Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ninhio wrote:

Kusohi wrote:

Nie oszukując 57 setek (ale w chunjo)
      w chunjo to i tak dziwne że stałeś z setkami, tyle ludzi to jeszcze w chunjo nie widziałem, ja tam nawet zwykłych pot nie potrafiłem użyć, takie opóźnienie miałem
      Miałem to samo, mam pół hp klikam i czasem 3s bez reakcji, Serwery nie przygotowane na takie dymy xd , a co do stania czasem padało nno więc same setki sprawy nie wyjaśnią. Imitacja Top 1 uciekał przed 1 klasą ucieka i to u siebie więc co tu wgl porównywać po za tym aata niema połowy DMG Mudiego
      "Ciężki charakter lekki duch nie potrafię ważyć słów "
      EQ na Sell
    • Aata... nie Atta wrote:

od 3 miesięcy na dymie nie padłem ani razu, poszło mi jakieś całe 15 setek xD
      Teraz niestety nie ma zadym w których ktoś mógłby zagrozić IRRE (top1).
      @Darek-Pogrom bierz już tą ekipe z diumaru i przychodź bo nikt nie chce się z Irre bić ;/
      Skoro taki tego jesteś to może wyzwanie coś jak demon ile klas ustoisz? 2-3 sprawdzimy ? Dziś na tym dymie u nas z kawałkiem eq padłem 3x raz jak poty się skończyły raz musiałem wyjść no i raz to taka sytuacja ze się poty nie dodawały xd
      Stanie w przewadze 70% do 30% to... a Iree inaczej nie wychodzi, No czasem Demon wychodził sam albo z wikingiem, no ale wiemy jak to się kończyło ...
      EQ na Sell
    • MrNobody wrote:

Aata... nie Atta wrote:

@Darek-Pogrom bierz już tą ekipe z diumaru i przychodź bo nikt nie chce się z Irre bić ;/
      Skoro taki tego jesteś to może wyzwanie coś jak demon ile klas ustoisz? 2-3 sprawdzimy ? Dziś na tym dymie u nas z kawałkiem eq padłem 3x raz jak poty się skończyły raz musiałem wyjść no i raz to taka sytuacja ze się poty nie dodawały xdStanie w przewadze 70% do 30% to... a Iree inaczej nie wychodzi, No czasem Demon wychodził sam albo z wikingiem, no ale wiemy jak to się kończyło ...
      No ostatnio byłem sam (koledzy z gildii chcieli przenieść zadymkę pod npc z szarfami) @Ninhio trzymał mnie na auto przed kołem reszta mnie próbowała zabić :P
      @Ninhio miałeś dodać filmik :P wiem na 100%, że to masz :P

MrNobody wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Skoro taki tego jesteś to może wyzwanie coś jak demon ile klas ustoisz? 2-3 sprawdzimy ? Dziś na tym dymie u nas z kawałkiem eq padłem 3x raz jak poty się skończyły raz musiałem wyjść no i raz to taka sytuacja ze się poty nie dodawały xdStanie w przewadze 70% do 30% to... a Iree inaczej nie wychodzi, No czasem Demon wychodził sam albo z wikingiem, no ale wiemy jak to się kończyło ...
      No ostatnio byłem sam (koledzy z gildii chcieli przenieść zadymkę pod npc z szarfami) @Ninhio trzymał mnie na auto przed kołem reszta mnie próbowała zabić :P @Ninhio miałeś dodać filmik :P wiem na 100%, że to masz :P
      mam, mam, miałem dodać (mimo iż to o dziwo tylko mały urywek) ale jak zobaczyłem to co Ty dodałeś to stwierdziłem że nie dodaje bo ciągnąć ten temat nie ma sensu, w kółko będzie ta sama gadka co z demonem -> demon dostanie baty -> na dowód wleci film -> On powie że i tak było inaczej, i że nikt mu dmg nie robi...
    • dodaj i zakończmy tamten temat, co do absów od tamtego momentu wydałem około 1000w i wcisnąłem jeszcze 15 absa więcej, a już za tydzień wcisnę kolejne 10 absa, myślę, że jak ekipa z diumaru przyjdzie na etolin będę miał równe 300 absa ;)
      Będą następne dymy będzie nowy temat do rozmów :P
    • MrNobody wrote:

Aata... nie Atta wrote:

A! Nie odpowiedziałeś wyżej, uważasz że xboox posiada gorszego likana od Ciebie?

