Co dalej z wpkiem, prosze o pomoc.

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Co dalej z wpkiem, prosze o pomoc.

Nowy

Witam,
      Chciałbym się zapytać bardziej doświadczonym graczy co robić z głowną postacią. Wiadomo chciałbym zarabiać :)

-Postać : 46lvl WP
      -Skille : Czarowane M7, Czarowana M6, Strach 10, Wir 1.
      -Eq :
      -Broń FMS+9 30sr -12um Omdlenie 5%, Krytyk 5%, Szycie 1%, KD+4 krytyka i potwora + broń posiada transmutacje nimfy+9
      -Zbroja YY+9 2khp, 5% do PŻ, 10% strzały,wachlarze 6%, KD+4 Obrony i uchylenia
      -Hełm na 21 +9 bez bonów,
      -Tarcza Okrągła +5 bez bonów,
      -Ebonki +9 4% diabły, 2% szansa na kradzież PE
      -Złoty Naszjnik +4 1,5khp
      -Ebonitowa Bransa +4 10% na zwierzaki
      -Złote Buty +4 1,5khp
      -Postać posiada bojowca + pieczęć białego królika
      -Dodatkowo posiadam 10 zmianek z eventu wielkanocnego.
      -Biolog rozpoczęte księgi klątw.

Posiadam również buffa 50lvl
      -Błogo M5 prawie M6
      -Pomoc M6
      -Odbicie 15.
      EQ żeby było troche inta : Perłowy naszyjnik +4, Kolczyki z Biał. złota +4, Wachlarz z int +6%.
      Buff nie ma zrobionych nic misji. Koń 10lvl.

I Body 35lvl Aura M2, berek M1, koń bojowiec. Eq moge przenieść z wpka.

Próbowałem zarabiać w trudnym lochu małp i średnio dawałem rade, czyli nie dało rady abym poradził sobie z full spotem. Zarobic da sie jakies grosze, ale przy wielkim trudzie. I mam dla was pytanie co tu zrobić teraz ?:)
    • Nowy

Na Twoim miejscu bodym bym wbił 40/42lvl i dropil odlamki na parterze w dt z rękawica. W międzyczasie podexpil wpka do 55 ( ewentualnie 61 - 7 piętro w dt /blaski w v3 nie jest zbyt duża różnica w dropie a łatwiej ustac - tarcza 61 itd) i czytał strach. Gdy już uzbierasz kasę na rubin (ewentualnie sam go zrobisz) i talik na mrok wpkiem będziesz mógł dropic duże ilości odlamkow na 7 piętrze w dt. :)