Rozmowy serwera Jawa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

onlyszymon napisał(a):

Zerknij na ranking gildii polecam najlepsze z top 10 na każdym królestwie normalne gildie co nie?
      Gildie jak najbardziej normalne... szczególnie, jak ich członkowie latają po mapach typu m2, sohan, dolina, etc. i biją moba na odległość 500m... Mi jest aż szkoda, że jeszcze ziemi gildyjnych nie kupili, kowali i alchemików nie postawili...

Na poważnie: Wątpię, że normalna osoba powciskała sobie klawisze i gildie założyła... Nie wiem gdzie leży problem, aby zbanować liderów takich gildii, gdyż po samej nazwie gildii można stwierdzić że są w niej boty, a jak my tego faktu nie zgłosimy na support, to nikt tym się nie zainteresuje. Tak jak już pisałem wcześniej, aby zbanować bota to trzeba wdrożyć procedurę, a żeby zbanować gracza to już wdrażania procedury nie trzeba...
    • Nowy

onlyszymon napisał(a):

saskuke7 napisał(a):

GM'owie na Jawie są do bani, nie ma się co oszukiwać wczesniej nie było takiej sytuacji, że boty graja 24 godziny na dobe i nikt ich nie banuje. Gdyby każdy GM poświęcał chociaż 2 godziny dziennie (a wymaga się minimum 4h gry) to spadłaby ta ilość dramatycznie. Owszem byłyby boty w m1 m2 ale nie doszłoby do sytuacji, że wbijają 70+ lvl bez żadnych konsekwencji.
      Zapomnij oni mają wymówkę czyli "Że mają też życie prywatne" i nawet godziny nie spędzą przy grze bo po co jak się jest GM'em to liczy się szpan na dzielni a taka prawda że co nie których to trzeba by sprzedać im solidnego kopniaka w dupsko :P i podziękować za współpracę a tych nie licznych nagrodzić a jest ich tak mało że ehh.. za dobrze mają :P przydałby się ktoś kto by ich zaczął jakoś do pracy przyciągać bo nawet jak zgłosisz bota to za nim go zbanują zdążysz spędzić tydzień na drugim końcu świata i wrócić i dalej będą :P
      Co do banowania botow i gadania ze nic nie robia to 100% prawda i nic nie ma tu do gadania ,a jesli ktos mowi ze sam mam sie zglaszac to po co , jesli gmow juz jest pelno i wystarczajaco tylko nikt nic nie robi , a bardzo dobrym przykladem ,tego ze nic nie robia jest porozgladac sie po forum gdzie gm,y moderatorzy forum itp. sie oznaczaja w durnych postach "kto napisze nastepny "co 5min. sobie odpowiadajac .Reasumujac jesli zglaszasz sie na gma po to zeby miec durny znaczek nad glowa i 120lev. stojac tylko w m1 to odpusc sobie to stanowisko lepiej i nie pisz ze masz zycie prywatne bo jesli masz czas na pisanie glupot na forum to i masz czas na gre .Konczac mysle ze kazdy gm powienien miec dzienny przydzial zbanowanych osob i jesli teraz sobie mysla ze osoby i tak wroca bocic, to jest w bledzie bo jesli zbanujesz kogos 5 razy za bocenie na fishbocie to nie wroci do tego za ktoryms razem
      Na ss jawa ch1 m1 godzina 10 rano, wszyscy przedstawieni gracze to boci i tak juz lowia pare tygodni :) ">