Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kino wrote:

VroeKilwaoz wrote:

Demon sorry że tak późno odpisuje na twoje wyjce Ale fakt irre teraz jest top1 bo każdy skończył gre XDDD
      niestety ale jak w shinsoo jeszcze ludzie grali to właśnie irre zostało sprowadzone na ziemię po fuzji :|

TO TROCHE TAKI SYNDROM MINIARIXANA ZE NIE ZOSTAJE SIE TOP WYGRYWAJAC TYLKO CZEKAJAC AZ TEN LEPSSY SKONCZY GRE CO? XD

Ps czekam na RZECZOWE argumenty ze jest inaczej niż napisałem
      Jak by nie patrzeć po fuzji było masa RED i Irre też wojny wygrywało :) moze raz czy dwa nam sie noga podwineła ale tak bywa nie raz.. PS. u nas tez ludzie pokończyli TOPOWI i jakoś gramy dalej, u was kończenie stało sie chyba modne, bo patrzą na wasze królestwo to dużo można stwierdzić ze chunjo pojedyńcze jednostki i reszta dropy, ale to tylko słowo mixa nic nie znaczące :)
      u was jedyna osoba która skończyła która coś tam grała daje eq demonowi więc wychodzi na to samo A w radach od kilku miesięcy nikt nie gra :|
    • VroeKilwaoz wrote:

Kino wrote:

VroeKilwaoz wrote:

Demon sorry że tak późno odpisuje na twoje wyjce Ale fakt irre teraz jest top1 bo każdy skończył gre XDDD
      niestety ale jak w shinsoo jeszcze ludzie grali to właśnie irre zostało sprowadzone na ziemię po fuzji :|

TO TROCHE TAKI SYNDROM MINIARIXANA ZE NIE ZOSTAJE SIE TOP WYGRYWAJAC TYLKO CZEKAJAC AZ TEN LEPSSY SKONCZY GRE CO? XD

Jak by nie patrzeć po fuzji było masa RED i Irre też wojny wygrywało :) moze raz czy dwa nam sie noga podwineła ale tak bywa nie raz.. PS. u nas tez ludzie pokończyli TOPOWI i jakoś gramy dalej, u was kończenie stało sie chyba modne, bo patrzą na wasze królestwo to dużo można stwierdzić ze chunjo pojedyńcze jednostki i reszta dropy, ale to tylko słowo mixa nic nie znaczące :)
      u was jedyna osoba która skończyła która coś tam grała daje eq demonowi więc wychodzi na to samo A w radach od kilku miesięcy nikt nie gra :|
      Nemo Schizo 2 topowe :) i nie porzyczyła tylko selła :P nie ma sensu tego dalej ciągnac tych rozmów. Lece miłego dzionka HEJA :)
      "Czeski film? jak Cię nudzi zamien rolę
    • VroeKilwaoz wrote:

rzeczowe argumenty od demonmixa? :D . On nie wie na jakimś świecie żyje, jak mu dajesz konkretny argument który go wyjaśnia to on zmienia temat.
      przykład : kilka razy mu wkleili ss z jego pvp gdzie ma pożyczony łuk, wizerunek, noże, szarfe i pewnie całą reszte ,nigdy tego nie komentuje tylko zmienia temat, a nastepnego dnia znowu pisze, że nic nie pożycza. Nawet gdy arixan pisze w prost tu na forum, że mu pożycza eq to demon to wypiera i myśli, że to jego eq xD
      Co do ire: poczekali 3 lata, nikt już nie gra, metin powoli się kończy to doczekali się 5 minut chwały. To jest taktyka ludzi którzy myślą, że wygrali zadyme bo po 2 godzinach leżenia na ziemi, gdy 90% logła i nagrali swoje 5 minut
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Kino wrote:

VroeKilwaoz wrote:

Kino wrote:

VroeKilwaoz wrote:

Nemo Schizo 2 topowe :) i nie porzyczyła tylko selła :P nie ma sensu tego dalej ciągnac tych rozmów. Lece miłego dzionka HEJA :)
      nemo to demon czyli miniarixan A schizo to tylko pisał I grał na nemo z tego co pamiętam bo ten jego surka nawet ustac nie mógł. Jakieś dalej postacie?
      Ty tak serio z ta ortografią?
      Demon chciałem argumentów Ale wy tylko wyć potraficie, serio wam gierka na łeb wchodzi za mocno
    • VroeKilwaoz wrote:

