Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• To dziewczyny nie mogą już nawet na forum nic napisać bo są określane atencjuszkami? Boże co za ameby na tym forum zostały...
      Polecam zagrać w aiona tam poznasz znaczenie tego słowa oraz takie kobiety :)
      O KURDE MAFIA JEST KOZACZKA WALCZY Z SKOKIEM :rofl: :rofl:
    • Nameczaner wrote:

Każdy zadymiarz jest przygotowany na każdą niespodziankę i nie tłumaczy się z porazki tylko przyjmuje ja na klate. XDTym postem pokazałes jaki z Ciebie amator [ciach] :rofl:
      Widzisz Nemeczenerku, znowu pokazałeś swoją OLBRZYMIĄ niewiedzę na temat tej gry i robisz z siebie głupca. Zamiast robić eq zajmujesz się pisaniem jakiś swoich chorych teorii. Ja ci rzuciłem wczoraj wyzwanie, a ty zamiast je przyjąć, to wymyślasz 1000 wymówek i wolisz wojować na forum :)
      Otóż nie, zadymiarz nie jest przygotowany na każdą niespodziankę. Bo każdy zadymiarz ma do dyspozycji przynajmniej jednego innego gracza, który robi za giermka- nosi mu poty, eliksiry, odpał, zbroje, bronie itp itd.
      Mój giermek wtedy był wylogowany, bo musiał uczyć się do testu z matematyki. Nie dziwi mnie to, że ty jako mix nie zdajesz sobie sprawy z takich oczywistości, ale tak- gracze z tak zwanej "wyższej półki" mają giermków, którzy marzą o tym, by móc im służyć. Póki co zajmujesz się pisaniem JAK WYOBRAŻASZ SOBIE BYCIE ZADYMIARZEM, ja natomiast piszę JAK WYGLĄDA ŻYCIE ZADYMIARZA i to jest różnica między nami.

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowny zwrot z cytatu.
    • Michu wrote:

Nie zazdrość tego, że MAFIA przeprowadza wojny z topowymi gildiami takimi jak DebIrre i SkokLofczyka. Wyj dalej miksie
      Czytaj ze zrozumieniem. Po 1 mix a wykręciłbym w Ciebie większe dmg niż Ty we mnie i wykręcałem bodym, ale masz słabą pamięć. Po 2 Pisałem top gildie, a nie gildie założone przez rozstrojonych emocjonalnie licealistów z kompleksem braku uwagi i problemami z tożsamością. Nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję bo ktoś musi być mądrzejszy i zignorować.

Michu wrote:

Dokładnie, jeszcze małpuje swoją żonkę i powtarza, że rzekomo czytać ze zrozumieniem nie umiem. :)
      A i na koniec Małżeństwo zobowiązuje.
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
    • MowMixKos wrote:

Dobra @Helio nie staraj się już trollować , bo przykro się to czyta tbh
      kiedys Cię szanowałem, ale marniejesz w oczach przyjacielu :D

Stormus wrote:

Helio a ty chyba jesteś jakimś '' nacjonalistą'' skoro masz zdjęcie Churchilla :)
      Churchill był wybitną postacią historyczną i był za liberalizmem. Więc proszę zapoznać się z różnicą między liberalizmem a nacjonalizmem. Dziękuję.
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
    • Helio wrote:

Michu wrote:

Nie zazdrość tego, że MAFIA przeprowadza wojny z topowymi gildiami takimi jak DebIrre i SkokLofczyka. Wyj dalej miksie
      Czytaj ze zrozumieniem. Po 1 mix a wykręciłbym w Ciebie większe dmg niż Ty we mnie i wykręcałem bodym, ale masz słabą pamięć. Po 2 Pisałem top gildie, a nie gildie założone przez rozstrojonych emocjonalnie licealistów z kompleksem braku uwagi i problemami z tożsamością. Nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję bo ktoś musi być mądrzejszy i zignorować.

Michu wrote:

Dokładnie, jeszcze małpuje swoją żonkę i powtarza, że rzekomo czytać ze zrozumieniem nie umiem. :)
      A i na koniec Małżeństwo zobowiązuje.

Shadow wrote:

Ktoś przedawkował środki na depresję. :rofl:
      @Helio spokojnie.

Chciałbym zaznaczyć, że twoich postów nie lajkuje nikt znaczący.
    • Helio wrote:

Michu wrote:

@Helio spokojnie.
      Chciałbym zaznaczyć, że twoich postów nie lajkuje nikt znaczący.
      Wole nie mieć lajków od ludzi "mało znaczących" niż mieć od ludzi, którzy dają sobie robić z mózgu sieczkę jednemu osobnikowi ;)

Helio wrote:

Nie będę wdawał się z Tobą w dyskusję bo ktoś musi być mądrzejszy i zignorować.

@Helio spokojnie, spokojnie.
    • New

Helio wrote:

kryndor wrote:

Mniejsza z tym, ze gildia MafiaS50 toczyła bitwy ze Skokiem Lofczyka, DebIrre, EylisToFacet, Kmietnisko itp itd a w tymczasie taki Nameczener z nikim nie walczył, bo wiecznie boi się starcia, bo jedyne co umie to bić swiom 120lv ludzi na 30lvl i zgrywać kozaka na forum xd
      Ale co to za randomowe gildie? xD Robicie postaci 50lvl, 500k na strażnika i gildia działa - cała filozofia.Wyzwijcje np. PlanB, Irre,Vadersów czy nawet DragonsArmy,wtedy będzie można nazywać gildie Topką. . Poważnie wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem i zasadami typu DA.

Jestem pewny, że
      cała mafia nie byłaby w stanie nawet tknąć ubranego @Kalio (lidera, w końcu TAURI zobowiązuje -pozdrawiam wtajemniczonych, a TAURUSów z miejsca proszę nie obrażać, bo myślę że jakby się jeszcze raz wszyscy z tamtej gildii zebrali i ogarnęli braki eq alchemii (dużo czasu ale warto), to mogliby zagrozić nawet Irre :D wystarczy obejrzeć ich wojenki)

Podsumowując jak komuś nie chciało się czytać całości: Wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem oraz zasadami. Chociaż prawda jest taka, że jakby taka gildia zebrała eq, to myślę że byłby duży problem z ubiciem ich nawet dla niektórych lepszych Gildii obecnie, chociażby ze względu na lata praktyk, doświadczenia oraz możliwe dobre eq posiadane przez nich :D

Pozdrawiam i miłego wszystkim, którzy ogarną o co chodzi z TAURI i nie tylko :thumbsup:
      xD nawet dobre
      jesteś mokra jak Bonaqua
    • New

@ArixanBogiem co według ciebie znaczy zadyma? 20-30 osób z blue na odpale vs 1 gildia z RED?

Dlaczego nie zapowiadałeś zadym po połączeniu a teraz masz takie przebłyski z zadymami? z tego co pamiętam to ładne baty na początku zrywaliście ale wg cb zawsze IRE wygrywało - to taka walka z wiatrakami bo wg cb geniuszu jesteście zawsze wygranymi.

Na chwilę obecną zapowiadasz zadymy jak generalnie nie na serwerze ma rywalizacji więc pytanie czym ty chcesz i komu zaimponować?

A może Gwiazda KAMERZYSTA ETOLINA Meverix czy demon miernoty chcą wstawić filmiki na YT - CELEBRYTKI ETOLINA nie dość że jeden własnego EQ posiada to co do drugiego każdy może zobaczyć jak wstawia filmy czego nigdy nie robił bo tego EQ nigdy nie miał

Nie mam czasu na grę jak również walczyć vs 20 typa gdzie większość full na ninje > co mam po 2-3k bić i patrzeć jak cała twoja gildia rozjeżdża Kilera ? a potem wyzwiska że jestem słaby ........Nie dziękuję, wolę poczytać książkę

Oglądałeś tak w ogóle filmik z waszej zadymy? przecież tam nie było kogo bić a was od u.... + te krzyczące SER miernoty za twoimi plecami

A byłbym zapomniał, nie zapomnij powiedzieć tym przydupasom demon/maverix żeby polubili twój post na forum bo tego co widzę to oni bez cb to pewnie kupy sami zrobić nie potrafią

The post was edited 1 time, last by KilerNo0bs ().

• New

KilerNo0bs wrote:

@ArixanBogiem co według ciebie znaczy zadyma? 20-30 osób z blue na odpale vs 1 gildia z RED?

Dlaczego nie zapowiadałeś zadym po połączeniu a teraz masz takie przebłyski z zadymami? z tego co pamiętam to ładne baty na początku zrywaliście ale wg cb zawsze IRE wygrywało - to taka walka z wiatrakami bo wg cb geniuszu jesteście zawsze wygranymi.

Na chwilę obecną zapowiadasz zadymy jak generalnie nie na serwerze ma rywalizacji więc pytanie czym ty chcesz i komu zaimponować?

A może Gwiazda KAMERZYSTA ETOLINA Meverix czy demon miernoty chcą wstawić filmiki na YT - CELEBRYTKI ETOLINA nie dość że jeden własnego EQ posiada to co do drugiego każdy może zobaczyć jak wstawia filmy czego nigdy nie robił bo tego EQ nigdy nie miał

Nie mam czasu na grę jak również walczyć vs 20 typa gdzie większość full na ninje > co mam po 2-3k bić i patrzeć jak cała twoja gildia rozjeżdża Kilera ? a potem wyzwiska że jestem słaby ........Nie dziękuję, wolę poczytać książkę

Oglądałeś tak w ogóle filmik z waszej zadymy? przecież tam nie było kogo bić a was od u.... + te krzyczące SER miernoty za twoimi plecami
      nie musialem ogladac :D bylem tam
      wcale malo Was tam nie bylo :d
      z tego co wiem to na Kilera nie trzeba 20 typa xd
      wystarczy 1 szaman hitajacu lub Arixan i Cie nie ma :D
      rozumiem ze zaczniesz sie bic jak Pogrom ogarnie alchemie i postac ? xDDD
      full ninja skad ja to znam xDDDD
      moze cos trzeba zmienic zeby bic wiecej niz 2-3k :D
      moze chcesz jakies porady ? za free Ci powiem co i jak xd