Problem z trzesącym się obrazem naprawiony? rozwiązany?

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Problem z trzesącym się obrazem naprawiony? rozwiązany?

Witam. Ponawiam zapytanie z września 2017 r. Czy problem z trzęsącym się obrazem i ścinającą się grą na procesorach amd fx został naprawiony? Bo przez te problemy odechciewa się grać niestety. Rozwiązania z poprzednich wątków na ten temat z lat ubiegłych nie pomogło (oczywiście sprzętu nie wymieniłem). Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi od adminów/użytkowników forum i graczy, którzy mają na to "lekarstwo", a nie tylko gdybają co może pomóc, a co nie. Dodam, że inne gry działają bez zarzutu.
    Dla zaangażowanych w problem skład mojego zestawu:
    Procesor: AMD FX 8300 BLACK EDITION 8x3,3
    Płyta główna: GIGABYTE 970A-DS3P
    RAM: FURY HYPER DDR3 2X4GB
    Grafika: GIGABYTE GEFORCE GTX 750Ti
    Monitor: IIyama Prolite GE2488HS
    Pozdrawiam.
  • Cześć, problem nie został naprawiony i podejrzewam, że nigdy nie zostanie. Wiem bo doświadczam tego samego niestety. Tyle ze u mnie występuje to stosunkowo rzadko - rzadziej niż częściej. W tym wypadku polecam wymianę sprzętu bo nic innego nie da się z tym zrobić a próbowałem wszystkiego bez większych ingerencji w sprzęt niestety zbyt wielu efektów to nie przyniosło. Program Metin2 nie radzi sobie z wielowątkowością procesorów z serii FX AMD koniec kropka. Tu nie ma winy po stronie sprzętu lecz po stronie wydawcy gry.
    Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.

– Czyngis chan