Demon chciałem argumentów Ale wy tylko wyć potraficie, serio wam gierka na łeb wchodzi za mocno
      dostales argument, nikt z nami nie wygrywa wiec irre jest top1

a jak nie potrafisz z tym sie pogodzic to wroc do gry, zamiast pisac na forum i nas zlej zebysmy juz top nie byli :)
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

VroeKilwaoz wrote:

dostales argument, nikt z nami nie wygrywa wiec irre jest top1
      a jak nie potrafisz z tym sie pogodzic to wroc do gry, zamiast pisac na forum i nas zlej zebysmy juz top nie byli :)
      Tak sobie wchodzę na FORUMEK i czytam, czytam ... Bożżżżż Demon jakie Ty masz przerośnięte ego! :stick:
      Słoneczko świeci idź na spacerek, nie siedź tu i nie pisz jaki Ty jesteś och i ach. Bo jak to mówią - Kozak w necie ... :lol:

miłego dnia :D
      IREE TWARGIEM , A ARIXAN PIEROGIEM :bije:
    • Demon czemu mam Ci coś udowadniać? XD
      ja tylko pytam czemu tak szczycisz się tym byciem top w naprawdę już wymarłej grze XD
      Gdy ludzie grali to irre zadymnie wygrywalo chociaż arixan zapraszał każdego na samos się sprawdzić I fuzja zweryfikowala.
      Arixan przegrał kiedyś pvp o miano top1 Archera A po skończeniu przez nindiana gry mianował się top1, nazywanym też Bogiem przez ludzi, którym pożycza eq.
      Teraz Irrestible zostało top1 gildia bo inni pokonczyli gre.
      Prove me wrong.
    • VroeKilwaoz wrote:

Demon czemu mam Ci coś udowadniać? XD
      ja tylko pytam czemu tak szczycisz się tym byciem top w naprawdę już wymarłej grze XD
      Gdy ludzie grali to irre zadymnie wygrywalo chociaż arixan zapraszał każdego na samos się sprawdzić I fuzja zweryfikowala.
      Arixan przegrał kiedyś pvp o miano top1 Archera A po skończeniu przez nindiana gry mianował się top1, nazywanym też Bogiem przez ludzi, którym pożycza eq.
      Teraz Irrestible zostało top1 gildia bo inni pokonczyli gre.
      Prove me wrong.
      Ja jestem zwolennikiem JI JI JI przez takich ludzi jak Demon, ale Arixan akurat jest top1 archerem. Tego mu odjąć nie można, no bo kto by miał z nim konkurować? Killer? :D
    • irre top1 - jak masz jakies zastrzezenia to zamiast pisac ogarnij sie, strąć łzy z policzkow i udowodnij nam militarnie ze top nie jestesmy :) nie lubie sie powtarzac ale twoje pisanie jest smieszne bo nigdy nawet na takim poziomie jak my jestesmy nie grales a probujesz mi wmowic swoje racje siema
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

irre top1 - jak masz jakies zastrzezenia to zamiast pisac ogarnij sie, strąć łzy z policzkow i udowodnij nam militarnie ze top nie jestesmy :) nie lubie sie powtarzac ale twoje pisanie jest smieszne bo nigdy nawet na takim poziomie jak my jestesmy nie grales a probujesz mi wmowic swoje racje siema
      XDD
      Ty ciągle odpisujesz na coś czego nikt nie pisał.
      Zmieniasz tylko temat.
      No fakt, nie grałem na takim poziomie bo mnie do tego nie ciągnęło. Chciałem kiedyś bic meley Ale jak postać na zębach orkach dawała radę zbijac duo meley to mi się znudziło bo żadne wyzwanie ani zarobek mieć 5 won po 1.5 h gry xd

Moderator Ascoran:
      Usunąłem flood.
    • ItsDemonWolf wrote:

irre top1 - jak masz jakies zastrzezenia to zamiast pisac ogarnij sie, strąć łzy z policzkow i udowodnij nam militarnie ze top nie jestesmy :) nie lubie sie powtarzac ale twoje pisanie jest smieszne bo nigdy nawet na takim poziomie jak my jestesmy nie grales a probujesz mi wmowic swoje racje siema
      Miałeś mnie wyjaśnić, a nawet nie raczyłeś odpisać ;)
      :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
      1. Naksen <3
      2. Shast <3
      3. Sherrie <3
      4. DRINKERSLIVE <3
      5. Antymagik <3
      6. p0grom/Smarki <3
      7. xFajnieJest <3