Bo to że jakiś znajomy napisze coś w stylu: „yyy widziałem eq od xXWojownIKXXx i śmiało mogę stwierdzić że jest top1 bodziakiem” nie czyni kogoś top. :D
    • Ninhio wrote:

pytam, bo odkąd zawitałem na Etolin zawsze wydawało mi się że wśród likanów zawsze xboox górował, ale wtedy też byłem dużo słabszy, może stąd takie przypuszczenia
      jeszcze 1 stycznia miałem 75lv, postać zrobiłem od zera, biologa, alchemie eq, zawsze mówiłem, że średniego ekwipunku nigdy nie kupie, albo kupie najlepsze albo nie kupie wcale.
      Dojście do topowego eq w tak krótkim czasie bo to jakieś 5 miesięcy wcale nie jest takie łatwe ;)
      Dużo osób pisze mi, żebym nagrał filmik z pokazem eq, lecz to się nigdy nie stanie, moje eq widziało może 3 najbardziej zaufane osoby i tak zostanie ;)
      Szkoda, że Kibbing nie ma konta na forum 55lv ninja z negrosa a po fuzji etolina, mimo, że bardzo się na negrosie nie lubiliśmy to powiedziałby kilka słów o mnie ;)
      @NeeQo to jest chyba Twój kolega?

Ninhio wrote:

pytam, bo odkąd zawitałem na Etolin zawsze wydawało mi się że wśród likanów zawsze xboox górował, ale wtedy też byłem dużo słabszy, może stąd takie przypuszczenia
      jeszcze 1 stycznia miałem 75lv, postać zrobiłem od zera, biologa, alchemie eq, zawsze mówiłem, że średniego ekwipunku nigdy nie kupie, albo kupie najlepsze albo nie kupie wcale.Dojście do topowego eq w tak krótkim czasie bo to jakieś 5 miesięcy wcale nie jest takie łatwe ;)
      Dużo osób pisze mi, żebym nagrał filmik z pokazem eq, lecz to się nigdy nie stanie, moje eq widziało może 3 najbardziej zaufane osoby i tak zostanie ;)
      Szkoda, że Kibbing nie ma konta na forum 55lv ninja z negrosa a po fuzji etolina, mimo, że bardzo się na negrosie nie lubiliśmy to powiedziałby kilka słów o mnie ;)
      Maciuś kibiking :D

Obecnie bycie top 1 to kwestia paru złotych :P
      Ile jest na ta chwile wojennych likanów? Xbox, padre, mudai i cycata z chunjo (czy jakoś tak). 4 postacie, wiec aby być top 1 to nie problem :D
      lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
      DeFaCC OFF LvL 118
      Gg: 7753942

KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!
    • DeFaCC wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Ninhio wrote:

jeszcze 1 stycznia miałem 75lv, postać zrobiłem od zera, biologa, alchemie eq, zawsze mówiłem, że średniego ekwipunku nigdy nie kupie, albo kupie najlepsze albo nie kupie wcale.Dojście do topowego eq w tak krótkim czasie bo to jakieś 5 miesięcy wcale nie jest takie łatwe ;) Dużo osób pisze mi, żebym nagrał filmik z pokazem eq, lecz to się nigdy nie stanie, moje eq widziało może 3 najbardziej zaufane osoby i tak zostanie ;)
      Maciuś kibiking :D
      Obecnie bycie top 1 to kwestia paru złotych :P
      Ile jest na ta chwile wojennych likanów? Xbox, padre, mudai i cycata z chunjo (czy jakoś tak). 4 postacie, wiec aby być top 1 to nie problem :D
      W sumie nie wiem co tu cycata z chunjo robi, więcej bije likan z jinno 55lv na złość nicku zapomniałem XD Skenzy tutaj powinien być, likanów wcale nie ma mało.
      Gdyby tak każdą klasę wymienić to nie byłoby więcej ;)

DeFaCC wrote:

Aata... nie Atta wrote:

Ninhio wrote:

jeszcze 1 stycznia miałem 75lv, postać zrobiłem od zera, biologa, alchemie eq, zawsze mówiłem, że średniego ekwipunku nigdy nie kupie, albo kupie najlepsze albo nie kupie wcale.Dojście do topowego eq w tak krótkim czasie bo to jakieś 5 miesięcy wcale nie jest takie łatwe ;) Dużo osób pisze mi, żebym nagrał filmik z pokazem eq, lecz to się nigdy nie stanie, moje eq widziało może 3 najbardziej zaufane osoby i tak zostanie ;) Szkoda, że Kibbing nie ma konta na forum 55lv ninja z negrosa a po fuzji etolina, mimo, że bardzo się na negrosie nie lubiliśmy to powiedziałby kilka słów o mnie ;)
      Maciuś kibiking :D Obecnie bycie top 1 to kwestia paru złotych :P
      W sumie nie wiem co tu cycata z chunjo robi, więcej bije likan z jinno 55lv na złość nicku zapomniałem XD Skenzy tutaj powinien być, likanów wcale nie ma mało.Gdyby tak każdą klasę wymienić to nie byłoby więcej ;)
      O właśnie Skenzy jeszcze :P

Każdej z klas jest za mało :/ i przez to bycie top to nie problem. Wydając kilka K cukiereczków w jeden wieczór mogę być top 1 szamanem :P
      lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
      DeFaCC OFF LvL 118
      Gg: 7753942

KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!

