Kazda postac jedno konto

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Kazda postac jedno konto

Siemka, wróciłem do gry po paru miesiącach i sprawa wygląda tak, zrobiłem na starym koncie bodego 35lv (aura, berek ) i chciałbym wbić pod G skile żeby dopiero iść do 55lv ( to ma być postac max 55lv do zabawy/dropu). No i pojawił się u mnie pomysł, bo skoro na tym samym koncie mam również wp 54lv (ostrze m7 strach zbroja ,4) warto by było wbić temu wp 75lv chociażby ze względu na to że można sobie w redzie fajnie dropić, dt jakoś powoli działać itp. Jest jedno, ale obie postacie są na jednym koncie, z jednej strony dobrze z drugiej źle ;/ Osobiście jestem zwolennikiem osobnych kont. Jak myślicie warto zrobić nowe konto i na nim wbić ten 35lv i robić sobie tego dropka bodziaka? Wpkiem mógłbym sobie expić postacie żeby mieć egzo itp. Uważam że to dobry pomysł ale największym bólem jest to że nie będę miał tam żadnego wierzchowca, chodź gdzieś miałem konto z jakimś reniferem czy czyms to rozwiązało by problem ;p