Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szczafiowa wrote:

Podsyłam z pozdrowieniami od krUla

piękne masz te filmy, nie trzeba na ciebie nic nagrywać skoro sam po sobie jeździsz, najpierw pokazujesz jak schizo cie zabija i walisz sety, a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xd

A dopiero co pół godziny temu, jak się biłeś z vitkiem, to podleciał schizo, zabił cie na 3 skile i uciekłeś do koła xD, pewnie to też nam pokażesz jak masz takie słabe produkcje
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Jazzy.tbd wrote:

Szczafiowa wrote:

piękne masz te filmy, nie trzeba na ciebie nic nagrywać skoro sam po sobie jeździsz, najpierw pokazujesz jak schizo cie zabija i walisz sety, a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xd
      A dopiero co pół godziny temu, jak się biłeś z vitkiem, to podleciał schizo, zabił cie na 3 skile i uciekłeś do koła xD, pewnie to też nam pokażesz jak masz takie słabe produkcje
      co nie zmienia faktu ze i tak duzo dostales? nie powinienes sie zaslaniac innymi prawda jest taka ze kriszna ma teraz lepsza postac od ciebie i nie wazne jak sie zachowuje takie sa fakty
      smarki
    • Smarki wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Szczafiowa wrote:

piękne masz te filmy, nie trzeba na ciebie nic nagrywać skoro sam po sobie jeździsz, najpierw pokazujesz jak schizo cie zabija i walisz sety, a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xdA dopiero co pół godziny temu, jak się biłeś z vitkiem, to podleciał schizo, zabił cie na 3 skile i uciekłeś do koła xD, pewnie to też nam pokażesz jak masz takie słabe produkcje
      co nie zmienia faktu ze i tak duzo dostales? nie powinienes sie zaslaniac innymi prawda jest taka ze kriszna ma teraz lepsza postac od ciebie i nie wazne jak sie zachowuje takie sa fakty
      skoro już jestem to kriszna 75lv nie mógł zabić naprawdę szał robi. No i w sumie ten sam 75lv mniej dostaje od kuzki. Wychodzi na to, że jest słabszy od 75lv?
      turboo ~100lv~ ~OFF~
      reinless ~100lv~ ~OFF~
      Przerwa od gry do zakończenia sezonu motocyklowego
    • dużo to ja biłem w trzode na mentalu, te kriszny dmg po 2,3,5k które pokazuje to parodia metina a nie wyczyn, kiedyś się ludzie chwalili jak uderzyli po 100k+ a teraz się chłop chwali jak mu wejdzie 3k xd.
      Jak ci pisałem, hitował w postać która wyszła z melej brana na sztuke po szkate, bo bmem melejki nie bije, pozatym od patcha nie ma na nim alchemi i narazie nie bedzie.
      Co do twoich faktów, to kriszna nie potrafi ustać 3 klas w m1, wiec do tej dobrej postaci to mu daleko,
    • Jazzy.tbd wrote:

dużo to ja biłem w trzode na mentalu, te kriszny dmg po 2,3,5k które pokazuje to parodia metina a nie wyczyn, kiedyś się ludzie chwalili jak uderzyli po 100k+ a teraz się chłop chwali jak mu wejdzie 3k xd.
      Jak ci pisałem, hitował w postać która wyszła z melej brana na sztuke po szkate, bo bmem melejki nie bije, pozatym od patcha nie ma na nim alchemi i narazie nie bedzie.
      Co do twoich faktów, to kriszna nie potrafi ustać 3 klas w m1, wiec do tej dobrej postaci to mu daleko,
      Wojtek rozmawialismy wczoraj krytykowales Arixana za to jak stworzyl postac nie pamietasz? jak sie z niego smiali jakie liczby dostawal natomiast robil taka robote ze potrafil sciagnac topowe postacie na skilla gdy nindian po prostu stal na zadymie lecz jego dmg nie powalal
      a teraz smiejesz sie z kriszny ze robi to samo i nie potrafi ustac 3 klas w m1? moze i abs nie ma tyle ile topowe postacie natomiast dmg nie mozna mu odmowic jezeli chcesz mu to zabrac to odsylam cie do tego filmiku
      smarki
    • Smarki wrote:

