Malenka - Dark chest of wonders

• Moderator Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Colore wrote:

Hej Cześć!
      Jak tam życie? Powoli do przodu.
      Jak Ci minęły Andrzejki? Nijak :crazy:
      Cieszysz się, że robisz to co robisz tutaj na forum? Oczywiście! Według mnie, to najaktywniejsze forum wśród polskich społeczności GF i dzięki temu odczuwam większą satysfakcję z tego, że jestem w team, bo codziennie coś się dzieje i jest co robić. ;)

Oglądasz Skoki narciarskie? Oglądałam kiedyś, ale przestałam oglądać, gdy Małysz odszedł ze skoków.
      Miłego dnia! Nawzajem ^^
    • No hej :) tak zauważyłem, że dawno nikt nie pytał więc zajrzałem :)
      Jesteś gotowa na gotowanie pierogów? Tzn. gotowa na pytania*. Wybacz głupia autokorekta w fonie xd :crazy:

1. Jakie masz ulubione danie?
      2. A dasz przepis? :D
      3. Ulubione pierogi? :love:
      4. Wolałabyś wyjazd w góry czy nad morze?
      5. Znajdujesz lampę dżina, jakie są Twoje życzenia?
      6. Cofasz się w czasie. Możesz powiedzieć sobie z przeszłości jedno zdanie. Jak ono brzmi?
      7. Czy aż tak bardzo jesteś maleńka? :D

:) uciekam zająć się gotowaniem jedzenia dla psiaków. Na pewno zajrzę w przyszłości! :)

,,The hunter is NOTHING without the hunt"
      ~Ilidian Stormrage

Lorint to mój najlepszy klient na pierogi! :phatgrin:

The post was edited 1 time, last by Xarrion ().

• Xarrion wrote:

No hej :) tak zauważyłem, że dawno nikt nie pytał więc zajrzałem :) Cześć! Dzięki za odświeżenie, milo mi. :)
      Jesteś gotowa na gotowanie pierogów? Tzn. gotowa na pytania*. Wybacz głupia autokorekta w fonie xd :crazy:
      Jedziemy z tematem!

1. Jakie masz ulubione danie? Spaghetti bolognese. <3
      2. A dasz przepis? :D Makaron spaghetti, mięso mielone i gotowy sos albo koncentrat pomidorowy, nic prostszego. :crazy:
      3. Ulubione pierogi? :love: Z grzybami.
      4. Wolałabyś wyjazd w góry czy nad morze? Nad morze. Jeśli góry to tylko wiosną (w zimę nie byłam).
      5. Znajdujesz lampę dżina, jakie są Twoje życzenia? Niestety wszystkie rzeczy materialne sprowadzają się do kasy, a więc nieograniczona kasa. A poza tym nieśmiertelność i prawdziwa miłość. 8o
      6. Cofasz się w czasie. Możesz powiedzieć sobie z przeszłości jedno zdanie. Jak ono brzmi? Nie olewaj nauki w szkole. :dead:
      7. Czy aż tak bardzo jesteś maleńka? :D Jednak nie aż tak, znam osoby niższe ode mnie. :crazy:

:) uciekam zająć się gotowaniem jedzenia dla psiaków. Na pewno zajrzę w przyszłości! :) Miłego i do następnego! :rolleyes:
    • Dzień dobry wieczór;p

Ciszą coś tu wieje^^

No więc:

Najlepszy makaron do spaghetti Twoim zdaniem?
      Wygrywasz w lotka - co robisz?:)
      Ulubiona aktorka?
      Ulubiony film?
      Ulubiona książka?
      Dlaczego czuję że na dwa ostatnie napiszesz - Harry Potter i?;p
      Myślisz ze jakby przedstawić Voldemorta jako surę BMa a Harrego jako szamana heallera to film byłby ciekawszy?:D

Ok. Na początek starczy:D Mogę tu wpadać częściej?:)
    • NowyZielony wrote:

Dzień dobry wieczór;p A witam, witam ^^

Ciszą coś tu wieje^^ Zupełnie nie wiem, dlaczego.

No więc:

Najlepszy makaron do spaghetti Twoim zdaniem? Obojętnie, makaron to makaron. Byle nie pełnoziarniste, bo mi dziwnie smakują.
      Wygrywasz w lotka - co robisz?:) Zależy, ile. :P Jeśli szóstkę, to część odłożyłabym, część wydałabym na podróże.
      Ulubiona aktorka? Mam ich kilka, a miedzy innymi, jak można było zauważyć, Emma Watson i Nina Dobrev.
      Ulubiony film? wszystkie serie: Harry Potter, Fantastyczne Zwierzeta, Saga Zmierzch, 50 twarzy Greya, Szybcy i wściekli, Igrzyska śmierci, Step Up i Dirty Dancing.
      Ulubiona książka? i znowu serie: Harry Potter, Saga Zmierzch, 50 twarzy Greya :D
      Dlaczego czuję że na dwa ostatnie napiszesz - Harry Potter i?;p Nie mam pojęcia... :whistling: :D W ostatnich miesiącach przejawiła się u mnie ciekawość, a potem wciągnęło mnie do tego czarodziejskiego świata, chociaż przez wszystkie lata nawet za tym nie przepadałam. Myślę, że to klimat Londynu mnie do tego skłonił. W wielu miejscach można się tu natknąć na gadżety związane z HP, a peron 9 i 3/4 na Kings Cross jest od rana do wieczora zatłoczony fanami. Także seria HP to nie jedyna ulubiona seria książek/filmów.
      Myślisz ze jakby przedstawić Voldemorta jako surę BMa a Harrego jako szamana heallera to film byłby ciekawszy?:D Szaman?! :thumbdown: Woj mental byłby o niebo lepszy!

