Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Airbourne wrote:

a Naksen to hipokryta i leczy swoje kompleksy w grze
      Dlatego ją kończę, no logiczne w ch...oinkę. XD
      Przykro mi, że z własnej woli wcielasz się w rolę pieska na posyłki, ale Twój wybór, randomie.
      Możecie i całą gildią smarować na mnie posty, albo uruchomić spam na czatach w trzech królestwach i gorąco do tego zachęcam, bo miałbym przedni ubaw i radość, że tak ograniczeni ludzie, jak wy, się ze mną nie zgadzają, bo to utwierdza w przekonaniu, że nie upadłem do waszego poziomu znikomego intelektu.
      Jego pokaz zresztą jest w tym cytacie:

Airbourne wrote:

w kolejnym poście pisze, że 20k pln to nieduży pieniądz

Naksen wrote:

a do wydawania pieniędzy nie przywiązuję większej wagi, bo to tylko pieniądze.
      Gdzie napisałem dosłownie "20k to nieduży pieniądz"?
      Umiesz w ogóle czytać? XD

Michu wrote:

To po co sam pisał o 20k?
      Wtrąciłem to śmiejąc się samemu z siebie, w kontekście, że wydałem w opór hajsu, a nic nie zrobiłem i że właśnie dlatego metin jest studnią bez dna, bo płaci się za coś, żeby tylko mieć SZANSĘ to zdobyć.
      Teraz kapujesz?
    • Michu wrote:

@Naksen wyluzuj, za bardzo się wczuwasz w tę sprawę.
      Wyjaśniam nieścisłości, a kto mnie bliżej zna, to wie, że mnie jest ciężko wkurzyć.

DarkArr0w wrote:

@Naksen
      e bogaczu masz 3kk pozyczyc ?????
      Dla Ciebie zawsze!
      Tylko, że...
      [ciach]
      XD

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowny obrazek.
    • Naksen koncz wasc, wstydu oszczedz.
      Chcesz objąć zelazny tron na forum ( obecnym władcą jest Ascoran), dawno przejrzalem twoje cele. Jednak bitwe o helmowy jar przegrałes, więc wycofaj swoje resztki niedobitkow.

Niezalezna osoba napisala ze jesteś hipokryta i leczysz swoje kompleksy na mnie, bo to widac na kilometr, potem nazywasz ja moim pieskiem mimo ze tej osoby nie znam i nie jest w mojej gildii. To opinia niezaleznego obserwatora i sama z siebie sie nie wziela. Oczywiście możesz sam siebie oszukiwać i udawać kogoś innego jak to robisz do tej pory- udawać osob

Coraz wiecej ludzi dostrzega to jak wielkim hipokryta jrstes i jak wyladowujesz swoje kompleksy na mnie ( kto normalny by sie tak wczuwal?xd ) i powoli zaczyna szerzyc sie dezercja wsrod twoich zolnierzy.

Naksen wrote:

Naświetlam swoje poglądy mając totalnie w nosie, że może i nikogo to nie obchodzi, także serio, jak usiłujecie mnie jakoś obrazić, czy zdemotywować, to po prostu życzę powodzenia. xd

Anyway, ja się nie zarzekam, że nie zdarzy mi się hipokryzja, bo każdego to dotyczy, tylko nie każdy się do tego przyzna.
      Za to wszystko, co zawarłem w postach od wczoraj, nie ma krzty hipokryzji, nawet nieświadomej, natomiast nie kryję tego, co sądzę o tobie i pech taki, że mnie nie zniechęcą wasze docinki, także ups...
      Dobrze naksenie i na tym zakończmy nasz spór. Przegrałeś bitwę, wycofaj swe wojska i może spróbuj podbić helmowy jar kiedy indziej.
      "

The post was edited 1 time, last by kryndor ().

