Grota, Błyskawice czy Blok?

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Grota, Błyskawice czy Blok?

Cześć.
    Gram Surą Wp, Moje skille to : Czarowane P, Strach m10, Zbrojka M10, Smoczy m9, Palec M5 ( Postać ma 86 lvl, biolog koniec certów ) już expiła w grocie lecz stwierdziłem, że lekko zmienie swoje eq by dawać rade na auto łowach na większych spotach. Planowo chce dobić strach i zbrojkę na P oraz skończyć Certy żeby iść znowu do groty i leciec do 95. A teraz pytanie odnośnie Eq. Posiadam 60 % na Diabły, 50 % na Błyskawice 25 % na krytyczne uderzenie, 15 % obrażeń do Pż + Czarowane.
    Posiadam Buty Qlina +6 1500 pż 15 strzały, oraz Lwią tarcze +9 NNO 10 blok 6 INT. I tu się rodzi moje pytanie. Ogólnie posiadam dosyć sporo na blok dzięki tej tarczy bo aż 40 %. Lecz chciałbym mieć jak największe hity i jak najlepiej ustać.
    I teraz pytanie czy lepiej zrobić jakąś tarczę NNO 20 diabły oraz drewniane buty +9 Pż + krytyk, czy zostawić tak jak jest ewentualnie wymienić tylko buty, ewentualnie zostawić jak jest i kupić kostiumy z diabłami i błyskawicami?
    Chodzi mi o to by postać jak najlepiej stała i jak najlepiej biła. Co mi doradzicie?
    Dodam jeszcze, że moja małpka PERF posiada 79 lvl na 81 zostanie jej wczytany Berek oraz Wampir, posiadam sporo rosek na kryta oraz wartość.
  • Eq to : YY +9 10 do pż 50 wartość 1500 pż 10 błyski, Kolce z Łez +9 15 strzały 20 diabły 10 ruch, Naszyjnik Miedziany +9 ( tu będzie mix na Pż i krytyk ), Hełm ten z blokiem +8 10 błyski 10 diabły i reg pż, Bransa z Łez +9 15 błyski 2 do pż 1000 pż, Tryton +7 20 diabły 10 kryt 6 int krwawienie i szycie, Tarcza nno 6 int 10 blok, Qliny +6 15 strzały 1500 pż. Czyli jednak mówisz, żeby zmienić te buty i tarcze, okej tak spróbuje :D
  • Lepiej nie wkladaj berka do malpy tylko szukaj razadora exp go podczas expienia w grocie, a co do eq, to powiem Ci tyle, nie marnuj pieniedzy na mixowanie jakichs miedzianych, ogarnij sobie kostium, wymixuj tam te diably w czapce i blyski w ubraniu i spokojnie dasz rade, tak samo nie baw sie w zmienianie calego eq na same expienie, bo aktualni jesli masz kostium to dasz rade expic w grocie na totalnie budzetowym eq, ja wyexpilem 90-95 w 4 dni na autolowach w miedzianym xzystym +7, smocsej+2 15 blyski bez kd, randomowym helmie 15 blyski, qilinach totalnie z dupy 2k 8 omdlenie 5 kryt i bransie 20 diably 1 bon i ebo samo 20 diably, mialem alchemie i boczka, wiec na moje inwestowanie w eq do groty to strata pieniedzy, mozesz spokojnie ogarnac sobie dobry kostium a zbierac na itemy ktore przydadza Ci sie na dluzej niz ten czas expienia
    Sygnatura wycięta - Beldwik
  • ambix napisał(a):

