżej wstawiam cytat z kodeksu karnego

Uzyskiwanie, posiadanie, korzystanie lub kopiowanie programów komputerowych bez zgody producenta (wyrażonej w licencji) jest zabronione w myśl Kodeksu karnego oraz ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykrycie nielegalnych programów w komputerach przedsiębiorstwa grozi odpowiedzialnym za to osobom grzywną, ograniczeniem lub pozbawieniem wolności nawet do lat 5, konfiskatą narzędzi przestępstwa (np. komputerów lub serwerów).

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • SamarytaninEtolina wrote:

Wojtuś wole być Mixem niż mieć Ego większe niż 90% całej społeczności metinowej.

Każdy robi w tej grze to co uważa za słuszne i nie tobie oceniać kto ile zarabia na tej grze bo z tego co wiem to każdego indywidualna sprawa czy kupuje gotowce za walute czy ciężko pracuje w grze i zarabia w ten sposób gra dała nam yangi I wony więc zarabianie ich jest jak najbardziej normalne, a to, że Ty tylko wkładasz w tą grę Walute to nie mój problem I przestań ludzi oceniać po samym sobie.

Znam osoby które mają 100 razy lepsza postać niż ty miałeś i EQ o nie bo lepsze niż kiedy kolwiek widziałeś A osiągnęły to ciężka pracą w Grze bo wydawanie Waluty to łatwiejsza droga, ale zarobienie tych pieniędzy A później ich wydanie jest bardziej cenione.

Mowisz o zarobku z nich bossow tak?

Skrzynia razadora sa miedzy 4.6kk a 5.5kk wiec policz ile to wychodzi nie liczac jak otwierasz i poleic Ci skrxynia ksiag zwierza czy smoczy połomień
      Jotum od 9 do 12kk + yangi które poleca z niego Max 3 wony jesli masz duże szczęście (tak zwana bomba)
      Bagjanamu od 3.5 do 5kk
      Smok skrzynki 10kk+(nie pamiętam ile dokładnie) + Max może polecieć 3 wony
      No i Nemere od 5 do 6kk za skatke

Takie info o cenach szkat

Pozdrawiam,

Bez Odbioru

M4VericK
      jak zwykle nic nie rozumiesz. Ja nie zaglądam nikomu do porfela, ja tylko wyśmiewam waszą teorie w której twierdzicie, że bijąc melej można sie dorobić topowego eq,
      w ogóle co to za gildia która myśli że bedzie top1 z dropu nie ładując złotówek, no ale jakie czasy taka topka
      nie wiem po co wypisałes ceny szkat, skoro ci to wcześniej podliczyłem łącznie, a druga sprawa że nie potrafisz liczyć:
      skrzynie smoka 11kkx10 to masz wona + 60kk yang to jak ci wyszło 3 wony ?
      jotun 10kkx 10 + 4kk x10 bagjanamu + 60/70kk yang, też nie wiem jak ci wyszło 3 wony(i jaka bomba, yangi lecą na tej samej zasadzie co na smoku)
      a razadory i nemerki jak klepiesz oba w czasie między sobą to jest tez bardzo dobry zarobek, taki sam jak meley we dwójke
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Danvis wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Chyba się popłaczę, teraz tak na serio się wzruszyłem ;( ehh stare czasy :phatgrin:
      Nie takie stare, tak czy siak adekwatne tresci do wspomnianej „piaskownicy”, do ktorej mnie odsylasz i pewien argument obrazujacy to, ze bezpodstawnie nie pisze o „dziecinadzie”, ktora „czasami” reprezentujesz. Umiescilem video wylacznie w tym celu :)
      Mnie takie zachowania bawią i to jeszcze, że inni biorą to na poważnie ( dla tych sprytnych inaczej, to co dzieje się w grze nie dzieje się na prawdę xd) :D mogę dla Was być kimkolwiek chcecie, pluje na to xD
      Jak to mówią nie ważne co o tobie mówią ważne by mówili a więc keep going :D
    • Przyszedłem ...przeczytalem... zaluje ze zagladalem.