Jazzy.tbd wrote:

dużo to ja biłem w trzode na mentalu, te kriszny dmg po 2,3,5k które pokazuje to parodia metina a nie wyczyn, kiedyś się ludzie chwalili jak uderzyli po 100k+ a teraz się chłop chwali jak mu wejdzie 3k xd.
      Wojtek rozmawialismy wczoraj krytykowales Arixana za to jak stworzyl postac nie pamietasz? jak sie z niego smiali jakie liczby dostawal natomiast robil taka robote ze potrafil sciagnac topowe postacie na skilla gdy nindian po prostu stal na zadymie lecz jego dmg nie powalala teraz smiejesz sie z kriszny ze robi to samo i nie potrafi ustac 3 klas w m1? moze i abs nie ma tyle ile topowe postacie natomiast dmg nie mozna mu odmowic jezeli chcesz mu to zabrac to odsylam cie do tego filmiku

nie wiem co ma ten film do jego eq wojennego, bo na zadymie gdy ktos ma 91 na miecz to kriszna nawet 2k(a 1-1,5k to szycie)nie uderzy a gdzie tu do 4,
      nafukał sie co się dało aby wykrecic wieksze dmg, do tego włączyłeś mu silne, to defa miales pewnie 1500 albo i wiecej, zależy co mu tak odpaliłeś żeby większe szycie weszło, moge ci dac film gdzie mialem 80 miecze i nie uderzył tam nawet 2,5k, wiec takie filmiki to sobie dla siebie zachowajcie,
    • Jazzy.tbd wrote:

Smarki wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Wojtek rozmawialismy wczoraj krytykowales Arixana za to jak stworzyl postac nie pamietasz? jak sie z niego smiali jakie liczby dostawal natomiast robil taka robote ze potrafil sciagnac topowe postacie na skilla gdy nindian po prostu stal na zadymie lecz jego dmg nie powalala teraz smiejesz sie z kriszny ze robi to samo i nie potrafi ustac 3 klas w m1? moze i abs nie ma tyle ile topowe postacie natomiast dmg nie mozna mu odmowic jezeli chcesz mu to zabrac to odsylam cie do tego filmiku
      nie wiem co ma ten film do jego eq wojennego, bo na zadymie gdy ktos ma 91 na miecz to kriszna nawet 2k(a 1-1,5k to szycie)nie uderzy a gdzie tu do 4,nafukał sie co się dało aby wykrecic wieksze dmg, do tego włączyłeś mu silne, to defa miales pewnie 1500 albo i wiecej, zależy co mu tak odpaliłeś żeby większe szycie weszło, moge ci dac film gdzie mialem 80 miecze i nie uderzył tam nawet 2,5k, wiec takie filmiki to sobie dla siebie zachowajcie,
      zyj dalej w swojej blogiej nieswiadomosci
      smarki
    • MrNobody wrote:

Oxytocyna wrote:

Ja też się nie znam,nieporadna ninja ze mnie,która tylko dobrze kryć się potrafi :P
      Ale ja wiem kim grasz :) mam odkryć twoją kartę ?
      lady in black :D w sumie to blue,chociaż nie ostatnio jak ją widziałam to latała bez zbrojki więc nic specjalnego nie odkryłeś :p
      @kryndor też mi się wydaję,że temat szamanizmu mimo,że bardzo łączący się z grą niekoniecznie nowemu modkowi może przypaść do gustu :/
    • Smarki wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Szczafiowa wrote:

(tutaj był film, skracam post)
      piękne masz te filmy, nie trzeba na ciebie nic nagrywać skoro sam po sobie jeździsz, najpierw pokazujesz jak schizo cie zabija i walisz sety, a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xdA dopiero co pół godziny temu, jak się biłeś z vitkiem, to podleciał schizo, zabił cie na 3 skile i uciekłeś do koła xD, pewnie to też nam pokażesz jak masz takie słabe produkcje

Jazzy.tbd wrote:

a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xd
      Ja tu widzę odpowiedź na to pytanie no ale... xD
      Click here -------> TWITCH
    • Nyarr wrote:

Smarki wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Szczafiowa wrote:

(tutaj był film, skracam post)

Jazzy.tbd wrote:

a potem jak bijesz postacie w eq do expa które wyszły dopiero z meley xd
      Ja tu widzę odpowiedź na to pytanie no ale... xD
      jestes z gildii mixow ktora nic nie znaczy naucz jazzego nowych wymowek narazie
      smarki