Lepiej nie wkladaj berka do malpy tylko szukaj razadora exp go podczas expienia w grocie, a co do eq, to powiem Ci tyle, nie marnuj pieniedzy na mixowanie jakichs miedzianych, ogarnij sobie kostium, wymixuj tam te diably w czapce i blyski w ubraniu i spokojnie dasz rade, tak samo nie baw sie w zmienianie calego eq na same expienie, bo aktualni jesli masz kostium to dasz rade expic w grocie na totalnie budzetowym eq, ja wyexpilem 90-95 w 4 dni na autolowach w miedzianym xzystym +7, smocsej+2 15 blyski bez kd, randomowym helmie 15 blyski, qilinach totalnie z dupy 2k 8 omdlenie 5 kryt i bransie 20 diably 1 bon i ebo samo 20 diably, mialem alchemie i boczka, wiec na moje inwestowanie w eq do groty to strata pieniedzy, mozesz spokojnie ogarnac sobie dobry kostium a zbierac na itemy ktore przydadza Ci sie na dluzej niz ten czas expienia
    Jak kolega up napisał, nie opłaca się inwestować nie wiadomo ile kasy w eq na grotę. Wystarczy mieć mniej więcej takie eq:
    -Hełm samo 20 diabły/15 błyski lub razem ten bonus (ale wtedy jest o wiele droższy) Najlepiej hełm na 21/41lv mniej bd kosztował niż na 60lv
    -Broń no ja tu bym zamienił na trutę +6/7 śr 35 około (na razie tymczasowa, pozniej zaczniesz zarabiać to ogarniesz +9 lepszą a do groty niepotrzebna)
    -Zbroja wystarczy samo 15 błyski +4 nawet
    -kolczyki ebo +9 20 dibały
    -Naszyjnik miedziany (najlepiej +9 z przetopami) bony ? najwyżej hp ewentualnie krytyk ale mieszać się go nie opłaca, chyba że wejdzie dosłownie od razu
    -Tarcza na 61lv z NNO + 20 diabły ( no chyba najdroższy item do groty)
    -Bransa hp + diabły/ błyskawice ( to zależy czego brakuje w eq np. masz z 60/80 na diabły a błyskawice tylko 45 to wtedy szukasz z błyskawicami, w sumie to samo tyczy się hełmu, dobierasz patrząc ile już masz % na dany bonus)
    -buty drewniane +9 mogą być nawet czyste
    - kostium góra i dół to samo co z hełmem i bransą
    -jakaś alchemia boczek itp. w to warto zainwestować bo wszędzie się przyda
    Podsumowując: Najlepiej mieć 60+ diabły plus 60+ błyskawicę (przy 70-75% na błyskawicę nie kupuj dalej na błyski tylko lepiej wtedy diabły. Ogólnie blok dużo nie da, grasz surą WP więc to taki czołg na spocie i pewnie się utrzymasz na nim przy 55/60% na błyski więc bardziej bym się skupił na bonie na diabły i kupnie zatrutego miecza +6/7.
    Pozdrawiam ! :)
  • Porównywałem Mojego obecnego trytona z Trutą +9 sr 30 oraz z Trutą +7 sr 36, Tryton bije mocniej, ma w sumie 30 diabły dodatkowy kryt więc jest naprawdę spoko. Hmm wszyscy tu piszecie o Boczku, próbowałem go dostać ze szkaty jakiś czas temu, wydałem około 10 won ( NEGROS ) czyli jakies 20 skrzynek i nie poleciał, do tego alchemi nie posiadam. Czyli reasumując, wbić hp do miedzianego, drewniane +9 z hp/kryt i zmienić jednak tą tarcze na NNO 20 diabły?
  • VanDestroyer napisał(a):

Porównywałem Mojego obecnego trytona z Trutą +9 sr 30 oraz z Trutą +7 sr 36, Tryton bije mocniej, ma w sumie 30 diabły dodatkowy kryt więc jest naprawdę spoko. Hmm wszyscy tu piszecie o Boczku, próbowałem go dostać ze szkaty jakiś czas temu, wydałem około 10 won ( NEGROS ) czyli jakies 20 skrzynek i nie poleciał, do tego alchemi nie posiadam. Czyli reasumując, wbić hp do miedzianego, drewniane +9 z hp/kryt i zmienić jednak tą tarcze na NNO 20 diabły?
    Ja bym po prostu wymieszała kostiumy I zmieniła tarczę, chyba najprościej xd
    :???: