Malenka - Dark chest of wonders

• Moderator Forum

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Motoki napisał(a):

czesc lamko hej lamko

Twoje marzenie to....? Podróżować po świecie, a kiedyś się dobrze ustatkować.
      Gdybys mogla cos zmienic w swoim zyciu bylo by to.... ? Pracę, mieszkanie na tańsze, miejsce zamieszkania
      Chcialabys kiedys wrocic do PL badz przeniesc sie do innego kraju? Na stałe do Polski już nie chcę wracać. Jeśli miałabym zmienić kraj, to jedyne, co przychodzi mi na myśl, to Holandia.
      Ulubiony kolor.... ? Czarny i czerwony, a poza tymi szary i biały.

to na razie tyle ;* Czekam na więcej ;*
    • Witam, witam!
      No to teraz czas na parę pytań ode mnie!
      • Ulubiona pora roku?
      • Dlaczego właśnie ta?
      • Od jak dawna mieszkasz poza granicami Polski?
      • Ile kluczy masz zawsze przy sobie?
      • Ulubiony deser?
      • Często wpadasz do Polski?
      • Lubisz detektywistykę?
      • Co Cię przekonało na tyle, aby napisać podanie do zielonej strony teamu, a nie do czerwonej? :)
      • Lubisz pisać opowiadania?
      • Opowiedz nam jakiś kawał - wierzę, że nas czymś zaskoczysz :D
      • Lubisz brukselkę?
      Do następnego! o/

System Support | Regulamin Forum
      Potrzebujesz pomocy?
      Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse
    • Reverse napisał(a):

Witam, witam! Cześć!
      No to teraz czas na parę pytań ode mnie! Super!
      • Ulubiona pora roku? Lato, ale pozostałe też są na swój sposób piękne.
      • Dlaczego właśnie ta? Pogoda, urodziny, urlop... najlepiej!
      • Od jak dawna mieszkasz poza granicami Polski? W listopadzie stukną mi 3 lata.
      • Ile kluczy masz zawsze przy sobie? 3, ale więcej jest breloczków. :P
      • Ulubiony deser? Każdy słodki. :P
      • Często wpadasz do Polski? Różnie to bywa, średnio 2-3 razy do roku.
      • Lubisz detektywistykę? Ciekawie oglądać takie watki w serialu czy w filmie, ale to nie dla mnie.
      • Co Cię przekonało na tyle, aby napisać podanie do zielonej strony teamu, a nie do czerwonej? :) Od zawsze jestem zielona w GF i jak pewna dobra duszyczka mnie przekonała do złożenia podania, to tylko na mod. ^^ A poza tym GM to za wysokie progi jak dla mnie. :P
      • Lubisz pisać opowiadania? Jak jest wena, to i owszem. ^^ Ale zwykle, to baardzo rzadko coś pisze, jedynie co ostatnio zaczęłam pisać do gazetki. :thumbsup:
      • Opowiedz nam jakiś kawał - wierzę, że nas czymś zaskoczysz :D Nie ma. 8o Zaskoczyłam? :crazy:
      • Lubisz brukselkę? :oops:
      Do następnego! o/ Bywaj :D
    • Siemka :D

Czy zagranicą rzeczywiście szybciej uczymy się języka?
      Jeśli miałabyś porównać ludzi pod względem serdeczności, traktowania siebie nawzajem to jak?
      Ulubiony soczek? ^^
      Czy Twoim zdaniem jedna łazienka na 6 osób to dobre rozwiązanie? XD
      Miałaś kiedyś zwierzatko?

Paaa
      Kontakt ze mną poprzez: IRC -> Aveles | Prywatna Wiadomość| Mail -> Aveles@metin2.pl

[Super Moderator Forum] Aveles - I realise now that dying is easy. Living is hard.
    • Aveles napisał(a):

Siemka :D hej

Czy zagranicą rzeczywiście szybciej uczymy się języka? Tak, o ile dużo słuchasz poprawnego języka, a nie w wersji imigranckiej. :D
      Jeśli miałabyś porównać ludzi pod względem serdeczności, traktowania siebie nawzajem to jak? Tzn?
      Ulubiony soczek? ^^ Pomarańczowy
      Czy Twoim zdaniem jedna łazienka na 6 osób to dobre rozwiązanie? XD NIE :rofl:
      Miałaś kiedyś zwierzatko? Tak i to nie jedno

Paaa pa o/
    • Vanilla102 napisał(a):

Czołem! Cześć!

