Odłamki w trudnym lochu małp, ile wyciągacie w godzinę?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odłamki w trudnym lochu małp, ile wyciągacie w godzinę?

Cześć, mam takie pytanie, ile jesteście w stanie wyciągnąć odłamków w godzinę w trudnym lochu małp?
    Pytam ponieważ po rozmowach z kilku osobami na Samosie dowiedziałem się, że są tacy, co zbierają nawet około 80 czy setkę odłamków w godzinę tam, a dla mnie to nie jest niestety realny wynik.

Mam 42 lvl, z pelerynkami, skacząc po kanałach i czyszcząc komnatę lorda, razem z mniejszą komnatą zbiorę od 33 do 47 odłamków w godzinę z rękawiczką z IS, mój rekord to 56 w godzinę, ale wtedy było +15% na drop i fajnie wypadały bo czasami stakowały się po dwa. Lepsze wyniki notowałem na deskach w świątyni, a w DT mimo ostrza na g9 i 50% na DT nie jestem w stanie wybijać łuczników zbyt szybko i tam dochodząc do pieczątek dropię około 20-30 odłamków na godzinę.
    Kupię Łuk z Rogu Jelenia +9 sr 40+
  • Czyli wychodzi, że mam za niski lvl, ale średnio chce mi się dobijać 55 :D, stracę wtedy drop z metinów twardości (leki, kawałki płótna), a nic nie zyskam w zamian poza tymi odłamkami.
  • MagKai wrote:

Qvey wrote:

Tatyna wrote:

Czyli wychodzi, że mam za niski lvl, ale średnio chce mi się dobijać 55 :D, stracę wtedy drop z metinów twardości (leki, kawałki płótna), a nic nie zyskam w zamian poza tymi odłamkami.
    Wbij 42lv i wtedy bedzie okej
    On ma 42 :D
    Ojj, to nie wiem co sobie ubzdurałem że myślałem o 35lv. To na 42lv dziwnie że Ci tak słabo lecą, może słaby dmg i wolno wybijasz spota czym się równa gorszy drop odłamków na godzinę.
  • Mam około 1.2k dmg w małpe srednio, więc myślę, że nie jest to najmniej, jeśli chodzi o parter DT to wychodzi na to samo, luki trzeba dobija z buta, bo na hita lucznika nie ściągnę, ponadto trzeba pelerynki. Lubiłem dropic na żabkach, ale możecie mi powiedzieć jak można podkręcić dmg w żaby? Są na to jakieś fajne bonusy? Bo nie bardzo mnie stać, żeby wydać 20w na perf matowy rubin.
  • Tatyna wrote:

Mam około 1.2k dmg w małpe srednio, więc myślę, że nie jest to najmniej, jeśli chodzi o parter DT to wychodzi na to samo, luki trzeba dobija z buta, bo na hita lucznika nie ściągnę, ponadto trzeba pelerynki. Lubiłem dropic na żabkach, ale możecie mi powiedzieć jak można podkręcić dmg w żaby? Są na to jakieś fajne bonusy? Bo nie bardzo mnie stać, żeby wydać 20w na perf matowy rubin.
    Nie chce wprowadzać w błąd ale CHYBA na żaby działa wiatr, więc talik podniesie dmg no ale to też większy koszt, hmm dzik wojenny, dobij to ostrze, większy odpał na incie, możesz kupić rubin wartość + średnie. Dla sury WP to wystarczy, jakaś wartość w zbroi, khan/boczek, kostium z wartością, nakładka
  • Khany, boczki, kostiumy to koszt, zwłaszcza, że nie mam niczego na stałe, a zdarza się czasem, że nie zaglądam na metina przez tydzień bądź dwa, dużo pracuje. Zamiast dzika mam psa 15% na moby i 1.5k PZ, muszę rozejrzeć się za talizmanem wiatru w takim razie, widziałem dzisiaj matowy rubin wartość średnie za 9w, to nadal kosmiczna jak dla mnie kwota :D. Zbroje z wartością mam, nie hituje mało w żaby, ale kurcze wybijam je za wolno, plus respią się one też dosyć długo, jedyne co to skakanie po kanałach, ale to wyłączające się ostrze i gasnąca zbroja to dramat.

PS: Miałem chwilkę i pojeździłem sobie po tych miejscówkach, wychodzi na to, że jednak te 30 parę odłamków na małpach w godzinę to najlepszy sposób na alchemię. Jak kupię talizman z mrokiem i rubin to dobiję 55 i pójdę do DT, póki co zostaje na małpach :D.

Dzięki wszystkim za komentarze i rady.