Zarobek WP 90+ vs 75 DC

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Zarobek WP 90+ vs 75 DC

Cześć.
    Moglibyście nakreślić mi jak wygląda zarobek na 90 levelu (WP)? Co wartościowego dropi? Wiem, że z metinów lecą bodzie, pd, pelerynki. Ale przypuszczam, że i na tych mapach jest spory objazd przez graczy, tak jak powiedzmy w red lesie. Mam rację? Serwer akurat w moim przypadku to Diumar.
    Dodatkowo jak ma się sprawa z odłamkami na 90 levelu? Musiałbym wbić buffowi z 75 na 90, aby móc je zbierać. Słyszałem o lemurach. Ale wbicie 90 buffowi też nie będzie proste i szybkie. Jednak jeśli jest warto dajcie mi o tym znać ;)

Aktualnie sura o którym piszę posiada 77 poziom i zarabiam nim, dropiąc odłamki w katakumbach na 5 postaci co dzień. Zarobek jest w porządku, ale jest to z czasem nudne. A jeśli zarobek z tych metinów 90+ byłby dobrym sposobem na dodatkowy zarobek, warto byłoby ten poziom wbić.

Posiadam już większość eq pod błyski, aby wbić 90 w grocie. Póki co jest to 45 na błyski, dokupię branzę - będzie 60 na błyskawice.
    Sura skille P, truta +9 śr 37.

Bo nie chciałbym wbić 90, a potem nie móc dropić odłamków przez brak buffa z 90 poziomem do przekładania ich - jakiś macie pomysł również jak to rozwiązać? Czy po prostu muszę wbić 2x ten 90, bo gdzie indziej za dobrze nie podropię? ;x
  • Co do metinów na mapkach 90+, to trzeba mieć trochę większe hity, żeby coś na nich zarobić (teraz to tylko moje spostrzeżenia, ale od jakiegoś pół roku drop zmniejszył się z metinów o jakieś 50%). Zależy jakie metiny bijesz, 105 na gautanama mało osób zbija, a takie gniewu to często są zbijane. Lepiej dropić odłamki w DC na pierwszych spotach niż na lemurach (do DC nie trzeba mieć prawie eq, żeby dużo bić, a na lemury trzeba już zainwestować w jakieś eq na diabły i najlepiej talik). Jak chcesz expić to drop sobie bronie w grocie av2 na początkowych spotach i przy okazji podexpiaj buffkę lub możesz od razu pójść na maxi maxi, postawić buffa na korytarzu i dobić level o wiele szybciej (na zinach gorzej dropią bronie i o mniejszym plusie). Najlepiej dobij 81 lvl (pet, ponoć skill na yangi jest zbugowany i lepiej działa ale nie dam sobie ręki uciąć) i spróbuj dropić yangi i odłamki na końcu (chyba, że na Diumarze te spoty są strasznie obstawione).
  • W dc zbierając odłamki i yangi wyjdziesz lepiej niż na lemurach(nie dropi już tyle yang) czy biciu metinów 95+. Wbijanie 90 sobie i buffowi trwa kupę czasu i wymaga sporych chęci, a efekt z tego co do tej pory widzę wcale nie jest adekwatny. Niby im wyższy poziom tym lepiej powinno się zarobić, ale wcale tak nie jest, chyba że robię coś źle.
  • załatwienie eq tandety na bufa i sam z skilami m1 od 75 leci na L co 90 lvl w ja wiem max 10 dni na pd z isa i z wyklym bez zadnych mixtur
    Kupie/wymienie Tasmania
    Wymienie Rubin Znakomity 2x Srednie + wartość + doplace za Wyborny Srednie + Wartosc ( tylko wymiana )
    WYMIENIE FMS +9 48% 5B 2X4+ DOPLACE DUZO ZA JAKIEGOS KONKRET LEPSZE SREDNIE POTRZEBNY ABY RUNIKA +9 WSADZIC ;p
    WYMIENIE BRANZE Z LEZ +9 1.5K 15 OGIEN 10% PZ + DOPŁACE ZA 2K + 10% SZYCIE 15 OGIEN