Niesłuszny ban

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Niesłuszny ban

Cześć
    Wczoraj postanowiłem po pół rocznej przerwie wrócić do naszego MMO, niestety właśnie przed chwilą, śmiem twierdzić - nieogarnięty GM - zablokował mi konto.... W jakich okolicznościach? A mianowicie chciałem dobić 35 lvl (1 lvl i 2 kółka) dlatego poszedłem do m2 bić mobki. Lurowałem je sobie wsiadając na konia, podjeżdżając atakując raz i tak do paru grupek - potem je zabijałem. W pewnym momencie zostałem wylogowany i przy próbie zalogowania: "Twoje konto zostało zablokowane". W e-mailu napisane "niedozwolone oprogramowanie" - ja się pytam - jakie? Spotify ? Nie wiem czy to pierwsze dni GM'a w tej roli, albo czy ma zły humor - ale do cholery jasnej - zbanowalibyście te boty - no chyba, że jak większość sądzi - są wasze, a nie uczciwych graczy. Jakie są szanse na ub ? :w00t: ||
  • Pisz do supportu a nie na forum. Chyba ze chodzi ci o rozglos i wyzywanie gm lub oskarzanie ciebie ze jednak cos miales. Jak byles czysty to mysle ze ub dostaniesz bo gm nie moze przyjsc i tak o zbanowac sobie kogos bez dowodow (chyba ze sie myle, ale byly te dramy ze banowanie bota trwa dlugo i nie ma sensu ich banowac bo i tak powstana nowe)