Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kryndor wrote:

Smarki wrote:

Celtycki-Dzik wrote:

Nie wiem co zaszło między wami, ale ja w to nie wnikam kto zaczął się kłócić, ile komu w kogo wchodzi. xD Odezwę się jedynie bo tu o moją postać chodzi, gdzie aktualnie nie mam za wiele czasu na metka i nie uczestniczę w zadymkach. Nie wiem co się stało @MrNobody, że zaczynasz i w moim kierunku szukać zaczepki. Ale odpowiem tylko tyle, tak dostałam od mnemo i Vikinga 24k a czasem nawet więcej. Mało tego! Dostałam od Smarkiego 30k. A Zamindia 50k od mnemo. I co w związku z tym? Ubliża mi to jakoś? Czy kiedykolwiek miałam się za jakąś topke? Czy kiedykolwiek wypomniałam Ci, ile Cię biłam? Nie! więc nie mam pojęcia po co szukasz u mnie zaczepki. Ale spokojnie, jeżeli chcesz możesz wyzywać, bluzgać itd. Spoko, mnie to tam rybka bo i tak mixem jestem. Jedynie pobić się lubię mimo, że często padam. Szukaj gdzie indziej zaczepki, u mnie jej nie znajdziesz, koxie :)
      smarki porobil cie tez przed legendarnym turniejem na ktorym mieli zmierzyc sie sami wielcy tego serwera szkoda ze do tego nie doszlopozdrawiam serdecznie
      a czym tu się szczycić, ze pokonałeś jako wojownik szamankę?Przecież wojownicy są- jak nazwa wskazuje- od walczenia, noszą po to zresztą zbroje ze stali.
      A szamanki biegają odziane w SZATY, więc są od leczenia ( healer) ran wojowników odniesionych w boju i ta klasa nie nadaje sie do walki. Jest to prawda znana co bardziej ogarniętemu graczowi Metin2, czy też raczej osobom, które dostąpiły zaszczytu i zostały pasowane z "mixa" na elitarny status "zadymiarza".

ps. #Team @MrNobody
      #MuremZaMrNobodem
      zgadzam sie w 100% szamanki znajcie swoje miejsce
    • Smarki wrote:

kryndor wrote:

a czym tu się szczycić, ze pokonałeś jako wojownik szamankę?Przecież wojownicy są- jak nazwa wskazuje- od walczenia, noszą po to zresztą zbroje ze stali.A szamanki biegają odziane w SZATY, więc są od leczenia ( healer) ran wojowników odniesionych w boju i ta klasa nie nadaje sie do walki. Jest to prawda znana co bardziej ogarniętemu graczowi Metin2, czy też raczej osobom, które dostąpiły zaszczytu i zostały pasowane z "mixa" na elitarny status "zadymiarza".

ps. #Team @MrNobody
      #MuremZaMrNobodem
      Ciekawi mnie Panowie jedno! Czemu obrażacie klasę postaci skoro np Fedelissima miała podobno potężne DMG o czym świadczy dysproporcja pkt jakie wygrywała w TURNIEJU PVP, Cethor POTĘŻNE DMG w prawdzie setki łyka podobno, ale DMG nadrabia, Sherrie też prezentowaŁA piękne DMG, BloodyKisses, czy Nersey to samo, więc nie rozumiem jednego! Obrażacie całość klasy postaci, a naprawdę na serwerze jest sporo healerów, którzy naprawde mają poziom dość duży nie mówiąc o DMG ale ładnie stoją. Pozdrawiam
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
    • Smarki wrote:

kryndor wrote:

Smarki wrote:

Celtycki-Dzik wrote:

