Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AmeLove Etolin wrote:

dziś się nie udało, osoby z shinso chciały brać udział w turnieju pvp o20.30 a i tak na zadymie tylko nameczaner i aphro.

coraz gorzej z etolinem
      Sory, ale miałem trochę inne rzeczy WAŻNIEJSZE w realnym życiu do załatwienia.

Stormus wrote:

Problem Demona i gildii Irre jest taki że oni tą grę traktują jako prawdziwe życie a wszyscy inni ''normalni'' gracze traktują tą grę jako zabawę i miłe spędzenie czasu.

Proponuję żeby każdy z gildii Irre wyszedł teraz na świeże powietrze chociaż na 1h (..)..
      A Twój problem jest taki, że przelewasz flustracje oraz zazdrość do członków tej Gildii na forum. Sztuką nie jest przelewać flustracje.

Tak naprawdę - jakbyś nie skrobał posta hejtującego Irre, to w tym czasie byłbyś w stanie zrobić jedną meleyke. A to już byłby krok do przodu w Twoim eq, funduszach i myśleniu (co do tego przynajmniej tak mi się wydaje).
      Poza tym? Nie wydaje Ci się, że skoro grają na takim poziomie na jakim grają( bo nie jest to niski poziom). Jako gildia - (całość zgranych ze sobą osób, które sobie ufają) bym powiedział, że prezentują jeden z najwyższych poziomów na serwerze na pewno.
      Co więcej? Oni mają swoje życie wiesz? XD studia, praca, rodzina. No takie pojęcia są Ci obce skoro tak zakładasz.
      Ale jednak nie mierz innych swoją miarą.
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D

The post was edited 3 times, last by Helio ().

• Celtycki-Dzik wrote:

NeeQo wrote:

Stormus wrote:

Problem Demona i gildii Irre jest taki że oni tą grę traktują jako prawdziwe życie a wszyscy inni ''normalni'' gracze traktują tą grę jako zabawę i miłe spędzenie czasu. Proponuję żeby każdy z gildii Irre wyszedł teraz na świeże powietrze chociaż na 1h bo od tego waszego ''noł lajfienia'' w grze właśnie dlatego potem bzdury wypisujecie na forum. :)
      I nie tylko na forum
      XDI mówią to ludzie którzy bzdur nie wypisują. XDD Wszystkim też przyda się świeże powietrze. Poza tym śmieszy mnie jak ktoś, komuś zarzuca nołlajfienie w gierke, gdzie zapewne ta osoba przesiaduje podobny czas na grze jak i na forum. :lol:
      Wszystkim przydało by się trochę świeżego powietrza z tego okazji mam na sprzedaż worki wypełnione świeżym powietrzem, kontakt poprzez gg.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • ArixanBogiem wrote:

NeeQo wrote:

Arek wrote:

NeeQo wrote:

Wgl ta cala gildia Irre to smiech na sali
      Ja tam sporo osob nie lubie z tej gildii, ale szczerze nie ktorzy sa naprawde spoko :P
      No to troche przykre ze osoby typu demon psuja reputacje calej gildii :(
      nie wiesz że Irresistible nie ma przyjaciol ? xD to po co ta reputacja xd

Stormus wrote:

Problem Demona i gildii Irre jest taki że oni tą grę traktują jako prawdziwe życie a wszyscy inni ''normalni'' gracze traktują tą grę jako zabawę i miłe spędzenie czasu. Proponuję żeby każdy z gildii Irre wyszedł teraz na świeże powietrze chociaż na 1h bo od tego waszego ''noł lajfienia'' w grze właśnie dlatego potem bzdury wypisujecie na forum. :)
      skoro twierdzisz ze spedzamy tak dlugi czas na grze to Ty chyba tez skoro sprawdzasz czy jestesmy online xDwiec kto tu siedzi dlużej ? xD

juz tak poza tematem tych 2 postow :
      Jara mnie ze ludzie sie irytuja jak sobie czasami pozyczamy eq czy spotykamy sie poza gra :D
      nie moja wina ze czesc z Was nie ma do siebie zaufania i nic nie chce sobie pozyczac a co do piero spotkac sie gdzies na piwie :D ( a no fakt sory zapomnialem anonimowosc polowy uzytkownikow na forum musi zostac tajna xD )
      Irresistible nie zniszczycie jakims tam pisaniem na forum :D
      kilka osob wie ze z Irre sie nie zadziera :P
      póki co wystarczył jeden 44lv, który od pół roku jedzie z wami jak po maśle ogółem nic dotkliwego nawet nie pisząc na was na jakimś tam forumku xD

irejczycy trochę za mądrzy się zrobili, trzeba będzie ich skrócić troszeczkę tu tego

