Tragedia z FPS'ami

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tragedia z FPS'ami

Witam :)
    Po dość długiej przerwie stwierdziłem, że wrócę sobie do metka. I pojawił się problem. Nawet będąc w DT samemu na pierwszym piętrze mam strasznie niskie fps ( 10-20). Po zalogowaniu się świeżo do gry przez chwilę jest ok i wtedy następuje spadek. Gram na laptopie Lenovo y700. Procek i5 - 6300HQ 2.3 GHz, grafika GeForce GTX 960m 4gb. Dodam, że grając w wiedźmina 3 lub BFa 1 mam fps na poziomie 50-60 przy średnich detalach i rozdziałce 1920x1080. Pomoże ktoś coś? :)
    Tak, jestem facetem. Tak, gram babką. Problem? :swir:
  • Też miałem problem z fps-ami chyba tydzień temu. Mam kartę radeona. Problemy zaczęły występować dopiero do zaktualizowaniu sterowników. Cofnąłem stery do poprzednich, które były zainstalowane i pomogło. Więc i może tobie to pomoże? Cofnij sobie sterowniki do starszych jeżeli aktualizowałeś. Poza tym to jest Metin. To jest specyficzna gra. Po minimalizacji przez dłuższy czas potrafi nawet cały RAM zjeść. Jeżeli nie sterowniki to może spróbuj w ustawieniach zmienić ustawienia grafiki na GPU albo CPU.
  • Na CPU zużycie jest około 30% w mieście, pamięć 68% zużycie, dysk sobie radzi bo metka mam na ssd. W configu śnieg, cienie i ogólnie te wszystkie efekty mam powyłączane (nawet nazwy w grze też mam wyłączone). Sterowniki cofałem, wywalałem, instalowałem nowe - bez zmian. Chyba zostanie reinstall systemu... Spróbuje jeszcze coś pogrzebać w ustawieniach grafiki
  • Mam 2 - intela zintegrowana i GeForce'a. Teraz troche namieszałem w ustawieniach ( okazało się, że metek uruchamiał się na intelu). Ustawiłem na geforce i jest lepiej, ale niestety nie mam teraz możliwości sprawdzić np. na dt :/ Jutro będę miał chwilkę to napiszę co i jak :)