Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Michu wrote:

Dzisiaj @ILoveBeer pisał o bunkrze i to mnie zmyliło. :D Tak więc, impreza jutro wieczorem w dziupli. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mieli piękne widoki na rybaków serwerowych. :D
      Nie dziw się, że tak określiłem to miejsce w m1. Według @kryndor'a i co zauważyłem, faktycznie się spełniło - nie wyrzuca w tym miejscu podczas Restartu w m1:D Taka nasza bezpieczna miejscówka :)

Nie mam ambicji, by być najbogatszym,

Nie mam potrzeby, by ktoś z zazdrością patrzył,
      I tak osiągnę to, na czym mi zależy,
      Walić stres, mniej nerwowych przeżyć.
    • ILoveBeer wrote:

@Michu Z okazji 1000 lajków chciał bym Ci serdecznie pogratulować. Liczę na jakąś imprezę w m1 zorganizowana przez Ciebie.
      Oby tak dalej xD
      Czyżbyś @Michu miał w planach nakręcać na YT specjala z okazji 1k polubien na forum? :D

ILoveBeer wrote:

Michu wrote:

Dzisiaj @ILoveBeer pisał o bunkrze i to mnie zmyliło. :D Tak więc, impreza jutro wieczorem w dziupli. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mieli piękne widoki na rybaków serwerowych. :D
      Nie dziw się, że tak określiłem to miejsce w m1. Według @kryndor'a i co zauważyłem, faktycznie się spełniło - nie wyrzuca w tym miejscu podczas Restartu w m1:D Taka nasza bezpieczna miejscówka :)
      Chyba nie ma.takiego miejsca w moim przypadku.
      Jeżeli nie wywali mnie z gry to znak, że Metin coś mi źle działa :D

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Lorint. wrote:

Czyżbyś @Michu miał w planach nakręcać na YT specjala z okazji 1k polubien na forum? :D
      Zależy, jak będę miał jakiś dobry pomysł to nagram. Dobra idę spać dobranoc wszystkim. @Manera @Reverse Dobranoc mam nadzieję, że nie będziecie mieli pracowitej nocki na naszych dyskusjach. :D
    • Mordetis To Schizofrenik wrote:

Smarki wrote:

Mordetis To Schizofrenik wrote:

Smarki wrote:

od ciebie a co?
      nie no zartuje w czarnej armii latalo po tsie
      Jak to mawiał najlepszy z najlepszych,"wysoki sądzie, jestem niewinny" - śp. Calator.
      przeciez korona juz dawno lezy na mojej glowie
      Czekaj, kładę ręce na głowę i jakoś tam dalej jest. Coś Ci się pomyliło. Spójrz na logo mojej gildii to jeszcze pamiątka za Calatora i Tokarza. Korona której nikt nam nie zerwie.Jutro znów was potroluje.
      @Maibuu taki los Twoich postów jak i Ciebie. Znikniesz szybciej niż się pojawiles.
      @Manera @Reverse - to jak z tymi prowokacjami? Jakieś podwójne standardy? Zalecacie nie odpowiadać, tylko zgłaszać ... Zgłoszone, moderatorzy wchodzą, wychodzą i nie widzą? Czy nie chcą widzieć?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    • Maibuu wrote:

@Manera @Reverse - to jak z tymi prowokacjami? Jakieś podwójne standardy? Zalecacie nie odpowiadać, tylko zgłaszać ... Zgłoszone, moderatorzy wchodzą, wychodzą i nie widzą? Czy nie chcą widzieć?
      @Maibuu nie każdy moderator ma prawa w tym dziale :D Opiekuje się wami @Reverse i to on tutaj dba o porządek jeżeli zgłosiłeś posty na pewno się temu przyjrzy :D

Opiekuje się Grafikami i redaktorami magazynu metinews
      Masz jakieś pytania? Zapraszam na PW
    • Manera wrote:

@Maibuu nie każdy moderator ma prawa w tym dziale :D Opiekuje się wami @Reverse i to on tutaj dba o porządek jeżeli zgłosiłeś posty na pewno się temu przyjrzy :D
      Sprawa wygląda nieci inaczej. Tak działy przypisane są do konkretnych moderatorów, jednak prawo do edycji posiada każdy z moderatorów. W pewnych sytuacjach może ukryć post (opiekun podejmuje decyzję o usunięciu) w i innych usunąć. Teraz druga kwestia nie było sytuacji by ukryty post powrócił na forum xd. Teraz biorąc pod uwagę że kiedyś było 26 serwerów potem 7(chyba) teraz 3 istnieje duże prawdopodobieństwo że moderator x gra na naszym serwerze. Jak wiemy ludzie ludzie w metku albo wchodzą sobie w d...
      albo w drogę, co za tym idzie nawet najbardziej obiektywnych Moderator w pewnych sytuacjach bd subiektywny, efektem czego są znikające posty które są ""niewygodne. Jako przykład mogę tu podać wiele nadużyć pewnych 2 pań (jedna już opuściła wasze grono, z drugą miał asco "pogadać" ) A posty jak znikały tak znikają :)

Każdy kto w minimalnym stopniu potrafi dedukować, bez problemowo pozna jaką główna ma moderator do jakiej należy gildii. I nagle sprawa znikających postów staję się tak prosta :rofl:
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell

The post was edited 1 time, last by MrNobody ().

• MrNobody wrote:

Manera wrote:

Sprawa wygląda nieci inaczej. Tak działy przypisane są do konkretnych moderatorów, jednak prawo do edycji posiada każdy z moderatorów. W pewnych sytuacjach może ukryć post (opiekun podejmuje decyzję o usunięciu) w i innych usunąć. Teraz druga kwestia nie było sytuacji by ukryty post powrócił na forum xd. Teraz biorąc pod uwagę że kiedyś było 26 serwerów potem 7(chyba) teraz 3 istnieje duże prawdopodobieństwo że moderator x gra na naszym serwerze. Jak wiemy ludzie ludzie w metku albo wchodzą sobie w d...albo w drogę, co za tym idzie nawet najbardziej obiektywnych Moderator w pewnych sytuacjach bd subiektywny, efektem czego są znikające posty które są ""niewygodne. Jako przykład mogę tu podać wiele nadużyć pewnych 2 pań (jedna już opuściła wasze grono, z drugą miał asco "pogadać" ) A posty jak znikały tak znikają :)

Każdy kto w minimalnym stopniu potrafi dedukować, bez problemowo pozna jaką główna ma moderator do jakiej należy gildii. I nagle sprawa znikających postów staję się tak prosta :rofl:
      Ale bajki wypisujesz chłopie nie wiem kto Ci takich głupot nagadał..
      Co do pracy Reverse raz go chwalicie raz nienawidzicie każdemu z osobna nigdy nie dogodzi i zawsze się znajdzie ktoś poszkodowany.
      Reverse daje wam dużo swobody. Jak ktoś ma jakieś pytania zapraszam na PW postaram się w miarę możliwości pomóc.(np.dla czego nie ma mojego posta, a był regulaminowy)
      Udanej środy. Etolin.
    • Frescco wrote:

Ale bajki wypisujesz chłopie nie wiem kto Ci takich głupot nagadał..
      Z moich informacji to każdy smod gra na Etolinie. Więc trochę jego teorii może pasować bo przecież kto jest jego opiekunem? Ktoś z obecnych graczy tego servera. Jedna rzecz się tylko nie zgadza to że ktoś umyślnie nas broni. Jakoś moje poprzednie konto uzyskało stałą blokadę za multikonto mimo braku dowód. Cała procedura odwołania była przezabawna.
      Dziwi mnie tylko że jeszcze się nie przyzwyczailiscie do znikajacych postów które są niczym jesienny wiatr. Raz w jedną stronę a chwilę później w drugą i tak łatwo wam wpoic że ktoś ma jakieś "wtyki".
    • Maibuu wrote:

