Rozmowy serwera Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ItsDemonWolf wrote:

ame ty sie nie zapedzaj bo razem z ninhio i wersuso bijecie po 0 a mi w was wchodzi po 8-15k xD

Ps. Bez nazara bo sie skonczyl
      jak dla Ciebie 2k hitem bez odpału i kd ninji to 0 to dobry kozak jesteś i z tym znakomitym jadeitem masz 50k pz

ItsDemonWolf wrote:

Tylko ci ninhio dam porownanie ze kriszna byl jaki byl slaby bo slaby ale on bil bez szycia 2-2.5k z ostrzem xD a nie jak ty po 50
      tu nie ma się co porównywać do Kriszny, miał dużo lepsze eq i to jest wiadome, Tobie się filmik pokaże że łapiesz 2k a i tak powiesz ze 50. xD Wyj
    • ItsDemonWolf wrote:

malo patrzac na to ze unikatowy po chwili zabral jego marzenia o duzym dmg ze az gre skonczyl xd
      Nie jestem aż tak wtajemniczony jeżeli chodzi o drugą część Twojego posta, ale wracając do ilości dmg. Patrz na to, że bił te hity w Irre, a no czy was ktoś lubi czy nie na ten moment są to jedne z mocniejszych postaci na globalu. Dlatego 2,5k bez szycia to dużo, ile bił z szyciem?
      Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
      :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:
    • Lucjusz wrote:

ItsDemonWolf wrote:

malo patrzac na to ze unikatowy po chwili zabral jego marzenia o duzym dmg ze az gre skonczyl xd
      Nie jestem aż tak wtajemniczony jeżeli chodzi o drugą część Twojego posta, ale wracając do ilości dmg. Patrz na to, że bił te hity w Irre, a no czy was ktoś lubi czy nie na ten moment są to jedne z mocniejszych postaci na globalu. Dlatego 2,5k bez szycia to dużo, ile bił z szyciem?
      + oczywiście dmg leciał w jinno, gdzie różnica jest spora
    • Lucjusz wrote:

mowie o dmg we mnie, na szyciu z 3.5k oczywiscie bez odpalonych kosci/roski na defa i odpalu z isa :) no i bez bufa

no ale co z tego jak po 1 rozpro jego dmg malal o polowe, po odpaleniu obrony juz dmg nie zadawal xD a mozliwosci zeby sie ubrac na odp sura oczywiscie byly bo tego nie posiadam ubranego na dymie :D
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

Lucjusz wrote:

mowie o dmg we mnie, na szyciu z 3.5k oczywiscie bez odpalonych kosci/roski na defa i odpalu z isa to mowie :) no i bez bufa
      no ale co z tego jak po 1 rozpro jego dmg malal o polowe, po odpaleniu obrony juz dmg nie zadawal xD a mozliwosci zeby sie ubrac na odp sura oczywiscie byly bo tego nie posiadam ubranego na dymie :D
      Wiesz możliwości ubrania się zawsze są. No ale wszystkiego na raz nie ubierzesz więc tego nie bierzmy pod uwagę. Rozpro to najbardziej zepsuty skill w tej grze i nie powinien istnieć. Taka jest prawda. I tak boli mnie to bo gram bodziakiem :(

Moderator Ascoran:
      Podmieniłem jedno słowo.
      Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
      :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:
    • Lucjusz wrote:

Wiesz możliwości ubrania się zawsze są. No ale wszystkiego na raz nie ubierzesz więc tego nie bierzmy pod uwagę. Rozpro to najbardziej zepsuty skill w tej grze i nie powinien istnieć. Taka jest prawda. I tak boli mnie to bo gram bodziakiem :(
      no dlatego mowie, dmg kriszny w porownaniu do nihio niebo a ziemia ale i tak to bez roznicy bo z rozpro to dmg juz bylo takie ze poty staraczaja zeby do fula dojsc hape :D

a ninhio jakbym mu rozpro rzucil to bym afk mogl isc i by nie ubil xD

Moderator Ascoran:
      Podmieniłem jedno słowo w cytacie.
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

Lucjusz wrote:

Wiesz możliwości ubrania się zawsze są. No ale wszystkiego na raz nie ubierzesz więc tego nie bierzmy pod uwagę. Rozpro to najbardziej zesrany skill w tej grze i nie powinien istnieć. Taka jest prawda. I tak boli mnie to bo gram bodziakiem :(
      no dlatego mowie, dmg kriszny w porownaniu do nihio niebo a ziemia ale i tak to bez roznicy bo z rozpro to dmg juz bylo takie ze poty staraczaja zeby do fula dojsc hape :D
      a ninhio jakbym mu rozpro rzucil to bym afk mogl isc i by nie ubil xD
      nie oszukujmy się, ale akurat WP to w tych czasach wgl nie ma dmg, [ciach]