Skąd pomysł na sygnaturkę? :) Przeglądając Internety w poszukiwaniu zestawu dla siebie stwierdziłam, że ta będzie pasować do Metina ;) A kot pasuje do postaci z moim imieniem ^^
      wolisz góry czy morze? Wiosną, jesienią i zimą góry, latem morze ^^
      Jak uważasz, jak daleko jest Księżyc? Trochę daleko :P
      Byłaś kiedyś na innym kontynencie niż Europa? Niestety nie, może kiedyś!

Pozdrowionka :* Dziękuję za odwiedziny, do zaś o/
    • JestMoc napisał(a):

:)

1. Cześć I chwała? Ave
      2. Kto jest dla Ciebie legendą Metallica, Iron Maiden, Guns n' Roses ^^
      3. Alicja potrafi czarować? Niestety nie
      4. Kto powinien zniknąć z forum? Trolle
      5. Gdybyś mogła nagrodzić jedną osobę życiem wiecznym kto by dostąpił tego zaszczytu? Ja :crazy:
      6. 2+2×2? 6
      7. Jaki region Polski jest najbardziej atrakcyjny względem Ciebie? Tatry :love:
    • Hellou.

Czemu akurat Wielka Brytania?
      Jako mieszkaniec wysp co sądzisz o Brexicie? Jest to dobre rozwiązanie dla Anglii, czy raczej złe?
      Po przeprowadzce do UK co najbardziej dziwiło Cię w zachowaniu anglików?
      Jak to jest skręcać na rondzie w lewo? xD
      Umiesz grać na jakimś instrumencie?
      I na koniec... Stringi czy gacie po tacie? :phatgrin:

:dobrypost:
      Ignorantia legis non excusat
      Moderuję działy: Problemy Techniczne, Dyskusje Wetar
    • Patriae napisał(a):

Hellou. hej!

Czemu akurat Wielka Brytania? Ściągnął mnie tutaj mój chłopak. To była dość nagła decyzja, postawienie wszystkiego na jedną kartę. Nie żałuję, uwielbiam Londyn i ten kraj! Wiele tu się nauczyłam i nabrałam chociaż trochę stabilności życiowej, otworzyło się wiele perspektyw.
      Jako mieszkaniec wysp co sądzisz o Brexicie? Jest to dobre rozwiązanie dla Anglii, czy raczej złe? Brzmi śmiesznie i absurdalnie, ale mnóstwo głosujących Brytyjczyków nie wiedziało w ogóle, co to jest Brexit i z czym to się wiąże. Wiele osób teraz chce ponownego referendum, ale wydaje się że już klamka zapadła. Myślę, że to nie będzie najlepsze rozwiązanie dla UK, bo wiele się zmieni i wiele może jeszcze się zmienić nawet po wszystkich ustaleniach. Przynajmniej jeszcze 2 lata do końca 2020 roku Europejscy imigranci w UK mogą mieć takie same prawa, a potem ze wszystkim mogą być problemy...
      Po przeprowadzce do UK co najbardziej dziwiło Cię w zachowaniu anglików? Pytanie jak się masz i czy wszystko OK oraz jak Cię niechcący ktoś dotknie nawet albo Ty kogoś to od razu ten ktoś mówi przepraszam. Tak samo do wszystkich pytań mówią proszę na końcu, nawet jeśli to jest polecenie służbowe. Z jednej strony bardzo uprzejme, a z drugiej sztuczne i mechaniczne. Z czasem już się przyzwyczaiłam i mowie tak samo bo tak wypada. :crazy:
      Jak to jest skręcać na rondzie w lewo? xD Normalnie, kwestia przyzwyczajenia. :D Jako pieszy to w Polsce na przykład mi się myli, w którą stronę mam patrzeć, przechodząc przez jezdnię. :rofl:
      Umiesz grać na jakimś instrumencie? Na nerwach. :crazy:
      I na koniec... Stringi czy gacie po tacie? :phatgrin: OMG xD Powinnam się spodziewać tego pytania. xD Po latach nic się nie zmieniło w tej kwestii, czyli stringi. ^^

