Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• demon jesteś jedynym z waszej gildii który tak szczeka.

Cykada, kiler miał jedno z lepszych eq na almanachu i jest to bez apelacyjne i to że nie jest teraz na każdym dymie nie świadczy o braku eq czy czegokolwiek, każdy ma prywatne życie no oprócz ciebie( zawsze online)

Demon w waszej ekipie są 4 mocne osoby, arixan, viking i Ata i xbox, resztę nadrabia ilość osób.
      Może przyjdzie taki czas, że znowu będzie rywalizacja na wojnach gildii, ale w tej chwili tego nie widać, 60% to osoby które są w gildiach pod melej, 20% to irre i kolejne 20 shinsoo i chunjo.

Co do wczorajszej zadymy. Was było około 30-40osób, z shinso może 6-7 i kolejne tyle z chunjo. Nic nie może przecież wiecznie trwać, tak to z jinno jest.

co do drugiej zadymy z NiePyskuj, pomimo przewagi liczebnej można było kulturalnie się pobawić.

Pozdrawiam wszystkich z dystansem do tej gry
      mix z chunjo
      :arrow: AmeLurr 115 Archer ON
      AmeWolf 55 Likan Drop
      :chainsaw: morgue :minigun:
    • [ciach]

AmeLovee wrote:

Cykada, kiler miał jedno z lepszych eq na almanachu i jest to bez apelacyjne i to że nie jest teraz na każdym dymie nie świadczy o braku eq czy czegokolwiek, każdy ma prywatne życie no oprócz ciebie( zawsze online)
      Nie wiem czy ma prywatne skoro tak go drze w rowie ze ktoś za metka się buduje xd
      Jedno jest pewne, ma on swoje miejsce, jest nim koło :P

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niedozwolone treści.
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • nie chce tam nic mowic ale wiesz ze ja z aatą mamy praktycznie taki sam abs? xD
      tyle wlasnie wiesz, bedziesz mi pisal kto tu jest slaby ale najpierw popatrz na swoj ekwipunek, swoja postac do mixu ktora nadaje sie na stanie w m1 bo nawet tym mentalem nie ma co dropic isc
      kontakt gg 631 304 80
    • na moje najsilniejszym serwerem był monastyr :D
      tam takich disturbed było pełno ;d
      ale to tylko moje zdanie :)

Moderator Ascoran:
      Usunąłem piramidkę cytatów.

Youtube Kanał :youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
      Najnowszy Film : youtube.com/watch?v=1ZKoDfTiPyg
      Mój 2 kanał : youtube.com/channel/UCL_t8BEzMpvYsS6vPHRB6_Q
      Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
      Instagram: itsmiecio_tv
      Snapchat: Niepyskuj

The post was edited 1 time, last by EmerytS01 ().

• mordo prawdziwa topka na monku skonczyła grę przed fuzja :D

Youtube Kanał :youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
      Najnowszy Film : youtube.com/watch?v=1ZKoDfTiPyg
      Mój 2 kanał : youtube.com/channel/UCL_t8BEzMpvYsS6vPHRB6_Q
      Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
      Instagram: itsmiecio_tv
      Snapchat: Niepyskuj
    • MrNobody wrote:

Wiem że nie każdy dysponuje wojennym IQ(150+) więc jako skromny przedstawiciel tej elitarnej grupy przetłumaczę powyższy post byście razem z elita mogli się pośmiać z [ciach] Kilera :P

KilerNo0bs wrote:

Dropienie jest dla biednych więc wiesz to tylko tak raz z nudów a tb polecam dalej bić meley [ciach]
      Nie dropie bo nie mam eq, a eq nie mam bo jestem biedny, a jestem biedny bo all wydaje w ISJ... sprawiedliwość !

KilerNo0bs wrote:

To jest również synek różnica pomiędzy nami. Ja pomimo słabszego EQ bo nigdy nie było czasu jak co niektórzy na zadymy zawsze chodziłem i się biłem z najlepszymi co możesz zobaczyć w moim profilu oglądając zeszłe 2-3 lata.
      Nie mam eq i jestem mixsem, ale w płaczu jestem najlepszy, a kiedyś nie tylko płakałem kiedyś również pyszczyłem .

KilerNo0bs wrote:

Nie zapominajmy ALMANACH był najsilniejszym serwerem na PL w momencie gdy grała jeszcze gildia DISTURBED i DESTINY - to nie podlega dyskusji
      A ja znam kogoś, kto zna ktoś, kto był w Ameryce!