Jak to mówił jeden z moich nauczycieli czasami i o mnie xd ta Dyskusja sięgnęła dna i 10m mułu.
      Przypominam że jesteśmy na forum metin2 a co kto robi w życiu to tylko I wyłącznie jego sprawa I nikt nie musi tego komentować tutaj próbując zabłysnąć na forum publicznym.
      Rozumiem robić z siebie dla śmiechu królową króla żeby wkurzac innych ale takie cos porazka totalna .
    • Ninhio wrote:

xFIFIx wrote:

Jaka wymowka teraz demonku? Eq meley? Bransy nie miales? Alchemia padla? :D
      Aata nie lepszy 4k hitem bez kościanek/nazara xDD
      ee wpadłem tam w zbroi na moby i bez jubilerki praktycznie, bo zapomniałem sobie przerzucić :D 1 minute po Tym możesz się pochwalić jak mnie w 5 biliście :P
      Ja się przyznaje bez bicia, że może tyle mnie uderzyłeś, no ale mój błąd, że wpadłem nieprzygotowany i zapomniałem założyć co trzeba :P

Moderator Ascoran:
      Usunąłem flood z cytatu.
    • Aata... nie Atta wrote:

Ninhio wrote:

xFIFIx wrote:

Jaka wymowka teraz demonku? Eq meley? Bransy nie miales? Alchemia padla? :D
      Aata nie lepszy 4k hitem bez kościanek/nazara xDD
      ee wpadłem tam w zbroi na moby i bez jubilerki praktycznie, bo zapomniałem sobie przerzucić :D 1 minute po Tym możesz się pochwalić jak mnie w 5 biliście :P Ja się przyznaje bez bicia, że może tyle mnie uderzyłeś, no ale mój błąd, że wpadłem nieprzygotowany i zapomniałem założyć co trzeba :P
      jak już się ubrałeś to i tak mniej niż 2.5k hitem nie łapałeś więc nie widzę ekscytacji, zresztą zobacz na filmiku że ten dym też nie był na jakimś pro elo odpale, kościanek brak - nazara brak.. niestety nie miałem szczęścia do skrzynek losu, ale musisz przyznać że od naszego ostatniego spotkania progres jest, czyż nie? :D

Moderator Ascoran:
      Usunąłem flood z cytatu.
    • Danvis wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Danvis wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Chyba się popłaczę, teraz tak na serio się wzruszyłem ;( ehh stare czasy :phatgrin:
      Nie takie stare, tak czy siak adekwatne tresci do wspomnianej „piaskownicy”, do ktorej mnie odsylasz i pewien argument obrazujacy to, ze bezpodstawnie nie pisze o „dziecinadzie”, ktora „czasami” reprezentujesz. Umiescilem video wylacznie w tym celu :)
      Mnie takie zachowania bawią i to jeszcze, że inni biorą to na poważnie ( dla tych sprytnych inaczej, to co dzieje się w grze nie dzieje się na prawdę xd) :D mogę dla Was być kimkolwiek chcecie, pluje na to xDJak to mówią nie ważne co o tobie mówią ważne by mówili a więc keep going :D
      Dobrze, niech Cie bawia dalej, ciesze sie, ze ta gra daje Ci tyle radosci.Na przyszlosc tylko zapoznaj sie z pojeciem tj. Szacunek
      Profilaktycznie zeby wszystko bylo jasne polecam zerknac okiem na definicje slowa „hipokryzja”.

Powodzenia, googluj!
      A z mojej strony wszystko jakby co :)

Sorka dopiero teraz przeczytałem.
      A co do szacunku to mam go tylko dla matki i dla bliskich osób ( nie jesteś przyjacielem to jesteś wrogiem ^^)

Pozdrawiam
      Ha Tfu