Nie wiem co zaszło między wami, ale ja w to nie wnikam kto zaczął się kłócić, ile komu w kogo wchodzi. xD Odezwę się jedynie bo tu o moją postać chodzi, gdzie aktualnie nie mam za wiele czasu na metka i nie uczestniczę w zadymkach. Nie wiem co się stało @MrNobody, że zaczynasz i w moim kierunku szukać zaczepki. Ale odpowiem tylko tyle, tak dostałam od mnemo i Vikinga 24k a czasem nawet więcej. Mało tego! Dostałam od Smarkiego 30k. A Zamindia 50k od mnemo. I co w związku z tym? Ubliża mi to jakoś? Czy kiedykolwiek miałam się za jakąś topke? Czy kiedykolwiek wypomniałam Ci, ile Cię biłam? Nie! więc nie mam pojęcia po co szukasz u mnie zaczepki. Ale spokojnie, jeżeli chcesz możesz wyzywać, bluzgać itd. Spoko, mnie to tam rybka bo i tak mixem jestem. Jedynie pobić się lubię mimo, że często padam. Szukaj gdzie indziej zaczepki, u mnie jej nie znajdziesz, koxie :)
      smarki porobil cie tez przed legendarnym turniejem na ktorym mieli zmierzyc sie sami wielcy tego serwera szkoda ze do tego nie doszlopozdrawiam serdecznie
      a czym tu się szczycić, ze pokonałeś jako wojownik szamankę?Przecież wojownicy są- jak nazwa wskazuje- od walczenia, noszą po to zresztą zbroje ze stali.A szamanki biegają odziane w SZATY, więc są od leczenia ( healer) ran wojowników odniesionych w boju i ta klasa nie nadaje sie do walki. Jest to prawda znana co bardziej ogarniętemu graczowi Metin2, czy też raczej osobom, które dostąpiły zaszczytu i zostały pasowane z "mixa" na elitarny status "zadymiarza".

ps. #Team @MrNobody
      #MuremZaMrNobodem
      Nareszcie jakiś trzeźwo myśląca osoba ;)
      widać że Pan Ognistych Duchów, a nie jakiś tam Poszukiwacz Dzikich Psów :)

Helio wrote:

Smarki wrote:

kryndor wrote:

ps. #Team @MrNobody
      #MuremZaMrNobodem
      Ciekawi mnie Panowie jedno! Czemu obrażacie klasę postaci skoro np Fedelissima miała podobno potężne DMG o czym świadczy dysproporcja pkt jakie wygrywała w TURNIEJU PVP, Cethor POTĘŻNE DMG w prawdzie setki łyka podobno, ale DMG nadrabia, Sherrie też prezentowaŁA piękne DMG, BloodyKisses, czy Nersey to samo, więc nie rozumiem jednego! Obrażacie całość klasy postaci, a naprawdę na serwerze jest sporo healerów, którzy naprawde mają poziom dość duży nie mówiąc o DMG ale ładnie stoją. Pozdrawiam
      Taaa... na pewno szamanka wyciągnęła potężne obrażenia :D hahahahha, mocne.
      A powiedz mi czym, wachlarzem?
      Przykład jak obalić twoją tezę w 5 sekund- weź wachlarz i uderz w biurko.
      Potem weź dwuręczny, potężny miecz i uderz w to samo biurko. Jak myślisz, która broń wyciągnie większe "dmg"?:)
      Ja się wywodzę z szanowanego i poważanego rodu "zadymiarzy" więc wiem co mówię.
      Sorry ludzie, nie chce być niemiły, ale macie "syndrom mixa". Wasza "mentalność mixa" powoduje, że nie mogę z wami prowadzić dalszej konwersacji- to byłaby ujma na honorze dla mnie- "zadymiarza", o specjalności "dzwoniarz".

The post was edited 1 time, last by kryndor ().

• kryndor wrote:

Taaa... na pewno szamanka wyciągnęła potężne obrażenia :D hahahahha, mocne.
      A powiedz mi czym, wachlarzem?
      Przykład jak obalić twoją tezę w 5 sekund- weź wachlarz i uderz w biurko.
      Potem weź dwuręczny, potężny miecz i uderz w to samo biurko. Jak myślisz, która broń wyciągnie większe "dmg"?:)
      jak obalić twoje myślenie? Przestań traktować grę jak real :thumbsup: mniej gry więcej życia realnego. Dziękuję.
      Helio :thumbup: .
      Pozdrawiam tych którzy wiedzą co to za postać :D
    • Celtycki-Dzik wrote:

MrNobody wrote:

Nameczaner wrote:

Koniec, końców lezales na glebie i szczekasz xD
      Pokaż cały film z zabawy dzisiejszej czy tylko pojedyncze screeny?
      Powtarzałeś że bijesz 8,5k , podszedłem napisałem nagram zobaczymy ile wejdzie. Dodałem rób ss udowodnij uderzy 8,5k bez ataków lizaka kościanek, śle propsy EloNagraj kiedyś dym co ja dostaje masz na materiałach innych czy eq klasowe sam oceń, (nie piszę że bije po 14-15k) bo dmg mam dość słaby ale 24k nie łapie , wytkasz jakie to liczby Ci we mnie na dymie nie wchodzą a prawda wygląda nieco inaczej. Czekam na materiał z dymów :) Póki co jak widać jesteś zwykłym obłudnikiem …
      Nie wiesz co zaszło ale ja szukam zaczepki xd
      Ten twój Drugi piszę bajki to go prostuję. Swoją drogą o ile pamiętam tłumaczyłaś się ze to 25k od p0zgona to na afku było :P
      Po prostu od momentu gdy cie pouczyłem że komu jak komu ale Tobie po tym co miało miejsce na Androsie nie wypada pouczać nikogo w kwestii romansów (mowa o ataku na Kryndora) i od tego momentu wraz z twoim "Nowym" wylewacie na forum zmasowaną serię żalów i kłamstw .

ELO mixsy
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • MrNobody wrote:

Nie wiesz co zaszło ale ja szukam zaczepki xdTen twój Drugi piszę bajki to go prostuję. Swoją drogą o ile pamiętam tłumaczyłaś się ze to 25k od p0zgona to na afku było :P
      Po prostu od momentu gdy cie pouczyłem że komu jak komu ale Tobie po tym co miało miejsce na Androsie nie wypada pouczać nikogo w kwestii romansów (mowa o ataku na Kryndora) i od tego momentu wraz z twoim "Nowym" wylewacie na forum zmasowaną serię żalów i kłamstw .

ELO mixsy
      Kolejny co twierdzi, że kłamię, a nie czyta ze zrozumieniem i sugeruje się plotkami. Jak to mi sam napisałeś, że masz parę ss'ów ale: "Nie specjalnie interesuje mnie czy wszystko jest prawdą".
      Śmiechłam.
    • Celtycki-Dzik wrote:

Kolejny co twierdzi, że kłamię, a nie czyta ze zrozumieniem i sugeruje się plotkami.
      Ja nie twierdzę ja daje ci dowód w postaci ss rzekome 8,5 a ss sugeruje 6,5 hit 3 a na ss 2k.
      Więc jeśli chodzi o dmg bez odpału to wyjaśnione, wniosek ?
      A twoje bed romanse mnie mało, ale nie jesteś lepsza od Kryndora więc jakim prawem go pouczasz?
      Spinasz się bo wiem napisałem Ci kilka słów prawdy , nie ja zaczepiam tylko twój nowy.

Celtycki-Dzik wrote:

Ziarnko prawdy pewnie jest, choć nie znam plotek, nie doszły do mnie. xD ale jak było naprawdę lepiej zapytaj się kogoś ... . Oni najlepiej ogarniali sytuację co się działo. Bo ktoś powie, że się wybielam czy coś.
      Ogarnij się bo pomyślą że się wybielasz
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • MrNobody wrote:

A twoje bed romanse mnie mało, ale nie jesteś lepsza od Kryndora więc jakim prawem go pouczasz?
      Spinasz się bo wiem napisałem Ci kilka słów prawdy , nie ja zaczepiam tylko twój nowy.
      Hmmm... Nie jestem lepsza? W jakim sensie? Nie wiem oczerniłam gdzieś Buraka? Wykorzystałam? Wysyłałam wszystkim ss'y naszych rozmów? Wynajmowałam ludzi by spamowali na niego w grze? Nie. Więc mało wiesz a się odzywasz... Tu nawet nie ma co porównywać, bo to 2 zupełnie inne sytuację, to po pierwsze. Po drugie nigdy nie powiedziałam na niego złego słowa. I nie okradłam, jak niektórzy lubią sobie dopowiadać.
      Po trzecie, napisałam Ci kogo możesz o to zapytać. I powtarzam, gdyby Kryndor sobie tylko romansował to mnie tam lotto, jego sprawa, ale gdy dochodzi do tego oczernianie 2 osoby to już jest coś nie tak.
      Weź najpierw pomyśl o co chcesz się przyczepić, przemyśl to A potem się przyczepiaj.
      Jeżeli chodzi o dmg nie było mnie, ale dziś zadymka, to nagrywaj by mieć więcej dowodów.
    • Aata... nie Atta wrote:

@KilerNo0bs nie zapomnij o zadymie :P
      Z racji braku czasu Kiler Off + poczeka do momentu włożenia mitycznej !

A tak z ciekawości z kim wy się bić chcecie jak w red nikogo praktycznie już nie ma ? byliście bez arixona ( no chyba że siedział na dagerze :rofl: :rofl: ) i schizo. Szału nie było a ktoś kto siedział na majonezie nie potrafił nawet wykorzystać tak mocnej postaci BRAWO

Podziękuję !