KilerNo0bs wrote:

Ty na tą chwilę przy max odpale ubijasz ludzi nie mających EQ - z czego tu się cieszyć ? na zadymie gdzie wbiłem przypadkiem uciekałeś jak koń wyścigowy gdzie nawet po równo nie było nas wszystkich.
      Miałeś eq dlatego byłeś dobry, ale gdym ja też miał eq to nie był bym mixsem i nie musiałbym zmieniać profesji, a teraz mam Archera i konia więc elo elo ucieknę CI .

KilerNo0bs wrote:

Kocham wracać do momentu gdy nawet Nindian lał Arixona jak chciał
      Gdy bardzo bolą mnie Hemoroidy, odpalam internet i widzę że nie każdy tak ma czy to ten świat jest sp.... czy Ja?
      Spójrz na ilość like'ow pod swoimi postami i zastanów się, czy wychodzi Ci bycie śmiesznym :P

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenia.
    • Michu wrote:

Ciekawe kto sprzedał info o prywatnych rozmowach na gg z @Lorint.'em, wrzuciwszy je na publiczne forum. :D
      Ciekawe, kto pisał, że może obrobić moją wypowiedź tak żeby mnie pogrążyć i żeby "wyszło" że donoszę na innych za "wona" :) Myślę, że jakby ta część wypowiedzi ujrzała światło dzienne to nijaki @Lorint. byłby skończony w opinii publicznej.

Co więcej? Zauważyłem, że powyższego postu nie lubi ktokolwiek ZNACZĄCY za równo w społeczności jak i grze.

Czy kto prezentuje poziom Wyższy niż pożal się boże "mafia". Z miejsca radzę zapoznać się również ze znaczeniem tego słowa:
      "tajna, wpływowa organizacja, która różnymi metodami stara się o uzyskanie wpływów i osiągnięcie korzyści dla swych członków; mafią są nazywane także organizacje przestępcze w innych krajach".
      Tajni już nie jesteście wpływy też straciliście. Nie radzę się teraz pogrążać dalszymi wypowiedziami. Dziękuję DON Helios
      :thumbsup:
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
    • Helio wrote:

Ciekawe, kto pisał, że może obrobić moją wypowiedź tak żeby mnie pogrążyć i żeby "wyszło" że donoszę na innych za "wona" :) Myślę, że jakby ta część wypowiedzi ujrzała światło dzienne to nijaki @Lorint. byłby skończony w opinii publicznej.
      Uuu kolejne szantaże i pomówienia. No no widzę uczyłeś się od tych z którymi walczysz.

Już kilka jego wypowiedzi z gg wklejałeś, to dlaczego tej nie wkleisz? :) Przecież ty i twoja świta to tacy wspaniali ludzie bez brudów za uszami.

Helio wrote:

Co więcej? Zauważyłem, że powyższego postu nie lubi ktokolwiek ZNACZĄCY za równo w społeczności jak i grze.
      Królu złoty a ty kim jesteś, bo nawet ciebie w grze nie widziałem? A na forum to znikąd się pojawiłeś i zacząłeś spamować jakieś śmieci, aż mod musiał kilka stron usuwać.

Po za tym z tym lajkowaniem na forum to jest tak, że wy z shinsoo sobie nawzajem fapkujecie, irre sobie nawzajem fapkuje i inni sobie również nawzajem fapkują. xD

Helio wrote:

Czy kto prezentuje poziom Wyższy niż pożal się boże "mafia". Z miejsca radzę zapoznać się również ze znaczeniem tego słowa:
      "tajna, wpływowa organizacja, która różnymi metodami stara się o uzyskanie wpływów i osiągnięcie korzyści dla swych członków; mafią są nazywane także organizacje przestępcze w innych krajach".
      Tajni już nie jesteście wpływy też straciliście.
      No teraz kolejna mafia grasuje, która myśli, że jest święta i nieskalana. :)

Helio wrote:

Nie radzę się teraz pogrążać dalszymi wypowiedziami. Dziękuję DON Helios

:thumbsup
      Nikt nawet nie wskazał, że to ty wkleiłeś te screeny o lorincie, no ale cóż przynajmniej się przyznałeś, że nie jesteś lepszy niż kryndor.

Dziękuję DON Michu
    • @Helio, jak dla mnie akta Lorintowe mogą ujrzeć światło dzienne.

Jeżeli twierdzisz że mają mnie one pogrążyć, to zezwalam na udostępnienie rozmów.

@EDIT.

Helio wrote:

Michu wrote:

Ciekawe kto sprzedał info o prywatnych rozmowach na gg z @Lorint.'em, wrzuciwszy je na publiczne forum. :D
      Sam jesteś mało znaczący xd

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Tak po za tematem. Ostatnio mi znajomy gadał, że ktoś go okradł na handlu. Podobno inny gracz dał handel, wystawił item ze niby daje za darmo, znajomy dał akcept, a tamten gracz nie dał, następnie przez parę sekund nic się nie działo i nagle tak jakby ten gracz wpisał sobie jego yangi na okienku do handlu i za niego akceptował . Jest to możliwe ?? Są wql takie cheaty na handel ? Coś mi się wierzyć nie chce.
      KUPIE KOLCE EBONY 10 LUDA, 10-15 1 RĘKA, 10-15 2 RĘKA @@
    • Czytając te dyskusje dochodzę do wniosku, że chyba musimy wrócić i zrobić porządek, bo to co się teraz wyprawia w tej grze przechodzi ludzkie pojęcie!

KilerNo0bs wrote:

Nie zapominajmy ALMANACH był najsilniejszym serwerem na PL w momencie gdy grała jeszcze gildia DISTURBED i DESTINY - to nie podlega dyskusji
      Coś w tym jest i zdecydowanie było to widać po fuzji. Postaci ze starego Almanacha bardzo dobrze wypadały na tle innych serwerów.

EmerytS01 wrote:

tam takich disturbed było pełno ;d
      ale to tylko moje zdanie
      Nie wiem czy była, jest oraz czy będzie gildia podobna do naszej, ale ja z wielką chęcią wchodziłem na ts, żeby grać z moimi wariatami!
      Masz prawo mieć swoje zdanie, ale pamiętam jak jeszcze graliśmy i starałeś się "wejść jak najgłębiej w d..". Potem jeszcze bezczelnie zrobiłeś nick na swojej postaci 61lv w nawiązaniu do przedsprzedażnego nicku matysa (Roscislawa => Miecislava, trochę podobne,racja?). Niestety sama nazwa nie daje mocy^^ Cóż, każdy gra jak lubi :)

Smarki wrote:

jezeli dumny omlet musial zakladac sojusz z 10ma innymi gildiami z innych serwerow a i tak im rady nie mogl dac to watpie zeby to cos zmienilo no ale moge sie mylic pozdrawiam
      To było piękne! Ściąganie masy ludzi z innych serwerów przeciwko naszej 1 gildii a i tak nigdy nie odbyła się wojna przeciwko Disturbed. Niestety nasi przeciwnicy byli świadomi wyniku :P
      Niemniej jednak gra była naprawdę niezła, bo ciągle coś się działo. Rywalizacja miała miejsce na praktycznie każdym kroku - zadymy pod DT, najazdy na m1, grota, banowanie sobie postaci, potem ksucie w Zaklętym Lesie. Warto było robić eq i wkładać w swoją postać coraz lepszą alchemię.
      Teraz niestety przez masę bezsensownych zmian, ale i mentalność graczy, którzy są nastawieni na realny zysk, ta gra straciła wiele i dobre czasy raczej już nie powrócą.
      Pozdrawiam
      nindian aka Adrian Metin :rolleyes:
    • KilerNo0bs wrote:

@demoon ale ty jesteś [ciach]. Nic nie znaczący człowieczek który udziela się na forum i kozak na zadymach gdzie najlepsi pokończyli. Słyszał ktoś o tobie na serwerze którym grałeś wcześniej zanim dołączyłeś do IRE?? Takie G w cieniu Ire bo skrzydełka na P urosły.

Byłeś i zostaniesz słaby to jest dla wszystkich oczywiste

Na ostatniej zadymie biłem w cb bez dopalacza i odpału 9-10k a ty mnie z odpałem ile? pamiętasz? nawet nie podchodziłeś miernoto, cwaniak jak ma plecy dobrze że taka miernota w IRE
      to może jakaś arenka? @Demon @KilerNo0bs

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenie.
    • Ninhio wrote:

KilerNo0bs wrote:

@demoon ale ty jesteś [ciach]. Nic nie znaczący człowieczek który udziela się na forum i kozak na zadymach gdzie najlepsi pokończyli. Słyszał ktoś o tobie na serwerze którym grałeś wcześniej zanim dołączyłeś do IRE?? Takie G w cieniu Ire bo skrzydełka na P urosły.