Jak wcześniej wspomniała @Manera, ona nie moderuje tego działu i nie ma praw do moderacji treści w całym obszarze działu dyskusje serwera Etolin. Owszem, zalecam nie odpowiadać na zaczepki, tylko raportować treści - piszę o tym z niektórymi na PW, aby nie dochodziło do sytuacji, kiedy "prowokator" doprowadza do sytuacji, w której jego "ofiara" otrzymuje bana, a on sam nie, ze względu na to, że on sam potrafi prowadzić w normalny sposób dyskusję - bez żadnego obrażania, natomiast jego "ofiara" daje się ponieść emocjom (co było widoczne m.in. w Twoich wiadomościach - zresztą wysłałem Ci przykładowe zdania z Twoich wiadomości na PW), w wyniku czego jedynie usunąłem zawartość z forum (i szczerze - nie obchodzi mnie to, czy był tam jeden lajk, czy osiemdziesiąt). Napisałem Ci, że powinienieneś otrzymać za to potężnego warna, bo przerodził się on w flame. Nie będę wracał do sprawy - swoje zdanie wyraziłem na PW i go nie zmienię - tym bardziej, że było ono konsultowane i jeśli chcesz to śmiało wysyłaj sobie tego ticketa, ale dowody są i ich nie zmienisz.

Satomi wrote:

Reverse usuwa wszystko co ma dużo lajków :P Powód? Sam chciałby mieć, ale nigdy nie dostał :whistling:
      Jeśli Satomi chcesz, to możemy wrócić do braku swobody, o której wspomniał @Frescco. Wszyscy się dziwią, dlaczego tutaj panuje taki chaos i brak jakiegoś ładu z mojej strony. Chciałem dać Wam szansę - Wam się raz podoba, raz nie. I teraz widzę, że to był mój błąd, dając ową swobodę w postaci zostawiania offtopu, bo niektóre osoby manipulują tym na swoją korzyść. Dam sobie jeszcze trochę czasu na to i zobaczę jak to się dalej potoczy.

kryndor wrote:

Ta teoria może miec wiele racji, bo mój post z 27 lajkami został usunięty za jedno słówko...:( ( rekord lajków w tym temacie i może jeden z topowych rekordów na forum?)
      Ty dalej o tym? Wyjaśniliśmy sobie to na PW, nawet była wzmianka na forum, gdzie użytkownicy stwierdzili, że to słowo jest wulgarne - i po raz kolejny nie dałem warna, tylko usunąłem go z widoku. Ale dalej źle.

Mein wrote:

ale szkoda nie moge trolować jeszcze conajmiej miesiac bo mi grozi ban perm
      Lepiej nie tutaj.

MrNobody wrote:

Manera wrote:

Sprawa wygląda nieci inaczej. Tak działy przypisane są do konkretnych moderatorów, jednak prawo do edycji posiada każdy z moderatorów. W pewnych sytuacjach może ukryć post (opiekun podejmuje decyzję o usunięciu) w i innych usunąć. Teraz druga kwestia nie było sytuacji by ukryty post powrócił na forum xd. Teraz biorąc pod uwagę że kiedyś było 26 serwerów potem 7(chyba) teraz 3 istnieje duże prawdopodobieństwo że moderator x gra na naszym serwerze. Jak wiemy ludzie ludzie w metku albo wchodzą sobie w d...albo w drogę, co za tym idzie nawet najbardziej obiektywnych Moderator w pewnych sytuacjach bd subiektywny, efektem czego są znikające posty które są ""niewygodne. Jako przykład mogę tu podać wiele nadużyć pewnych 2 pań (jedna już opuściła wasze grono, z drugą miał asco "pogadać" ) A posty jak znikały tak znikają :)

Nie wiem skąd masz takie informacje, serio. Działy są przypisane do konkretnych moderatorów - jak najbardziej, ale prawa mają jedynie właśnie Ci przypisani. W raz z fuzją, zostaliśmy dopasowani do działów tak, by żadne nasze konto nie znalazło się na moderowanym dziale. Także spokojnie - nie gram na Etolinie, więc możesz rozszerzać swoje wymyślone bajki na PW z innymi osobami, ale nie tutaj. SMOD ma prawa na całym forum, więc dziwne, gdyby nie grał na jednym z serwerów. Równie dobrze możesz napisać, że @Ascoran, który jest Administratorem Forum nie dość, że gra na prywatnej postaci, to ma prawa Super Mistrza Gry na KAŻDYM serwerze.

Co do usuwania postów to jest jedynie moja decyzja i ja tym zarządzam. Nikt więcej. To jest mój dział i ja za niego odpowiadam głową. Ani SMOD ani FA nie "wcina" mi się w moderowany dział, chyba że sytuacja jest poważna i piszę do nich w sprawie konsultacji. Wtedy rozmawiamy i dyskutujemy i podejmujemy wspólnie decyzję. W końcu co dwie głowy, to nie jedna, prawda? ;)

Frescco wrote:

Ale bajki wypisujesz chłopie nie wiem kto Ci takich głupot nagadał..Co do pracy Reverse raz go chwalicie raz nienawidzicie każdemu z osobna nigdy nie dogodzi i zawsze się znajdzie ktoś poszkodowany.
      Reverse daje wam dużo swobody. Jak ktoś ma jakieś pytania zapraszam na PW postaram się w miarę możliwości pomóc.(np.dla czego nie ma mojego posta, a był regulaminowy)
      Udanej środy. Etolin.
      Daje za dużo swobody, ale jak wspomniałem wcześniej prawdopodobnie wraz z Nowym Rokiem się to skończy, ze względu na maniupulacje przez niektórych userków. Ale oczywiście powiadomię o tym w osobnej wiadomości. Jest mi bardzo przykro, że mimo, że się zapowiadało bardzo optymistycznie - zwłaszcza po ostatniej mojej pochwale w Waszą stronę - w sumię to obustronną, gdyż otrzymałem wiele pochwał z Waszej strony na PW - jak i na forum, a stało się, jak się stało. W sumie za sprawą paru użytkowników cierpią inni użytkownicy z serwera, którzy potrafią dyskutować na poziomie. Spiny możecie załatwiać w grze. Wylewanie swoich żalów i płaczów nic nikomu nie przyniesie poza banami i warnami, bo do jak wspomniałem, doprowadza do tego brak kulturalnej wymiany zdań pomiędzy niektórymi osobnikami.

Przyjąłem ten dział, wiedząc, że będzie ciężko. Ale takimi działaniami wiedzcie, że nie doprowadzicie do zmiany moderatora, bo jak widzicie, ja swoją pracę wykonuję dobrze. Mnie jedynie motywujecie, więc będę zaglądał tu jeszcze częściej :)

Pozdrawiam,
      Rev.

System Support | Regulamin Forum
      Potrzebujesz pomocy?
      Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse
    • Kryndor napisz byle co a my solidarnie wyklikamy Ci te 27 lajków xD Proponuje treść wiadomości:
      "Zbiórka lajków na rzecz Kryndora z powodu usunięcia jego posta z 27 lajkami".
      Wyślij coś takiego a lajka ode mnie już masz,myślę że znajdzie się jeszcze 26 innych osób które wesprą tak ważną postać serwerową i top1 szamana na Etolinie.Myślę, że nawet Kmieciak polajkuje xd
      W ten sposób Ty odzyskasz
      polubienia a my spełnimy nasz serwerowy obowiązek i ominiemy żelazne zasady tego forum.Może nawet Reverse bedzie miał wyrzuty sumienia i zostawi lajka,kto wie?Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim! :D
    • Lorint. wrote:

@Reverse, nie chciało mi się tego wszystkiego czytać, ale kiedy zobaczyłem, że @Michu, dał Tobie lajka to tego lajka też masz i ode mnie :D
      Wczoraj czytając te wypociny "topki" zaczęło robić mi się smutno na myśl, że @Reverse będzie to musiał wszystko moderować. Dlatego szanuję jego robotę i tak @Reverse to teraz mój najlepszy moderator ex aequo z @Manera, która dzisiaj wygląda równie oszałamiająco jak zawsze. No niestety po zakończeniu "powstania" przeszedłem na stronę @Reverse. Niech moc moderowania będzie z Wami!