Powrót czy warto :) ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Powrót czy warto :) ?

Dzień Dobry.
    Chciałbym zapytać czy warto wrócić teraz do Metina globalnego :?:
    Miałem dłuższą przerwę a priv serwerom ni chu chu nie ufam nie wiadomo kiedy to padnie w sumie nic nie wiadomo no ale.
    Mam około 3/4h czasu dziennie na gre zaczynałbym od zera bez dużego wkładu finansowego ? I jeśli warto to Tasmania, Negros może inny serwer ?
    Co możecie powiedzieć :) ?
  • Myślę, że ze względu na to, iż powstał nowy serwer Jawa to warto jest zacząć przygodę właśnie na nowym serwerze. Aktualnie sprawa wygląda trochę mizernie na nowym serwerze ale trzeba dać trochę czasu i wszystko powinno być tak jak należy.

Nowy serwer - to rywalizacja jest, nie ma wielkiego przedziału poziomowego, że wparujesz do m1 i są sami ludzie od 70 - 90 lvl. Spoty pełne, to oczywiste ale jednak oddaje to trochę uroku grze.
    Możesz znaleźć więcej ludzi w swoim przedziale lvlowym i z nimi zacząć współpracę.

Na daną chwilę problem tkwi w tym, że jest tam multum botów. Na szczęście administracja zaczyna konkretnie z nimi walczyć ale tak to wygląda, że jak administracja zbanuje 10 kont to powstanie 30 nowych.

Rzeczy w sklepach są tanie, małże nawet po 150k! Już nie wspominam o innych rzeczach, więc jeśli chodzi o sam zarobek, chcąc być samowystarczalnym w grze, czyli to co wydropię to sprzedam i zrobię sobie z tego dobre eq jest aktualnie o wiele trudniejsze, aczkolwiek możliwe.

Spróbuj sam trochę pograć na nowym serwerze Jawa, na Tasmanii a zobaczysz... Ostatnio odpaliłem konto na Negrosie i tam już to trochę mizernie wyglądało pod względem ilości osób/sklepów wystawionych.
  • xerinuszust napisał(a):

Jeżeli miałbyś zaczynać to Jawa, a jeżeli Ci nie podejdzie to Tasmania. Dlaczego najpierw Jawa?
    Po 1 - nowy serwer
    Po 2 - Są boty i bardzo dobrze!
    * Dlaczego? ULEPSZACZE JAK ZA DARMO. Bardzo szybko wyklepiesz eq na +9,które pomoże Ci expić.
    Więcej powodów nie potrzeba ;)
    boty na każdym spocie - a jak może kolega nie chce być expiony tylko sam expić - to gdzie ? Do sohan same boty !
    Dlatego Tylko Tasmania
    Chyba że wolisz mniej zaludnione serwery
    to tylko :
    +Nergos
    +Diumar

Z Metinem od Października 2016
  • Bardzo dobrze, że są boty, więc przestań płakać bo taki płacz jest tylko u ludzi,którzy nigdy nie wbili większego lev niż 75. Boty są tylko do SOHAN. Boty tak niszczą rynek, że ulepszacze leżą na ziemi. Nie masz gdzie expić w m2 ? Dziwnym trafem jak latam dosłownie co 1-2h szukając drugim kontem metków to zawsze coś znajduję.
    Za przeproszeniem... <ciach> noobów.

" Noob zawsze pozostanie noobem "

Usunęłam pseudocenzurę
    Ehlana

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ehlana ().

• xerinuszust napisał(a):

Bardzo dobrze, że są boty, więc przestań płakać bo taki płacz jest tylko u ludzi,którzy nigdy nie wbili większego lev niż 75 Wczoraj wbiłem 78 więc wiesz. Boty są tylko do SOHAN. Boty tak niszczą rynek, że ulepszacze leżą na ziemi. Nie masz gdzie expić w m2 ? Dziwnym trafem jak latam dosłownie co 1-2h szukając drugim kontem metków to zawsze coś znajduję.
    Za przeproszeniem... PIER((((((E noobów.

" Noob zawsze pozostanie noobem "
    Ja gram na Diumar więc za bardzo nie bd się wypowiadał o Jawie mam tam tylko 30 i przestałem grać ponieważ kocham dropić odłamki na auto a tam po 1 nie ma auto łowów i nie ma gdzie ich zabardzo dropić

Dlatego leszpa Tasmania bo kolega - jak mu się nie będzie chciało grać to włączy sobie auto i będzie tylko poty dawać, albo zostawi postać na auto na noc

A na jawie nie bardzo to jest możliwe jak na razie

Z Metinem od Października 2016
  • Elarth napisał(a):

Dzień Dobry.
    Chciałbym zapytać czy warto wrócić teraz do Metina globalnego :?:
    Miałem dłuższą przerwę a priv serwerom ni chu chu nie ufam nie wiadomo kiedy to padnie w sumie nic nie wiadomo no ale.
    Mam około 3/4h czasu dziennie na gre zaczynałbym od zera bez dużego wkładu finansowego ? I jeśli warto to Tasmania, Negros może inny serwer ?
    Co możecie powiedzieć :) ?
    Nie warto. Gra w którą ładujesz 1500 zł żeby zrobić jeden item na 9 i nie wychodzi nie jest warta żeby w nią grać.
    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia napisał(a):

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
  • Zawsze warto przede wszystkim ze względu na stabilność. Pograsz, znudzisz się, wrócisz na pół roku i nadal wszystko masz. No może poza yang i won, które przy dłuższej przerwie mogą stracić na wartości przez inflację, ale generalnie wracasz do etapu w którym mniej-więcej skończyłeś. A Przy kilkumiesięcznej nieobecności serwer prywatny zdąży trzy raz paść i mieć pięć resetów. Raz w to poszłam i żałuję, bo serwer, który fajnie się zapowiadał, miał fajną kampanię reklamową zachęcającą do grania, ciekawe systemy, których nie ma nawet na globalu pięknie hulał od startu, a po 1,5 miesiąca już go nie było. Błąd połączenia przy próbie logowania, w fanpage ma fejsie sporo rzeczy usuniętych, brak jakiegokolwiek info o zakończeniu działania, porażka :thumbdown: Jest kilka, które mają się dobrze, ale nie wiadomo jak długo. A metin2.pl jest własnością GF, które trzepie najwięcej hajsu od graczy zachodnich krajów i dzięki temu stać ich na dłuuugie utrzymanie polskich serwerów nawet, jeśli nie będą przynosić porównywalnych zysków. A przy mądrym rozplanowaniu gry na globalu dość łatwo można osiągać rzeczy, które kiedyś wydawały się kosmicznie trudne. Mimo czasami denerwujących problemów ze stabilnością (wylogowywanie, nieplanowane prace konserwacyjne) uważam, że warto i sama się ciszę, że wróciłam do gry tutaj zamiast okazjonalnie bawić się na privach.