Twoje myśli włączyły postojowe.
    • MowMixKos wrote:

ArixanBogiem wrote:

NeeQo wrote:

Arek wrote:

NeeQo wrote:

Wgl ta cala gildia Irre to smiech na sali
      Ja tam sporo osob nie lubie z tej gildii, ale szczerze nie ktorzy sa naprawde spoko :P
      No to troche przykre ze osoby typu demon psuja reputacje calej gildii :(
      nie wiesz że Irresistible nie ma przyjaciol ? xD to po co ta reputacja xd

Stormus wrote:

skoro twierdzisz ze spedzamy tak dlugi czas na grze to Ty chyba tez skoro sprawdzasz czy jestesmy online xDwiec kto tu siedzi dlużej ? xD
      juz tak poza tematem tych 2 postow :
      Jara mnie ze ludzie sie irytuja jak sobie czasami pozyczamy eq czy spotykamy sie poza gra :D
      nie moja wina ze czesc z Was nie ma do siebie zaufania i nic nie chce sobie pozyczac a co do piero spotkac sie gdzies na piwie :D ( a no fakt sory zapomnialem anonimowosc polowy uzytkownikow na forum musi zostac tajna xD )
      Irresistible nie zniszczycie jakims tam pisaniem na forum :D
      kilka osob wie ze z Irre sie nie zadziera :P
      póki co wystarczył jeden 44lv, który od pół roku jedzie z wami jak po maśle ogółem nic dotkliwego nawet nie pisząc na was na jakimś tam forumku xD
      irejczycy trochę za mądrzy się zrobili, trzeba będzie ich skrócić troszeczkę tu tego
      poki co to za ciency w uszach jestecie zeby Was brac pod jakakolwiek uwage :D
      cwiczyc trenowac to moze cos z Was bedzie
      Elo
      instagram - arixanbogiem
    • Trochę mnie śmieszą teksty o świeżym powietrzu. Ja mam stanowisko przy oknie i mam cały czas otwarte. Jak chcę to nawet mogę otworzyć całkiem okno i patrzeć na monitor przez okno. 2w1

Ludzie co wam do czyjegoś dworu? Wyobraźcie sobie, że forum Metina jest właśnie do załatwiania spraw metinowych. Nikt tu nie będzie pisał o tegorocznej pladze chrabąszczy.

Jak mnie demon irytuje swoim cwaniactwem tak uważam, że jego zachowanie tutaj jest bardziej poprawne niż osób piszących "wyjdź na dwór bo żyjesz grą".
      Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
      :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:
    • Abruzzo wrote:

xXSajgonXx wrote:

No z jednej stronie fajnie bo jest jakaś tam rywalizacja najwyraźniej ale z drugiej strony no ludzie to nadal jest gra :D
      zgadza się fajnie ze jest rywalizacja, zachecanie sie nawzajem do walki i wgl ale nie ktorych to za bardzo ponosi niestety
      Skoro zdrowie już nie pozwala na takie atrakcje jak mmo to może po przerzucić się na Skrable? Rywalizacja jest 8)
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • MrNobody wrote:

Abruzzo wrote:

xXSajgonXx wrote:

No z jednej stronie fajnie bo jest jakaś tam rywalizacja najwyraźniej ale z drugiej strony no ludzie to nadal jest gra :D
      zgadza się fajnie ze jest rywalizacja, zachecanie sie nawzajem do walki i wgl ale nie ktorych to za bardzo ponosi niestety
      Skoro zdrowie już nie pozwala na takie atrakcje jak mmo to może po przerzucić się na Skrable? Rywalizacja jest 8)
      Ale to tylko w formie online, trzeba iść z biegiem czasu.
      Aktywne postacie:
      1. |SAJGON| Lv. 105 (Woj Body) Gildia: Morgue
      2. LactoFreak Lv. 90 Woj Mental (Przed Fuzją xXSajgonXx), .

