Brak itemów w IS

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Brak itemów w IS

SIemka, wczoraj wróciłem do PLa, wbiłem sobie 34 poziom. no i przydały by się Auto poty z ISa, tylko że nie mam prawie wogóle itemów w ISie, są one odblokowywane od jakiegoś poziomu? czy co? Jedyne co mam to te pakiety startowe, auto łowy i zmianę nicku.
  • Nie widzę funkcji edytowania postu więc napisze drugi :)

Jeszcze mam parę pytań.

1. Mam WP planuje zostać na 42 lv i dropić na parterze w DT odłamki dobry pomysł?
    Moje eq to: EBO 9, yy 9 2khp 5pz, wisior 1,5k, buty 2k, srebrna +9, fms niedługo też bedzie 30+
    2. Ze skrzynek ucznia nie lecą teraz zmianki? Da się je w jakiś inny sposób pozyskać? chodzi o te do 40 poziomu żeby fms wymixać.
  • ZephireK napisał(a):

Nie widzę funkcji edytowania postu więc napisze drugi :)

Jeszcze mam parę pytań.

1. Mam WP planuje zostać na 42 lv i dropić na parterze w DT odłamki dobry pomysł?
    Moje eq to: EBO 9, yy 9 2khp 5pz, wisior 1,5k, buty 2k, srebrna +9, fms niedługo też bedzie 30+
    2. Ze skrzynek ucznia nie lecą teraz zmianki? Da się je w jakiś inny sposób pozyskać? chodzi o te do 40 poziomu żeby fms wymixać.
    Zmianki i dodania lecą teraz ze skrzyni na 40lv po 3sztk, na 42lv Dt, trudny loch małp, deski w świątyni. Zobacz gdzie będziesz najlepiej dawał radę i jak szybko będą dropiły odłamki
  • ZephireK napisał(a):

I je się dropi tak że dropi się 9 przeklada na buffa i znowu? Jeżeli buff bedzie miał powyżej 10 to nie zamienia mu sie same w cora?
    przekładając przez handel odłamki się nie przemieniają, tak na głównej postaci dropisz 8/9 sztuk i przekładasz na szamankę. Zapełniasz cały jej eq i idziesz sprzedawać. A żeby się przemieniło w cora musisz mieć 9 sztuk i 10 PODNIEŚĆ, innej możliwości nie ma.
  • Wracając do tematu zepsutego IS na Steam. Czy w ogóle mają zamiar to naprawić bo to trochę żenada że było wielkie halo że Metin2 na Steam namawiali nas poprzez banery reklamowe abyśmy połączyli konta ze Steam i co teraz? Mam połączone konto ze Steam generalnie fajnie jest odpowiada mi to jak najbardziej tylko co z tego jak w IS mogę kupić co najwyżej jakiś syf a pieniądze już wydałem fajnie co? Tak tak odłącz konto od Steam - Pisałem do supportu po tygodniu odpisali w skrócie: Ze względów bezpieczeństwa nie możemy tego zrobić proszę napisać nowe zgłoszenie za 30 dni. No ludzie! Weźcie to naprawcie bo żenada albo całkiem odłączcie Metina od Steam albo zróbcie to dobrze a nie robicie coś, namawiacie graczy aby połączyli swoje konta a teraz od ponad miesiąca są problemy nic nie działa trzeba było przemyśleć zanim coś się zrobi - Wiem że to nie polski support jest za to odpowiedzialny ale jakieś naciski na GF chyba możecie zrobić żeby ogarnęli to w końcu.