Źle zdefiniowane typy zwierzaka oraz brak petów mistycznych oraz pryzmatycznych.

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Źle zdefiniowane typy zwierzaka oraz brak petów mistycznych oraz pryzmatycznych.

Witam,
    Treść błędu została podana w tytule.
    Myślę że nie muszę się zbytnio rozpisywać w tej kwestii:
    Zwierzak może być niezdarny, ciekawski, pełen werwy, odważny, szalenie odważny, legendarny, mityczny lub pryzmatyczny.
    Nie trafiłem jeszcze na zwierzaka stopnia 7 oraz 8 czyli (mitycznego oraz pryzmatycznego).

stopień zwierzaka nie pasuje do zwierzątka meley, posiadając perfekcyjną meleykę pokazuje nam że jest stopnia 2-giego zamiast 6-tego.

Pozdrawiam.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
  • Jest to specialny rodzaj peta który skacze 0,6-0,7 i wydaje się być czymś nowym. Na becie jego wmieszanie towarzyszył efekt jak przy pomyślnym wytworzeniu szarfy. Myślę, że ten rodzaj peta jest nowo dodany w wersji 18.4, ale nie jest to błędem.
    Kupię:
    - Wyborny szarif : odp ninja, sura, szaman.
    - oceanki 15 szpony, miecze, 10/15 2 reka + pż.
    - ebo/ grantatowe 15% miecze, szpony, 2 reka.
    -budda nno 10l.
  • Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie

Kontynuując myśl, perf peta teraz robi się w taki sposób, że trafia się byle jakiego z dobrym startowym pz ( ponieważ ta wartośc nie podlega mieszaniu) i trzema skillami. Następnie wbijamy 81, wsadzamy skille ( bo wtedy podczas mieszania ich liczba już nie może się zmienić) i mieszamy na dobre przyrosty, najlepiej mając przy tym nabite już dużo dni życia na nim :thumbsup:
    METIN2.PLN OFF pozdrawiam :love:
  • Na dzień dzisiejszy nie można mieszać żadnych petow z prostych powodów - w ofercie ItemShopu nie ma "Zaczaruj Zwierzaka".

Jeżeli zostanie dodany ten przedmiot to będzie można mieszać wszystkie zwierzątka z "Systemu Zwierząt Domowych" bez względu na to czy pet wykluł się przed aktualizacją czy po.

Pozdrawiam

• Fyne wrote:

Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie

Kontynuując myśl, perf peta teraz robi się w taki sposób, że trafia się byle jakiego z dobrym startowym pz ( ponieważ ta wartośc nie podlega mieszaniu) i trzema skillami. Następnie wbijamy 81, wsadzamy skille ( bo wtedy podczas mieszania ich liczba już nie może się zmienić) i mieszamy na dobre przyrosty, najlepiej mając przy tym nabite już dużo dni życia na nim :thumbsup:
    Jeżeli mam razka na 4 dni 11.9% pż na 91 lvl 3 skille i 300 dni nabite na nim i był wyexpiony bez trzymania, to jest możliwe, że dni mi się zmienią, albo skoki zmienią się na gorsze?
    Kupie Etolin:
    Perf Rubin Mat Leg sr wartosc def

ShadowKayn 40 Body Etolin ON
    KaynBlade 60 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
  • Simlas31 wrote:

Fyne wrote:

Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie

Jeżeli mam razka na 4 dni 11.9% pż na 91 lvl 3 skille i 300 dni nabite na nim i był wyexpiony bez trzymania, to jest możliwe, że dni mi się zmienią, albo skoki zmienią się na gorsze?
    Tak, dni Ci się zmienią (chodzi o te 4). Co do skoków to mogą wejść gorsze, ale na becie działało to tak, że po przemieszaniu skoki były naliczane na podstawie aktualnej liczby dni, czyli policzy Ci skoki nie takie jak startowe, tylko takie jak powinny być po tych 300 dniach, więc pż raczej powinien mimo wszystko wyjść większy. Jedynym ryzykiem jest to, że % berka może Ci spaść
    METIN2.PLN OFF pozdrawiam :love:
  • Jak jest włożony berek i skilli nie ruszam to może się zmienić?
    Kupie Etolin:
    Perf Rubin Mat Leg sr wartosc def

ShadowKayn 40 Body Etolin ON
    KaynBlade 60 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
  • jeżeli posiadasz peta załózmy 2 skilowego i masz w nim wsadzony (berek i wampir) to przy mieszaniu pet znowu bedzie 2 skilowy.
    Wartosci peta beda sie zmieniac a ilosc skili pozostanie taka sama, wiec najlepiej miec peta 3 skilowego (a w nim wsadzone skile) i dopiero mieszać.

• tomasitopl wrote:

A ja mam pety ktore maja opis Heroiczny? ? Kto mi powie jaki to pet. Bo nigdzie nie moge znalesc takiego opis :p
    heroiczny czyli bohaterski (w sumie to samo xd czyli ten przerobiony żebyś mógł wsadzić skile)
    Jeśli chodzi ci o to, jaki masz typ peta to idź do handlary, kup ten nowy czerwony itemek I w oknie przywołania zwierzaka kliknij ten sam znaczek co kupiłeś u handladki.
    :???:
  • Lorint. wrote:

dokładnie jest to poziom 6-ty.
    Jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na osobę która posiada mistycznego czy pryzmatycznego peta
    może te pety są takie rzadkie że tylko 0,01 % ludzi takie ma

Moderator Patriae:
    Usunięto flood
    Moje miejsce jest w Archiwum forum Metina !

Coś o mnie

<3 METINOWY MIŚ <3
    :shinsoo: ([:55:] - emotka Diumar s55) :703:

Z Metinem od Października 2016 :love:
    do grudnia 2018

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla

The post was edited 1 time, last by Patriae ().

• Fyne wrote:

Dobry żart. Tylko nikt nie wziął pod uwagę faktu, że jak wbijesz założmy 9% berka i wymieszasz na 7 czy 8 musisz na nowo resetować skille, by miał większe skille.

patryk wrote:

Mityczny to mix pet któremu weszło np 10%pz ale nie ma skoków 0.5 0.6 a pryzmatyczny to pet perf ma na pewno skoki 0.5 0.6
    Odpowiedź: Nie, ponieważ są pety na poziomie 6, które mają skoki po 0,8pż do 1%.

sebastian9337 wrote:

Tetraz jescze tyllko gdzie moge dostac mixy : D
    Odpowiedź: Tylko w sklepie Gaya na chwilę obecną

A co do poziomu 7/8 nie jestem pewny słów, czy rzeczywiście poziom 7/8 można osiągnąć przez mieszanie, ponieważ nawet na becie nie udało mi się takiego poziomu wymieszkać.

Więc też jestem ciekawy nadal, co z tymi petami i ich poziomami 7/8 i czy rzeczywiście zostały dodane, ponieważ widziałem je tylko na wiki niemieckim.
  • Jeżeli pierwotnie posiadasz peta ze stopniem np 3 i uda Ci się zmixowac na poziom 6 to wartości skili Ci się zmienią.
    Na przykładzie berka mając 9% berka - 3stopien peta po zmixowaniu na poziom 6 otrzymujesz 12% berka ale musisz wylogować się z gry oraz zalogować wtedy otrzymasz nowe wartości