Na ostatniej zadymie biłem w cb bez dopalacza i odpału 9-10k a ty mnie z odpałem ile? pamiętasz? nawet nie podchodziłeś miernoto, cwaniak jak ma plecy dobrze że taka miernota w IRE
      Archer vs dager? pomyśl przy full odp na ninje + 100+ odp na umki na arenie dager wygra hitami

Podziękuję, ja pvp nie robię tylko zadymy - dla mnie pvp nie istnieje w dobie ostatnich zmian. Na zadymach jest jest większa zabawa

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
    • nindian wrote:

Czytając te dyskusje dochodzę do wniosku, że chyba musimy wrócić i zrobić porządek, bo to co się teraz wyprawia w tej grze przechodzi ludzkie pojęcie!

nindian wrote:

oTo było piękne! Ściąganie masy ludzi z innych serwerów przeciwko naszej 1 gildii a i tak nigdy nie odbyła się wojna przeciwko Disturbed. Niestety nasi przeciwnicy byli świadomi wyniku
      Niemniej jednak gra była naprawdę niezła, bo ciągle coś się działo. Rywalizacja miała miejsce na praktycznie każdym kroku - zadymy pod DT, najazdy na m1, grota, banowanie sobie postaci, potem ksucie w Zaklętym Lesie. Warto było robić eq i wkładać w swoją postać coraz lepszą alchemię.
      Teraz niestety przez masę bezsensownych zmian, ale i mentalność graczy, którzy są nastawieni na realny zysk, ta gra straciła wiele i dobre czasy raczej już nie powrócą.
      Pozdrawiam
      nindian aka Adrian Metin
      Nie to że was podpuszczam ale , nie jeden już pisał o sobie Top a na PW płącz i błaganie
      Typowa gadka starych pokoleń "a za naszych czasów to dopiero było" skoro jesteście tak ogarniętą ekipą z pewnością się odnajdziecie, piszesz o klikacie, klimat tworzą ludzie (może delikatnie GF w,,, się z flamastrem) Z pewnością nie znajdzie we mnie kompana typu Emeryt, wspólny język odnaleziony przy lizaniu sobie d... :rofl: ale chętnie poksuję komuś nowemu (kiler poza m1 nie wychodzi, ostatnio nawet można go opisać w okręgu :miffy: , reszta marnych popisów kończy )
      No cóż wbijajcie róbcie Nowe Porządki, Zamieńcie słowa w czyny
      Spina wskazana :thumbup:
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • KilerNo0bs wrote:

Ninhio wrote:

KilerNo0bs wrote:

Archer vs dager? pomyśl przy full odp na ninje + 100+ odp na umki na arenie dager wygra hitami
      Podziękuję, ja pvp nie robię tylko zadymy - dla mnie pvp nie istnieje w dobie ostatnich zmian. Na zadymach jest jest większa zabawa
      z tymi dymami to tak srednio u CB xD

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowny zwrot.
      Arixan Archer 120lvl Etolin Instagram arixanbogiem
    • @MrNobody na cb szkoda klawiatury byłeś [ciach], przy okazji każdy widzi te twoje brednie poeto forumowy - nic nie znaczyłeś i nigdy się to nie zmieni. Tyle w temacie miernoto

@GrupaBraaaci jak było z kim to się wbijało, jak już pisałem ja nie spędzam 24h na dobę jak ty bo są rzeczy ważniejsze. Poza tobą, vikingiem i Schizo no i ata sie wyrabia - reszta to biedaki i tylko szczekają . Bez was na zadymie już pokazali co potrafią włącznie z tb który to nie potrafi grać dagerem.

W red aktualnie ma nikogo z kim można nawiązać równą walkę jak u was pełna ekipa + w dobie odpału niektórych ludzi nie da się ubić. Zadymy umarły na tą chwilę oczywiście nie mówię że nie wbiję ale na razie się na to nie zapowiada bo jaki jest sens się odpalać jak bijesz się sam vs 15+ typa.

Śmieszą nie twoje teksty i demona - dlaczego w kole stoisz i się nie bijesz tylko szczekasz na forum ?? co mam wyjść i sam się bić na 15 typa gdzie każdy ma tyle na ninje że bije go 1-3k ?? myśl zanim coś napiszesz a demon to już w ogóle [ciach] razem z cykadą

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenia.

The post was edited 2 times, last by KilerNo0bs ().