Ninhio wrote:

jeszcze 1 stycznia miałem 75lv, postać zrobiłem od zera, biologa, alchemie eq, zawsze mówiłem, że średniego ekwipunku nigdy nie kupie, albo kupie najlepsze albo nie kupie wcale.Dojście do topowego eq w tak krótkim czasie bo to jakieś 5 miesięcy wcale nie jest takie łatwe ;)
      @NeeQo to jest chyba Twój kolega?
      Tak to mój przyjaciel :)
      Kocham Cie Lorint :love:
    • MocWpNaSpota wrote:

@MrNobody xD to fajny top 1 lapiacy 9k z rozdarcia w samych szponach pvp i jego pomocnicy z NiePyskuj ktorzy po 13k+ lapia
      XD Ciekawe masz jakiś materiał może na AFK ? Od kilku mieś na żadnym dymie nie otrzymałem 5 cyfrowej liczby . Ale pewnie wiesz lepiej Nie to że coś jest tu kilki kamerzystów może zweryfikuj?

Aata... nie Atta wrote:

dodaj i zakończmy tamten temat, co do absów od tamtego momentu wydałem około 1000w i wcisnąłem jeszcze 15 absa więcej, a już za tydzień wcisnę kolejne 10 absa, myślę, że jak ekipa z diumaru przyjdzie na etolin będę miał równe 300 absa ;)
      Czekaj To ty to tobie w tym tyg doszło 15 dojdzie jeszcze 10 i jeszcze nie bedziesz miał 300 xd
      Czyli mając 270 absa pewnie jeszcze przy 30 na um
      Grasz topkę XD. Dobra ja miałem 276 absa przy 64 um tak więć / bez kryształów BYŁEM niezaprzeczalnie TOP 1 Polskiego metina Niepozdrawiam Mixsów
      EQ na Sell

The post was edited 1 time, last by MrNobody ().

• MrNobody wrote:

MocWpNaSpota wrote:

@MrNobody xD to fajny top 1 lapiacy 9k z rozdarcia w samych szponach pvp i jego pomocnicy z NiePyskuj ktorzy po 13k+ lapia
      XD Ciekawe masz jakiś materiał może na AFK ? Od kilku mieś na żadnym dymie nie otrzymałem 4 cyfrowej liczby . Ale pewnie wiesz lepiej Nie to że coś jest tu kilki kamerzystów może zweryfikuj?

Aata... nie Atta wrote:

dodaj i zakończmy tamten temat, co do absów od tamtego momentu wydałem około 1000w i wcisnąłem jeszcze 15 absa więcej, a już za tydzień wcisnę kolejne 10 absa, myślę, że jak ekipa z diumaru przyjdzie na etolin będę miał równe 300 absa ;)
      Czekaj To ty to tobie w tym tyg doszło 15 dojdzie jeszcze 10 i jeszcze nie bedziesz miał 300 xdCzyli mając 270 absa pewnie jeszcze przy 30 na um
      Grasz topkę XD. Dobra ja miałem 276 absa przy 64 um tak więć / bez kryształów BYŁEM niezaprzeczalnie TOP 1 Polskiego metina Niepozdrawiam
      Ty wiesz lepiej co mam i ile, nie będę Cię nawet wyprowadzał z błędów, dla Ciebie mogę mieć 30 absa i będę lepszy xd 8o Miałeś pewnie 276 z absem na orki i wachlarze xd idź tam lepiej ripostę duchowe uderzenie czytaj mistrzu tej gry i wmawiaj, że to najlepsza riposta :rofl:
    • Ty to niezły naprawę jesteś mocno :pillepalle:
      Doszło 15 dojdzie 10 i nie Będzie 300 to ty niezła TOPKA Jest
      Licz
      Ocenaki 50
      Zbroja 41
      Szmaragdowy 55
      Rubinowe 40
      186 +
      Nakładka strój 90
      276 ABS
      Przy 64 UM
      36 blok
      67 magia
      No i
      30 woj
      40 ninja (4 przetopy nie uwzględniłem)
      20 sura
      21 wilk
      30 szman
      Cykada TOP 1 WILK
      WYJ
      EQ na Sell

The post was edited 1 time, last by MrNobody ().