• Naświetlam swoje poglądy mając totalnie w nosie, że może i nikogo to nie obchodzi, także serio, jak usiłujecie mnie jakoś obrazić, czy zdemotywować, to po prostu życzę powodzenia. xd

Anyway, ja się nie zarzekam, że nie zdarzy mi się hipokryzja, bo każdego to dotyczy, tylko nie każdy się do tego przyzna.
      Za to wszystko, co zawarłem w postach od wczoraj, nie ma krzty hipokryzji, nawet nieświadomej, natomiast nie kryję tego, co sądzę o tobie i pech taki, że mnie nie zniechęcą wasze docinki, także ups...
    • kryndor wrote:

Naksen koncz wasc, wstydu oszczedz.
      Chcesz objąć zelazny tron na forum ( obecnym władcą jest Ascoran), dawno przejrzalem twoje cele. Jednak bitwe o helmowy jar przegrałes, więc wycofaj swoje resztki niedobitkow.

Niezalezna osoba napisala ze jesteś hipokryta i leczysz swoje kompleksy na mnie, bo to widac na kilometr, potem nazywasz ja moim pieskiem mimo ze tej osoby nie znam i nie jest w mojej gildii. To opinia niezaleznego obserwatora i sama z siebie sie nie wziela. Oczywiście możesz sam siebie oszukiwać i udawać kogoś innego jak to robisz do tej pory- udawać osob

Coraz wiecej ludzi dostrzega to jak wielkim hipokryta jrstes i jak wyladowujesz swoje kompleksy na mnie ( kto normalny by sie tak wczuwal?xd ) i powoli zaczyna szerzyc sie dezercja wsrod twoich zolnierzy.

Naksen wrote:

Naświetlam swoje poglądy mając totalnie w nosie, że może i nikogo to nie obchodzi, także serio, jak usiłujecie mnie jakoś obrazić, czy zdemotywować, to po prostu życzę powodzenia. xd

Dobrze naksenie i na tym zakończmy nasz spór. Przegrałeś bitwę, wycofaj swe wojska i może spróbuj podbić helmowy jar kiedy indziej.
      ta sama osoba powinna dostać kopa w łeb
      smarki
    • Stachu wrote:

a pokazuj tak to biegniesz handlowac ze mna a tak sie napinasz jak nie wiem co
      bo smarki taki juz jest, jak cos chce to bedzie milutki, a zaraz wypisuje do kazdego :) typowa falszywa osoba jakich pelno w tej grze. on jest jednak wyjatkowy bo dla udanego handlu to by cie kochal az do smierci, a po nim juz oplul :D
      kontakt gg 631 304 80
    • @Stachu rozśmieszyłeś mnie xd ty coś kiedykolwiek znaczyłeś ? znaczysz lub będziesz ? WĄTPIĘ patrząc na ten twój filmik stwierdzam jedno GIMBAZA >> słuchaj dalej Pudzian to ci najlepiej wyjdzie buhahhaha

Aata... nie Atta wrote:

Pokaz mocy Cykady z full na luda XD

Nie wiem czy to jeszcze można jakoś komentować XDDD
      Ob był i zostanie niczym xd ale tu rozwalił system miernota nie piszę już tutaj o tym dmg od vikinga 31k

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty.
      ☆-=|| ★๑۩۞۩๑★ ·٠•● ۞ KilerNoObs ۞ ●•٠· ARCHER ETOLIN- YouTUBE ★๑۩۞۩๑★||=-☆

SELL szamana UMKI +9 1,5kPZ 15 sztyl 15 dwureka 10 szpon / Agatowy +9 3xabs / szarfa księcia 23% z klingą 9 2xludzie / Oceanki 9 1kPZ 15 dwureczna 10 sztyl 10 miecz
    • KilerNo0bs wrote:

@Stachu rozśmieszyłeś mnie xd ty coś kiedykolwiek znaczyłeś ? znaczysz lub będziesz ? WĄTPIĘ patrząc na ten twój filmik stwierdzam jedno GIMBAZA >> słuchaj dalej Pudzian to ci najlepiej wyjdzie buhahhaha
      stachu znaczyl tyle ze zdołał swoimi postaciami ulozyc sobie oba serwery pod wzgledem bicia w katakumbach az do zmniejszenia dropu yang o tyle ze nie oplacalo sie ich dalej dropic

ty za to znaczyles tyle ze wypisywales w kolko ze robisz eq a teraz ze nie oplaca sie ani pvp ani zadym robic
      kontakt gg 631 304 80
    • lajONowy. wrote:

MrNobody wrote:

KilerNo0bs wrote:

Ob był i zostanie niczym xd ale tu rozwalił system miernota nie piszę już tutaj o tym dmg od vikinga 31k
      Zapomniał dodać że ma 30 absa w kostimach co daje 36 abs Viking przy 26 absa bije mi 5kELO
      co Ty za głupoty piszesz, przy 26 absa na vikinga spadał byś na jego duchowe, znam go i wiem jaką ma postać .
      Wychodzi an to że to moja postać jest nie zwykła
      Prawie na Skilla czekam na dymy to bedą kolejne ss z wszego epickiego DMG
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • Usunąłem spam i niestosowne treści.

Proszę zakończyć tą dyskusję nawiązującą do reala lub przenieść się z nią na priv, bo to mało odpowiednie miejsce do takiej dyskusji. Co do Naksena... Facet przynajmniej pisze co myśli i jest szczery, a nie jak pojedyncze jednostki pisze czego publika oczekuje licząc jednocześnie ile lajków na forum zbierze i choćby z tego powodu mój szacunek będzie miał zawsze. Jego kilka kont (chyba 2 lub 3) poleciały na stałe, ale to jedyny user z forum, z którym miałem takie 'tyranki' jako modek, a mimo to będę go wspominał zawsze pozytywnie. Szczerość ludziki, szczerość, a nie wazelina dla lajków. Jeszcze jakby tą szczerość ubrać w mniej obraźliwe słowa, a znośne synonimy to już w ogóle fest. :)

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
    • ItsDemonWolf wrote:

Stachu wrote:

bo smarki taki juz jest, jak cos chce to bedzie milutki, a zaraz wypisuje do kazdego :) typowa falszywa osoba jakich pelno w tej grze. on jest jednak wyjatkowy bo dla udanego handlu to by cie kochal az do smierci, a po nim juz oplul :D
      Handel to handel nauczcie sie jeden z drugim klauny a co do mojego handlu ze stachem wszedlem zrobilismy handel i tyle
      smarki
    • Darek-Pogrom wrote:

ItsDemonWolf wrote:

Stachu wrote:

Handel to handel nauczcie sie jeden z drugim klauny a co do mojego handlu ze stachem wszedlem zrobilismy handel i tyle
      Dokładnie biznes to biznes, w biznesie nie ma przyjaciół czy gildii :P
      [ciach]

Ascoran wrote:

Co do Naksena... Facet przynajmniej pisze co myśli i jest szczery,
      Neksen nie obraź się (no tak obrażam go i piszę by się nie obrażał, szczyt hipokryzji )
      Jak by myślał co pisze to by tego nie napisał. Tyle w temacie.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem screen przedstawiający zapis prywatnej rozmowy z zewnętrznego komunikatora.
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • Darek-Pogrom wrote:

handel to handel, tylko ze ty pucujesz sie zeby cos ktos na pewno kupil/sprzedal a potem na ta osobe wypisujesz, po trupach do celu to twoje motto
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

Darek-Pogrom wrote:

handel to handel, tylko ze ty pucujesz sie zeby cos ktos na pewno kupil/sprzedal a potem na ta osobe wypisujesz, po trupach do celu to twoje motto
      daj przyklad bo to ze cisne stacha to chyba oczywiste dlaczego
      smarki
    • MrNobody wrote:

Jak by myślał co pisze to by tego nie napisał.
      Nie zgodzę się.
      Dokładnie przemyślałem co i dlaczego piszę.
      Ty, jak i może kilka innych osób przeczytacie te posty za jakiś czas ponownie, ale z innym podejściem, tego jestem pewien.