Ok. Na początek starczy:D Mogę tu wpadać częściej?:) Będzie mi bardzo milo. ;)
      *Evanesco*
    • Hejka :)
      Żebyś się nie nudziła zbyt bardzo to mam dla Ciebie zestawik pytań!
      • Umiesz czarować? :phatgrin:
      • Wyczarujesz coś dla mnie? :hail:
      • Wolisz żeby danie wyglądało super ale traciło na smaku czy wręcz przeciwnie?
      • Czy jadłaś fasolki wszystkich smaków?
      • Ulubiona emotka na forum?
      • :shinsoo: :chunjo: czy może :jinno: ? :phatgrin:
      • Jaki film akcji/przygodowy byś mi poleciła? (H.P. widziałem wszystkie :P)
      • Wolisz kwaśne żelki czy zwykle żelki?
      • Ulubiony sok?
      • Co jadłaś na obiad w dzień przed odpisaniem na to pytanie? xD

Do zobaczenia w przyszłości :love: !
    • Thanagor wrote:

Hejka :) Cześć!
      Żebyś się nie nudziła zbyt bardzo to mam dla Ciebie zestawik pytań!
      • Umiesz czarować? :phatgrin: No baa
      • Wyczarujesz coś dla mnie? :hail: Avis! *z różdżki Małej wylatuje gromada kolorowych ptaków, otaczając @Thanagor* :D
      • Wolisz żeby danie wyglądało super ale traciło na smaku czy wręcz przeciwnie? Lepiej, by smakowało.
      • Czy jadłaś fasolki wszystkich smaków? Miałam nawet ostatnio paczkę w reku w sklepie, ale jednak wole nie ryzykować i kupiłam ślimaki-gumiaki :D
      • Ulubiona emotka na forum? 8o :crazy: :w00t:
      • :shinsoo: :chunjo: czy może :jinno: ? :phatgrin: Nie ma to dla mnie większego znaczenia ;)
      • Jaki film akcji/przygodowy byś mi poleciła? (H.P. widziałem wszystkie :P) A widziałeś Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda? :D
      • Wolisz kwaśne żelki czy zwykle żelki? słodkie
      • Ulubiony sok? pomarańczowy
      • Co jadłaś na obiad w dzień przed odpisaniem na to pytanie? xD mielonego z ziemniakami i buraczkami :P

Do zobaczenia w przyszłości :love: ! Czy ja o czymś nie wiem? :huh:
    • Hejka,
      Nie bedę Cię męczyć i zadam 4 pytnka :D

1. Jak ci mija marzec :D ?
      2. Kiedy wrócisz do tego pięknego profilowego (czarna pani z sercem w ręku)?
      3. Jak kariera na forum?
      4. Diumar czy Etolin ? A może jawa :D
      Moje miejsce jest w Archiwum forum Metina !

Coś o mnie

<3 METINOWY MIŚ <3
      :shinsoo: ([:55:] - emotka Diumar s55) :703:

Z Metinem od Października 2016 :love:
      do grudnia 2018

Ten Piękny Avatar zawdzięczam Vanilla
    • Misiaczek wrote:

Hejka,
      Nie bedę Cię męczyć i zadam 4 pytnka :D Hej, możesz i więcej zadać :)

1. Jak ci mija marzec :D ? Bardzo dobrze.
      2. Kiedy wrócisz do tego pięknego profilowego (czarna pani z sercem w ręku)? A Hermiona nie jest piękna? Tamta czarna pani nie miała serca w reku tylko granat. 8o Nie wiem, może kiedyś. :P
      3. Jak kariera na forum? Jaka kariera? Robię to, co lubię i dobrze mi z tym. ;)
      4. Diumar czy Etolin ? A może jawa :D Obojętnie.
    • Patriae wrote:

Hellou <: Heya :>
      Planujesz stały powrót do Polski? Nie, zdążyłam się już tu zadomowić. :)
      Ulubiony film 2018 roku? Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
      Ulubiony Avenger? Czemu on? :) Obejrzałam parę filmów z tej serii, ale nie nadążam do końca, co tam się dzieje. :P Najbardziej przypadła mi do gustu Czarna Wdowa, Scarlett wymiata w tej roli. Poza tym, bardzo podobał mi się film i postać Wonder Woman.
      Mieć czy być?

Jak słowa niosą znaczenie? Co to w ogóle znaczy, że słowo „pies” oznacza psa? Tak ustalili twórcy języka polskiego. W Anglii pies są do jedzenia jako ciasta z mięsem lub owocami. :D