Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kto kogo wczoraj wyzwał na dymie? O. O

kryndor wrote:

dobra Nameczener skoncz sie produkowac bo 15 minut piszesz jednego posta a kazdy wie ze jestes najsłabszym wojem na świecie ja na dym przychodze i sie bije a ty idziesz w tym czasie do jinno postac bo nie ma nikogo od nas wtedy zeby cie do kola zaprowadzic, tam gdzie twoje miejsce
      Smoki w twoim świecie też latają? XD Przypomnę, że wystarczył odłamek z Rzutu Piorunem i już leżysz. XD
    • Celtycki-Dzik wrote:

Kto kogo wczoraj wyzwał na dymie? O. O

kryndor wrote:

dobra Nameczener skoncz sie produkowac bo 15 minut piszesz jednego posta a kazdy wie ze jestes najsłabszym wojem na świecie ja na dym przychodze i sie bije a ty idziesz w tym czasie do jinno postac bo nie ma nikogo od nas wtedy zeby cie do kola zaprowadzic, tam gdzie twoje miejsce
      Smoki w twoim świecie też latają? XD Przypomnę, że wystarczył odłamek z Rzutu Piorunem i już leżysz. XD
      Tak, jak byłem nieubrany to tak było :)
      Wystarczy że ubiorę swoją postać i leżysz. Zresztą sama przyznałaś że jesteś mixem to powinnas zdawać sobie z tego sprawę, a nie kozaczyć na forum do silniejszych.
      "
    • MowMixKos wrote:

Ja już nie ogarniam..
      ONI trolują was tym, że nie wiedzą, że wy ich trolujecie? Czy tak na poważnie odpisują na wasz oczywisty troll? xD
      Jak nie trollują i biorą to na poważnie to pozostaje tylko im współczuć. xD
    • Stormus wrote:

Celtycki-Dzik wrote:

Tu się trolluje trollujących. XD i na odwrót. XD
      ty Alpro dopiero to odkryłaś że na tym forum każdy każdego trolluje zamiast rozwiązywać problemy z grą ? :)
      nie ma czasu na takie rzeczy, musi robić eq i postacie, żeby pokonać szamana 44lvl
    • Ta cała Alpro to chyba atencjuszka taka sama jak Eylis tylko że różnica jest taka że Eylis na Negrosie w redach jak była to była niegrzeczną dziewczynką :) a i jakże bym zapomniał musi być słynny cytat z Negrosa czyli ''EylisToFacet'' :)
    • MrNobody wrote:

KilerNo0bs wrote:

@demoon Jakbyś czytał kilka dni wcześniej Arixon pisał że jego hity z tego szamana sięgały do 5k we mnie możesz sam ocenić oglądając filmik poniżej ( gdzie na szamana mam tylko magie i się to nie zmieniło do dnia dzisiejszego)

Jak już pisałem zapewne jak ty i 95% serwera takiego abs na dzwony nie posiada no chyba że 1 na 1. Rusz głową zanim coś napiszesz. Nie ma więc co tu co szaleć, natomiast co do twoich hitów to mnie na śmiech bierze > zapomniałeś się odpalić czy eq pożyczyć?

Ty miałeś na PVP z nersey 31k PZ vs jego 26 gdzie miałeś pożyczone eq i full odpał i nie zrobiłeś nic, nawet pz zabrać nie potrafiłeś w czym na 3 pvp 1 kołowrotek ninja a do mnie sapiesz że uciekam przed szamanem :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
      Sell rubinowe 45 absa i mają 10 dzwony xdCo do pvp nerki i demona xd
      Nie to ze ja coś tego ale raczej tego się nieda wygrać chyba że ktoś myśli "tak jest sposób by wygrać z helerem" tylko trzeba sobie odpowiedzieć na kilka pytań czym można oberwać 100 um xd 80-100 abs pozostaje szycie blok i "słowo klucz"
      Dziwne że w Irre nikt w tego nie ogarnoł :P

A i i widać pogrom twoją taktykę 0 absa sztyl 0 strzały 80-85 na Ninje xd
      Sprawdza się ?
      ja mialem 45% na sztyle i 44% na strzaly jbc + full ninja
      smarki
    • Stormus wrote:

Ta cała Alpro to chyba atencjuszka taka sama jak Eylis tylko że różnica jest taka że Eylis na Negrosie w redach jak była to była niegrzeczną dziewczynką :) a i jakże bym zapomniał musi być słynny cytat z Negrosa czyli ''EylisToFacet'' :)
      Ta gildia się pojawiła jak poszłam do jinno jak coś :w00t:
      I to nie słynny cytat z negrosa tylko kopia prawdziwego xdxdxd
      :???:
    • kryndor wrote:

Celtycki-Dzik wrote:

Kto kogo wczoraj wyzwał na dymie? O. O

kryndor wrote:

Tak, jak byłem nieubrany to tak było :) Wystarczy że ubiorę swoją postać i leżysz. Zresztą sama przyznałaś że jesteś mixem to powinnas zdawać sobie z tego sprawę, a nie kozaczyć na forum do silniejszych.
      Każdy zadymiarz jest przygotowany na każdą niespodziankę i nie tłumaczy się z porazki tylko przyjmuje ja na klate. XD
      Tym postem pokazałes jaki z Ciebie amator [ciach] :rofl:

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
    • MowMixKos wrote:

Ja już nie ogarniam..
      ONI trolują was tym, że nie wiedzą, że wy ich trolujecie? Czy tak na poważnie odpisują na wasz oczywisty troll? xD
      od dłuższego czasu zastanawia mnie dokładnie to samo xD ale przynajmniej coś się dzieje i można się pośmiać ^^

WegielWBucie wrote:

O nie @Ascoran, przegiąłeś

Wyzywam Cię na arenę
      a to się spóźniłeś - event "odegraj się na GM" był w sobotę :P
      alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor
    • kryndor wrote:

Mniejsza z tym, ze gildia MafiaS50 toczyła bitwy ze Skokiem Lofczyka, DebIrre, EylisToFacet, Kmietnisko itp itd a w tymczasie taki Nameczener z nikim nie walczył, bo wiecznie boi się starcia, bo jedyne co umie to bić swiom 120lv ludzi na 30lvl i zgrywać kozaka na forum xd
      Ale co to za randomowe gildie? xD Robicie postaci 50lvl, 500k na strażnika i gildia działa - cała filozofia.
      Wyzwijcje np. PlanB, Irre,Vadersów czy nawet DragonsArmy,wtedy będzie można nazywać gildie Topką. . Poważnie wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem i zasadami typu DA.

Jestem pewny, że
      cała mafia nie byłaby w stanie nawet tknąć ubranego @Kalio (lidera, w końcu TAURI zobowiązuje -pozdrawiam wtajemniczonych, a TAURUSów z miejsca proszę nie obrażać, bo myślę że jakby się jeszcze raz wszyscy z tamtej gildii zebrali i ogarnęli braki eq alchemii (dużo czasu ale warto), to mogliby zagrozić nawet Irre :D wystarczy obejrzeć ich wojenki)

Podsumowując jak komuś nie chciało się czytać całości: Wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem oraz zasadami. Chociaż prawda jest taka, że jakby taka gildia zebrała eq, to myślę że byłby duży problem z ubiciem ich nawet dla niektórych lepszych Gildii obecnie, chociażby ze względu na lata praktyk, doświadczenia oraz możliwe dobre eq posiadane przez nich :D

Pozdrawiam i miłego wszystkim, którzy ogarną o co chodzi z TAURI i nie tylko :thumbsup:
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D

The post was edited 1 time, last by Helio ().

• Helio wrote:

kryndor wrote:

Mniejsza z tym, ze gildia MafiaS50 toczyła bitwy ze Skokiem Lofczyka, DebIrre, EylisToFacet, Kmietnisko itp itd a w tymczasie taki Nameczener z nikim nie walczył, bo wiecznie boi się starcia, bo jedyne co umie to bić swiom 120lv ludzi na 30lvl i zgrywać kozaka na forum xd
      Ale co to za randomowe gildie? xD Robicie postaci 50lvl, 500k na strażnika i gildia działa - cała filozofia.Wyzwijcje np. PlanB, Irre,Vadersów czy nawet DragonsArmy,wtedy będzie można nazywać gildie Topką. . Poważnie wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem i zasadami typu DA.

Jestem pewny, że
      cała mafia nie byłaby w stanie nawet tknąć ubranego @Kalio (lidera, w końcu TAURI zobowiązuje -pozdrawiam wtajemniczonych, a TAURUSów z miejsca proszę nie obrażać, bo myślę że jakby się jeszcze raz wszyscy z tamtej gildii zebrali i ogarnęli braki eq alchemii (dużo czasu ale warto), to mogliby zagrozić nawet Irre :D wystarczy obejrzeć ich wojenki)

Podsumowując jak komuś nie chciało się czytać całości: Wyzwijcje gildie z wieloletnim doświadczeniem oraz zasadami. Chociaż prawda jest taka, że jakby taka gildia zebrała eq, to myślę że byłby duży problem z ubiciem ich nawet dla niektórych lepszych Gildii obecnie, chociażby ze względu na lata praktyk, doświadczenia oraz możliwe dobre eq posiadane przez nich :D

Pozdrawiam i miłego wszystkim, którzy ogarną o co chodzi z TAURI i nie tylko :thumbsup:
      Nie zazdrość tego, że MAFIA przeprowadza wojny z topowymi gildiami takimi jak DebIrre i SkokLofczyka. Wyj dalej miksie i żyj w swoim wyimaginowanym świecie, gdzie jakieś PlanB jest topowe albo TAURON ARENA .