:dobrypost: :beer:
    • siema
      masz jakieś zwierzęta?
      Jakie są to zwierzęta?
      Ile mają już lat?
      jak mają na imie i czy dobrze się czują?
      A twój żółw morski nadal żyje?
      Kiedy i jakie miałaś swoje pierwsze zwierzątko?
      Myślałaś kiedyś żeby kupić sobie mruwkojada?
      Jakie zwierzatko lubisz najbardziej i dlaczego? Swoją odpowiedź uzasadnij przykładami tekstu kultury.
      nieregulaminowa sygnatura została wycięta
    • Manera napisał(a):

bHej kochana :D no heya :*
      Jak ci sie podoba riverdale?:D? Może nie jak TVD/TO, ale i tak jakoś po 4 odc. 1 sezonu pochłonęło mnie bez reszty. :D
      Czy wedlug Ciebie też Cheryl to najlepsza postac tego serialu ?:D Uwielbiam <3. Świetna aktorka. Jak się pojawia, to kradnie całe show tylko dla siebie.
      Wolisz zime czy lato :D Lato! Chociaż każda pora roku ma swój urok. :)
      kto zabil DŻEJSONA!? Ty wiesz, ja też już wiem. Ten, kto się chce dowiedzieć niech obejrzy Riverdale! 8o
      Wróce :* CZEKAM :love:

Mein napisał(a):

siema cześć
      masz jakieś zwierzęta? można tak powiedzieć
      Jakie są to zwierzęta? suczka i kot
      Ile mają już lat? 2 i 4
      jak mają na imie i czy dobrze się czują? Pusia i Kikol. Maja się wyśmienicie. 8o
      A twój żółw morski nadal żyje? Nie miałam nigdy żółwia. :crazy:
      Kiedy i jakie miałaś swoje pierwsze zwierzątko? W wieku 6 lat miałam rybki i papużki. :)
      Myślałaś kiedyś żeby kupić sobie mruwkojada? Nie. :crazy:
      Jakie zwierzatko lubisz najbardziej i dlaczego? Swoją odpowiedź uzasadnij przykładami tekstu kultury.
      Lama.

Patriae napisał(a):

Co sądzisz o teorii superstrun? 8) Jestem za, a nawet przeciw. :dead:
      Jaki serial w ostatnim czasie zaczęłaś oglądać? Riverdale
      Netflix, HBO GO czy Showmax? Nie korzystałam z dwóch ostatnich platform, więc nie mogę wybrać najlepszej, ale coraz bardziej podobają mi się produkcje Netflixa, zarówno seriale, jak i filmy ich produkcji.
      Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem jak dostałaś się do teamu (niekoniecznie m2)? Nic mi nie przychodzi do głowy. :P
      Co jest dla Ciebie największym nieszczęściem? Szkoda gadać.

:thumbsup:
    • Witaj

Kto według ciebie odegrał największą rolę w historii Polski?

Jak widzisz wszystko za kilka lat?

Jakie są twoje poglądy na świat?

Posiadasz jakieś cechy które są twoją wadą?

Czy masz jakieś zdolności manualne?

Czego w życiu byś nie chciała zrobić?

Uważasz, że istnieją 2 kategorie ludzi?

V7

• JestMoc napisał(a):

Witaj cześć

Kto według ciebie odegrał największą rolę w historii Polski? Józef Piłsudski

Jak widzisz wszystko za kilka lat? Tego nie da się przewidzieć.

Jakie są twoje poglądy na świat? Zbyt ogólne pytanie

Posiadasz jakieś cechy które są twoją wadą? Jak każdy. Nikt nie jest bez wad.

Czy masz jakieś zdolności manualne? Raczej tak.

Czego w życiu byś nie chciała zrobić? Skoczyć na bungee

Uważasz, że istnieją 2 kategorie ludzi? Na pewno, w wielu kwestiach.

V7 o/