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
    • ItsDemonWolf wrote:

xD widze ze sie zaczynasz denerwowac, to co za tydzien na bodym cie zobacze? Na wszystkim 0dmg ale moze dasz rade cos zdzialac w koncu xd
      z Twojego powodu jeszcze nigdy nie byłem zdenerwowany, co najwyżej rozbawiony :D a co do tego "to co za tydzien na bodym cie zobacze?" chyba lepiej żebym się bił dropem na wybornej niż BMem bez alchemii? Logiczne? Na BM też przyjdzie czas tylko koło dokończę.
    • ItsDemonWolf wrote:

Nie, poszedlem do gildii w ktorej siedzialem juz od pazdziernika tylkoczekem na bilety :crazy:
      poszedłeś tam gdzie ci pożyczą lub zrobią eq, rzeczywiście masz bardzo wysokie ambicje, iść na łatwizne, a potem pisać, że nie ma przeciwników xd
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Jazzy.tbd wrote:

poszedłeś tam gdzie ci pożyczą lub zrobią eq, rzeczywiście masz bardzo wysokie ambicje, iść na łatwizne, a potem pisać, że nie ma przeciwników xd
      nom poszedlem na latwizne xD tyralem tyle smokow dziennie zeby do gry wrocic co ty w zyciu tyle nie zbiles, potem chodzilem po 5 jotunow dziennie i jeszcze melejki zeby miec to co mam, a teraz taki mix jak ty mi powie ze poszedlem do gildii zeby mi zrobili eq xD

skoncz wyc zapraszam sprawdzimy ile mi uderzysz kozaku xd
      kontakt gg 631 304 80
    • ItsDemonWolf wrote:

Jazzy.tbd wrote:

nom poszedlem na latwizne xD tyralem tyle smokow dziennie zeby do gry wrocic co ty w zyciu tyle nie zbiles, potem chodzilem po 5 jotunow dziennie i jeszcze melejki zeby miec to co mam, a teraz taki mix jak ty mi powie ze poszedlem do gildii zeby mi zrobili eq xD
      skoncz wyc zapraszam sprawdzimy ile mi uderzysz kozaku xd
      coś wspominałeś czasem, że smoki są demona, a odkąd przyszedłeś na etolin nie zbiłeś ani jednego xD .
      Jak ja biłem smoki czy jotuny to ty jeszcze na stojąco pod stół wchodziłeś ale ja je biłem w czasach gdzie się to opłacało, a nie jak ty charytatywnie, żeby na poty zarobić.
      Mówisz smoki jotuny melejki, a przychodząc na etolin to cie nawet naksen zamiatał w nowo zrobionej postaci ale po paru miesiącach lizania w końcu dali ci pobiegać w eq osób które kończą gre i udajesz kozaka xd szkoda, że się alchemii nie da pożyczyć bo to jedyne co masz swoje a jak ona wygląda to każdy wie xd

Ostatnio pisałeś, że ty max 3h dziennie w tej grze dropisz: 5 jotunów po 2,5 h każdy i jeszcze pare meley, więc lekko 15 dziennie w tej grze a i tak eq do mixu, bo każdy item musieli ci pożyczyć, więc może chodziłeś na te bosy ale nie dawałeś rady ich zbić, bo jak inaczej wytłumaczyć, że niczego się na nich nie dorobiłeś
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Jazzy.tbd wrote:

coś wspominałeś czasem, że smoki są demona, a odkąd przyszedłeś na etolin nie zbiłeś ani jednego xD .Jak ja biłem smoki czy jotuny to ty jeszcze na stojąco pod stół wchodziłeś ale ja je biłem w czasach gdzie się to opłacało, a nie jak ty charytatywnie, żeby na poty zarobić.
      Mówisz smoki jotuny melejki, a przychodząc na etolin to cie nawet naksen zamiatał w nowo zrobionej postaci ale po paru miesiącach lizania w końcu dali ci pobiegać w eq osób które kończą gre i udajesz kozaka xd szkoda, że się alchemii nie da pożyczyć bo to jedyne co masz swoje a jak ona wygląda to każdy wie xd

Ostatnio pisałeś, że ty max 3h dziennie w tej grze dropisz: 5 jotunów po 2,5 h każdy i jeszcze pare meley, więc lekko 15 dziennie w tej grze a i tak eq do mixu, bo każdy item musieli ci pożyczyć, więc może chodziłeś na te bosy ale nie dawałeś rady ich zbić, bo jak inaczej wytłumaczyć, że niczego się na nich nie dorobiłeś
      ale ja teraz nie bije jotunow wiec dropienie mi zajmuje 3h moze dziennie xD

co do smokow to spokojnie, bede chcial to wroce. i tak jestem pewny ze jak wroce to na genkach ciebie pomagajacego mudaiowi nie zastane :)

aa no i jeszcze jedno, ty biles smoki jak sie oplacalo i nie masz nic, ja zeby miec na potki i musisz sie usprawiedliwiac "ze wszystko pozyczone a alchemia wiadomo jaka" :D

5 jotunów po 2,5 h każdy

nie wiem jak ty jotuna 2.5h calego robisz ale ja sam na 5 kont to max 40 minut xDD ze zbiciem + zrobieniem misji
      kontakt gg 631 304 80