Serwer Open Beta - wersja 18.4

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Borys wrote:

Z tym, że wypowiedziało się na ten temat 135 osób no proszę Cię :P poczekajmy na naszą ankietę może będzie lepsza frekwencja oby tak było :)
    w dzisiejszych czasach mało kto wchodzi na forum, udziela się etc. Zazwyczaj się wchodzi, patrzy eventy, wychodzi
    Więc czego oczekujesz? Ze nagle każdy założy konto, bedzie zbierać punkty na ankiete żeby zagłosować? (Mówię o oficjalnej ankiecie której nie posiadamy)
    A
  • Borys wrote:

Z tym, że wypowiedziało się na ten temat 135 osób no proszę Cię :P poczekajmy na naszą ankietę może będzie lepsza frekwencja oby tak było :)
    Mniej więcej tyle osób ma coś wspólnego z całym kołem znakomitej/wybornej :D . Reszta siedzi na matowej, coś sobie tam cały czas dropiąc i mają gdzieś zadymy czy też większe bossy. Jedynie mogą stracić na braku handlu odłamkami, a nowa alchemia może im wyjść nawet na plus. Mając w tym momencie matowe koło, nie będzie dla takich osób problemem wymienić je na mityczne matowe lub przejrzyste, a da im to spore wzmocnienie.

Druga sprawa, to tak jak wspomniała wyżej MagKai. Mało grających osób bierze aktywny udział w życiu forum i pewnie spora część z tych "dropków" nie wie nawet, że szykuje się jakaś aktualizacja związana z alchemią.
    METIN2.PLN OFF pozdrawiam :love:
  • Kajok wrote:

A zrobic kamien do 100% powodzenia z wyciąganiem alchemii, rozdac po 6 sztuk na konto i po sprawie. Bedziesz mial ochote to wyciagasz kamyki i pakujesz mityczne.
    Tak, wyciągniemy wyborne kamyki tylko po to, żeby i tak nie były nic warte, a po przepaleniu stałyby się matem do mixa. Nie udzielaj się na tematy, które Ciebie nie dotyczą, bo oczy bolą od czytania takich głupot.
  • MagKai wrote:

Borys wrote:

w dzisiejszych czasach mało kto wchodzi na forum, udziela się etc. Zazwyczaj się wchodzi, patrzy eventy, wychodziWięc czego oczekujesz? Ze nagle każdy założy konto, bedzie zbierać punkty na ankiete żeby zagłosować? (Mówię o oficjalnej ankiecie której nie posiadamy)

Dokładnie tak być powinno. Powinna pojawić się informacja serwerowa, że na forum jest ankieta dotycząca zmian w patchu 18.4 i osoby zainteresowane proszone są o oddanie głosu. Według Ciebie wiarygodna jest ankieta przeprowadzona na forum na które dziennie loguje się 50 osób ? Według mnie nie. To nie jest Korea Północna aby 1 osoba decydowała o wszystkich zmianach. Przy takiej frekwencji forum i wypowiedziach 100 graczy ankiety które wprowadzają poważne zmiany w grze w ogóle nie powinny być brane pod uwagę. W głosowaniu takim powinno brać przynajmniej 51% całej społeczności a, że w naszym przypadku jest to niemożliwe to takimi ankietami można sobie ekhm.... sami sobie dokończcie. Gram w tą grę 10 lat za każdym razem jak są poważniejsze zmiany jest płacz i skowyt. Niech nie robią nic, niech każdy zrobi sobie PERF ALCHEMIE, PERF EQ, na koniec niech stanie w kółku z innymi PERF graczami i niech się bawią swoimi woreczkami :rofl: bo są PERF THE BEST ! Gra ma bawić, zabijać czas a nie powodować nerwice i depresje albo co grosze podziały w społeczeństwie to ten chce nowa alchemie a ten nie to nabić go na pal ! Ludzie... Gracze... Dzieci swoich rodziców...
    Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.

– Czyngis chan
  • MagKai wrote:

Borys wrote:

w dzisiejszych czasach mało kto wchodzi na forum, udziela się etc. Zazwyczaj się wchodzi, patrzy eventy, wychodziWięc czego oczekujesz? Ze nagle każdy założy konto, bedzie zbierać punkty na ankiete żeby zagłosować? (Mówię o oficjalnej ankiecie której nie posiadamy)
    Nieważne czego oczekuje, powiedzmy sobie szczerze, kto weźmie pod uwagę głos 200 graczy na forum (choćby to było jednogłośne), jeśli wie, że ma tysiące graczy?
  • JestMoc wrote:

zawsze można wypuścić informację na serwerach, że odbedzie się głosowanie dać każdemu możliwość oddania głosu czy jest za czy przeciw. Jeżeli byłabya słaba frekwencja to znaczy, że reszcie zmiany są obojętne i po problemie
    Jesteś tylko graczem, nawet twoje konto nie jest twoją własnością tylko GF'a, jeśli coś mają wprowadzić, mogą to zrobić nawet bez poinformowania ludzi, więc twój głos jak innych ludzi nie wiele zmieni.

Mi najbardziej szkoda nowych graczy, którzy dalej expią, albo zaczną expić w grocie... Dla podkreślenia 85 na błyski:
  • Powtórzę-
    Zaczną brać PORZĄDNE eq, a nie zbrojkę na 1lvl wymiksowaną zielonymi zmianami 15 na błyski, wcześniej żywioły w ogóle nie działały i ludzie sobie świetnie radziły, one was po prostu rozleniwiły niemal tak, jak privy :)

Jedynie szkoda tych zmianek, dlatego zamiast całkowicie wyłączyć kilka bonów powinni je osłabić.
  • Hellrider wrote:

Powtórzę-
    Zaczną brać PORZĄDNE eq, a nie zbrojkę na 1lvl wymiksowaną zielonymi zmianami 15 na błyski, wcześniej żywioły w ogóle nie działały i ludzie sobie świetnie radziły, one was po prostu rozleniwiły niemal tak, jak privy :)

Jedynie szkoda tych zmianek, dlatego zamiast całkowicie wyłączyć kilka bonów powinni je osłabić.
    Dla mnie dmg od mobow powinno być zwiększone żeby np. na 80% np. na wiatr nie bily cie po 1 tak jak w zaklętym full na wiatr i 1 od moba . Powinni już wcześniej wymieszać ze na poszczególne mapy dzialaja np. 2 bony na grote strzałki + blyski ( o diablach nie wspominając) tak samo jak w zaklętym magia + wiatr
  • Im lepsza zbrojka, tym mniej powinno byc potrzeba na te zywioly. Bo tak jak pisal @Hellrider ze ktos sobie wmixowal w zbroje 1lvl 15 wiatr i szalal po lesie xD
    Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
    ~VIKING
  • To co tu pisać błyski są do wywalenia i tyle, szkoda tylko tych ludzi którzy wywalili kasę na eq pod grotę. Mam taką cichą nadzieję że nie wprowadzą takich drastycznych zmian. Sam mam postkę 82 lvl i w grocie z błyskami expiło się pięknie bez buffa na maxi, no ale jak widać to się zapewne skończy - wszystko pokaże czas ...
    Oswobodzony

Dagger 82lvl
    Wetar

??( Kiedy znowu zaczną dropić skarpetki na św ??(