Na Metin2 PL od 27.02.2009

Monastyr > Samos > Etolin

Gadu Gadu
      32154951
    • MrNobody wrote:

KilerNo0bs wrote:

@ArixanBogiem wiem że jesteś biedakiem więc siedz tam w PL , bij meley 24h na dobę, bądź królem Etolina i buduj swój dom z metin2 tyle ci zostaje.

A i ciesz się że tylko pikselami możesz się pochwalić co do reszty pozostawię bez komentarza bo my nie ta liga chłopcze
      Strasznie mnie ciekawi co ty chcesz udowodnić?Te twoje marny poste nawet nie są prowokacją, śmieszny płacz z koła.
      Ośmieszasz się jedynie, na dymach nie walczysz wymawiasz komuś że się dobrze bawi i ma z tego profity a sam z tego powodu zjadasz klawiaturę na której pozostał tylko jedyny klawisz który w pełni Cie definiuje "0"
      Dałbym mniej :wyjdz:
      A ty co chcesz udowodnić? Kogo masz w redach do walki? O jakich dymach mówisz? Wpada koło 10-20 typa i ma sam się z nimi ganiać? [ciach] Jak ty taki kozak i nie definiuje cię właśnie to "0" , to dawaj śmiało. A może te laczki, co z pogroma wychechłałeś (musiał chyba spać [ciach], że ci się udało) tak dodały ci skrzydeł i rozdęły ego?

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenia.
    • TygrysBezMajtek wrote:

MrNobody wrote:

KilerNo0bs wrote:

@ArixanBogiem wiem że jesteś biedakiem więc siedz tam w PL , bij meley 24h na dobę, bądź królem Etolina i buduj swój dom z metin2 tyle ci zostaje.

A i ciesz się że tylko pikselami możesz się pochwalić co do reszty pozostawię bez komentarza bo my nie ta liga chłopcze
      Strasznie mnie ciekawi co ty chcesz udowodnić?Te twoje marny poste nawet nie są prowokacją, śmieszny płacz z koła.Ośmieszasz się jedynie, na dymach nie walczysz wymawiasz komuś że się dobrze bawi i ma z tego profity a sam z tego powodu zjadasz klawiaturę na której pozostał tylko jedyny klawisz który w pełni Cie definiuje "0"
      Dałbym mniej :wyjdz:
      A ty co chcesz udowodnić? Kogo masz w redach do walki? O jakich dymach mówisz? Wpada koło 10-20 typa i ma sam się z nimi ganiać? [ciach] Jak ty taki kozak i nie definiuje cię właśnie to "0" , to dawaj śmiało. A może te laczki, co z pogroma wychechłałeś (musiał chyba spać [ciach], że ci się udało) tak dodały ci skrzydeł i rozdęły ego?
      No tak zawsze można wyzywać z koła a na farum wjechać na reala :thumbsup: Eh... do starego klimatu brakuje tylko tekstu typu "swoja stara" No ale nawet dzieci neo przeszły ewolucje teraz tylko płaczą

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenia z cytatu.
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • [ciach]

3)Co do demona szkoda klawiszy męczyć, człowiek który nigdzie na żadnym serwerze nic nie znaczył, nie był znany nikomu po dojściu do IRE biega w pożyczonym EQ z matową alchemia i ma najwięcej do powiedzenia

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
      ☆-=|| ★๑۩۞۩๑★ ·٠•● ۞ KilerNoObs ۞ ●•٠· ARCHER ETOLIN- YouTUBE ★๑۩۞۩๑★||=-☆

SELL szamana UMKI +9 1,5kPZ 15 sztyl 15 dwureka 10 szpon / Agatowy +9 3xabs / szarfa księcia 23% z klingą 9 2xludzie / Oceanki 9 1kPZ 15 dwureczna 10 sztyl 10 miecz
    • Ogółem, polecam ostatnio udzielającym się tutaj osobą, i nie tylko, odzwyczaić się odrobinę od gry, po prostu odpocząć i zająć sobie myśli czymś innym, bo, aż bije od was jakąś taką frustracją i chęcią wywoływania kłótni na siłę. Widać wyraziście, że za dużo poświęcacie czasu (życia) Metinowi. Szczególnie dochodzę do takiego wniosku, gdy ktoś, kto starał się być miły, opanowany, nagle przestaje i ciśnie bezmyślnie po innych, bo wszedł w rutynę, nudę i przesadę.
      私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032